Jste zde

Cunnilingus - základní techniky orální stimulace ženy

Cunnilingus - základní techniky orální stimulace ženy

Hlavní téma: "Cunnilingus".
Volné pokračování článku "Cunnilingus - základní pravidla orálního sexu".

Pro orální stimulaci ženy využívají jak heterosexuální páry, tak také lesbické páry, stejné sexuální polohy i techniky.

Orální stimulace "Cunnilingus" je součástí nejen milostné předehry, ale může vést až o vyvrcholení vzrušení orgasmem. Při milostné předehře pomůže ženu vzrušit, naladit a uvolnit. Cílem tedy není za každou cenu dosáhnout vyvrcholení. Pokud chcete orální laskání jejího pohlaví dovést až k orgasmu, pak je potřeba si uvědomit, čas který je potřeba pro dosažení vyvrcholení je naprosto individuální. Okolností, které ženě mohou pomoci k rychlému vzrušení je hodně, ale stejně tak je mnoho i těch, které vzrušení spíše brzdí. Orální stimulace je ale především o plnohodnotném prožívání krásných okamžiků a sounáležitosti partnerů. Není o tom za každou cenu dosáhnout nějakého cíle. Proto nikam nespěchejte a prožívejte tyto chvíle ve vzájemné pohodě. Pro orální milování je potřeba vytvořit klid, prostor a čas. Klid a pohodu, aby vás nikdo nepřekvapil nemuseli jste se ničeho obávat, prostor – pro příjemnou erotickou nebo alespoň pohodovou atmosféru a čas na plnohodnotný prožitek intimností. Milování je přece jedinečný a nádherný zážitek zážitek na který stojí za to se připravit a nikam nespěchat...

Pokud to bude vaše první orální milování v novém páru, pak je hlavně nesrovnávejte se svými dřívějšími zkušenostmi a případně partnerkami nebo partnery. Při prvních pokusech nepřemýšlejte nad délkou laskání, vděčně prožívejte každý dotek jazyka který dáváte nebo přijímáte. také se nesnažte použít vše na co si vzpomenete. První orální milování přece není přehlídka technik, ale projev něhy a lásky svému blízkému člověku. Máte spoustu času na experimentování. Časem určitě budete spousta příležitostí být ještě vynalézavější. S novými zkušenostmi se pak nebudete ani bát více experimentovat.


 

Orální sex je především o stimulaci ústy a jazykem

Nesnažte se nahrazovat přednosti orálního sexu jinými technikami tam, kde je jemnost a citlivost jazyka nezastupitelná.

Naopak se zase nesnažte používat jazyk tam kde se lépe uplatní jiné techniky a metody penetračního nebo i nepenetračního sexu. Sebedelší ani sebesilnější jazyk nedokáže proniknout do ženy tak hluboko a tak účinně jako prst nebo penis. Jemnost, ohebnost a citlivost jazyka vynikne především v místech, kde je orální sex nejvíce ženami oceňovaný - v oblasti okolo vulvy, na stydkých pyscích a především na klitorisu.


 

Jazyk je sval a ten je potřeba posilovat!

Jazyk je tvořen svaly! Pokud chcete jazyk používat jinak, než jak jste zvyklí, musíte ho posilovat. Orální sex je pro jazyk jiná forma "námahy" a jazyk nezvyklý jiným pohybům a "využití" jeho ohebnosti, se překvapivě rychle unaví. Taoisté i tantrici to věděli a proto posilování svalů jazyka rozhodně nepodceňovali. Vytvořili několik cvičení na posilování jazyka, jazykových svalů a jejich ovládání, s cílem být schopen ženu dlouhodobě a vynalézavě orálně stimulovat. Není to o 5 minutách orálního sexu, ale o hodinovém a delším laskání při orálním milování...


 

Začínáme - buďte vynalézaví

Orální sex - cunnilingus, je technika, při které můžete naplno rozvinout své představy o laskání partnerky. Určitě není jen o orálním laskání ženina přirození. Jakoukoli pozornost, kterou budete věnovat celému tělu žena nesmírně ocení. Proto při milostné předehře určitě nevynechejte erotogenní zóny, jejichž stimulace ženu na orální milování připraví. Žena bude unesena vaší pozorností a ani si nevšimne, že už směřujete k hlavnímu cíli vašeho snažení. Více o úvodní části orálního milování pojednávají články "Cunnilingus - začínáme s doteky a laskáním" a "Cunnilingus - "horký polibek" a "horký dech"".


 

Rozevření stydkých pysků

Nechejte ženu vleže pokrčit nohy a podložte jí je polštářky, doširoka rozevřete stehna a dopřejte jí čas, aby si uvědomila, že s rozkoší pozorujete její přirození. Nezapomeňte chválit!!! Ženu to zcela určitě vzruší, ale i uvolní. Poloha a rozevření nohou zajistí, že stydké pysky budou volné a snadno přístupné vašemu jazyku. S laskáním může začít něžným líbáním. Začněte u dolní části pochvy a postupujte po partnerčiných stydkých pyscích nahoru ke klitorisu. Více o této technice pojednává článek "Cunnilingus - rozevření stydkých pysků".


 

Techniky stimulace klitorisu

Technik stimulace klitorisu je více, mají různý význam a přináší jiné pocity vzrušení. Proto Vám doporučuji seznámit se s článkem "Stimulace klitorisu jazykem. ANO, ale jak?", ve kterém jsou popsány nejvýznamnější techniky orální stimulace nejcitlivější části ženského těla - klitorisu.


 

Obnažení klitorisu

Naprostá většina žen dalších fázích orální stimulace nejsilněji vnímá, když zaměříte bezprostředně na okolí klitorisu. Klitoris najdete v místě, kde se spojují malé stydké pysky. Klitoris je překrytý klitoridální kapucí a nemusí být vůbec vidět. také jeho velikost a tvar je u každé ženy jiný. Co je však pro všechny klitorisy žen charakteristické, je jejich mimořádná citlivost na dotek a stimulaci. Jazykem klitoris můžete laskat i přes jeho klitoridální kapuci. Klitoris je v této fázi ještě na přímý dotek příliš citlivý. Více o této technice pojednává článek "Cunnilingus - obnažení klitorisu".


 

Orální stimulace bříška klitorisu

Špička a spodní strana klitorisu jsou někdy, především ze začátku, na přímou stimulaci prsty nebo i jazykem ještě příliš citlivé. Proto je určitě lepší se touto oblastí zabývat až když je žena alespoň trochu vzrušená. Stimulace klitorisu je prostě příjemná až když je na ni žena připravena. Většina žen prožívá velmi vzrušující pocity i při tlaku jazykem na okolí klitorisu, kde vedou nervová zakončení v rozšířené tkáni klitorisu. Proto se neomezujte jen na maličký "poštěváček", ale stimulujte i jeho okolí. Více o této technice pojednává článek "Cunnilingus - orální stimulace bříška klitorisu".


 

Sání klitorisu a stydkých pysků

Ústa mají nezastupitelnou úlohu při další stimulaci a tou je jemné sání stydkých pysků a klitorisu. Tato technika ženě přináší nové pocity a je pro ni nesmírně vzrušující. Je však potřeba znát nejen správnou techniku sání, ale i její rizika. Touto technikou stimulace se zabývají články "Cunnilingus - sání klitorisu pomocí úst" a "Cunnilingus - sání klitorisu pomocí pomůcek".


 

Cunnilingus a stimulace bodu G prsty

Při kombinaci orálního sexu a penetrace prstem muž vsune ženě do pochvy prst a současně může provádět klitoridální a vaginální stimulaci. Umožní mu to současně stimulovat klitoris i bod G nebo jinou oblast v pochvě. Vždy je však vhodné řídit se tím, jak na tuto techniku bude žena reagovat. 

  • Některé ženy oceňují při orálním sexu, když jim muž zasune prsty zlehka do vagíny a stimuluje bod G.
  • Jiné ženy chtějí jen zasunout prsty a zůstat v klidu a stimulovat jen klitoris jazykem.
  • Další potřebují, aby prsty kroužily na oblasti bodu G, třely ji nebo napodobovaly pohyby jako při stimulaci penisem.

Proto je potřeba zjistit, co je v dané chvíli pro ženu nejlepší. Stimulace bodu G ať již klidným tlakem nebo krouživými pohyby a třením bývá pro ženu vždy velmi příjemná. Ale ta hlavní, nejúčinnější stále zůstává orální stimulace. Proto při této kombinaci nikdy nezapomínejte na laskání nápadité klitorisu jazykem. Při této dvojité kombinaci dráždění se může stát, že žena prožije kombinovaný orgasmus vaginálně-klitoridální (který ale v úplně "čisté podobě" zažije jen malá skupina žen). Většina žen prožije spíše klitoridální orgasmus, podpořený vzrušením ze stimulace oblasti bodu G. O technice současné orální a vaginální stimulace pojednává článek "Cunnilingus a stimulace vulvy prsty".


 

Napište jazykem její jméno

Orální sex umožňuje, možná více než jiné sexuální techniky" velmi rychle a relativně jednoduše vytvářet a rozvíjet nové pocity vzrušení. Právě pocitová různorodost vzrušení ženě přináší podněty, které její vzrušení pomalu, ale jistě, posunuje až k vyvrcholení. Mezi ty techniky, které jsou velmi příjemné a zároveň zábavné patří psaní jazykem na vulvu... Více o této technice najdete v článku "Cunnilingus - psaní abecedy jazykem na pohlaví".


 

Stimulace pomocí vibrací rtů

Jedná se o techniku, které někteří muži říkají "BRUMENDO". Určitě bude mít více názvů, ale pro všechny platí jedna společná věc a tou je vibrace rtů přiložených na stydké pysky nebo přímo na oblast klitorisu. Technika je velmi jednoduchá a zábavná. Při stimulaci stydkých pysků nebo ještě lépe klitorisu přiložíte rty a začnete vydávat zvuk, jako když si malý chlapec hraje na jedoucí auto. Brrrr ... Brrrr... Brrrr..... Rty začnou vibrovat a jejich vibrace se přenese na stydké pysky nebo přímo na klitoris. Výsledek Vás překvapí - je naprosto jedinečný! Více o technice v článku "Cunnilingus - stimulace pomocí vibrací rtů".


Téma pokračuje článkem "Cunnilingus - další techniky orální stimulace ženy".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)