Jste zde

Cunnilingus - "horký polibek" a "horký dech"

Cunnilingus - "horký polibek" a "horký dech"

Hlavní téma: "Cunnilingus".
Volné pokračování článků "Milostná předehra" a "Cunnilingus - začínáme s doteky a laskáním".

Představa, že muž, který se "rozhodl" pro orální stimulaci ženy, se jí HNED musí vrhnout do klína, vychází především z přístupu, který je vlastní pornografii. Každý muž, který má k ženě alespoň trochu respektu ví, že žena pro navození vzrušení potřebuje nejen náležitou atmosféru, ale také čas. Proto by orální stimulace pohlaví rozhodně neměla být tím prvním, co muž ženě poskytne.

V rámci milostné předehry se s orální stimulací (u párů, které se již intimněji začínají sbližovat) dokonce počítá. Platí to samozřejmě i u orální stimulace mezi dlouhodobými partnery, kteří se touto cestou snaží tomu druhému poskytnout prožitek vyvrcholení.

Technika, o které je tento článek, by měla patřit mezi techniky úvodní, kterými by orální stimulace pohlaví mohla začínat. Budeme ji chápat jako něco, co má pro navození ženina vzrušení, vystupňování jejího čekávání a samozřejmě i touhy, velký význam. Pokud tuto techniku "přeskočíte", nic zásadního se nestane. Jen ženu ochudíte o ty okamžiky, kdy opravdu naplno touží po něžnostech od muže a očekává, že ji muž bude rozmazlovat, něžně hýčkat a samozřejmě, že se jí bude láskyplně dotýkat... Pokud si myslíte, že Vaše žena po něčem takovém netouží, nemusíte číst dál a přímo se vrhněte na techniky přímé stimulace klitorisu.

Neexistuje žádná jiná část lidského těla, která by pro stimulaci pohlaví byla vhodnější, jemnější a citlivější, než jsou rty a jazyk. Právě proto je většina mužů (i žen) schopna poskytnout ženám při orálním sexu alespoň základní prožite rozkoše. Pro navození opravdu nezapomenutelných pocitů rozkoše však musíte vědět, jak jejich potenciál využít.

Mnoho lidí se domnívá, že orální sex (Cunnilingus) je především o stimulaci klitorisu. Na jednu stranu je pravda, že klitoris je nejcitlivější erotogenní zónou ženského pohlaví, ale není možné začínat tam, kde by bylo nejvhodnější se stimulací končit...  Klitoris se se stoupajícím vzrušením stává větším a také citlivějším. Přirozeně s narůstajícím vzrušením vystupuje zpod klitoridální kapuce a stává se přístupnějším jak pro stimulaci rty, tak také jazykem. Začínat však právě stimulací klitorisu není nejvhodnější a většině žen se takovýto přístup o orálnímu sexu opravdu nelíbí.

Aby si žena prožila co nejvíce příjemných pocitů, měla by být stimulace jejího pohlaví co možná nejnápaditější. V počátečních chvílích, kdy už je jasné k čemu se schyluje, jsou pro ženu mnohem příjemnější úvodní polibky a hlazení na vnitřní straně stehen, v tříslech a na stydkých pyscích. Je mnoho způsobů, jak tato místa, která patří mezi velmi citlivé erotogenní zóny ženy, stimulovat ústy a jazykem. Jemné polibky rty, doteky špičkou jazyka na kůži nebo sání na vnitřní straně stehen a tříslech, mohou ženu velmi příjemně vzrušit a naladit. Přitom právě tato fáze orální stimulace se celkem bez problémů může prodlužovat snadno a libovolně dlouho.

Horký polibek je kombinace "horkého dechu" a laskání ústy. Teplota horkého dechu je vyšší než teplota pokožky kůže a proto tuto jemnou  stimulaci žena bezpečně rozezná. V tantře se dýchání pootevřený ústy doporučuje ke zvyšování jemných prožitků vzrušení, které tuto techniku provází. Proud teplého vzduchu žena rozezná nejen na tříslech, stydkých pyscích, ale i na vnitřní straně stehen. Na jednom stehnu by technika mohla začínat a přes třísla a stydké pysky by mohla přecházet na stranu druhého stehna. Doprovázena líbáním, sáním a jemnou stimulací jazykem představuje tok jemných pocitů, které se projeví především na nárůstu její touhy. Tantrici při "horkém dechu" doporučují využívat letmé doteky rtů a především jemné doteky špičkou jazyka. Speciálně oblast stydkých pysků bude na jemné doteky rtů a cílené doteky špičky jazyka reagovat nejintenzivněji.  Tyto doteky mohou přinášet překvapivě větší vlnky vzrušení, než pozdější přímá stimulace klitorisu jazykem. Každá žena bude reagovat jinak a proto je potřeba vycházet z toho, jak na takovéto laskání žena reaguje. Pokud bude žena hodně vzrušená, může se stát, že její klitoris a stydké pysky se prokrvením zvětší natolik, že klitoris vystoupí zpod klitoridální kapuce a bude přístupný i jemným dotekům špičkou jazyka, které ještě zdaleka nebudou představovat jeho cílenou orální stimulaci. To pak může být pro některé ženy natolik vzrušující, že začnou toužit po další a silnější stimulaci a muže k sobě podvědomě rukama přitáhnou...

Kombinace "horkého polibku" a "horkého dechu" tedy není o žádné "divoké stimulaci", ale naopak o velmi něžné kombinaci doteků ústy, jazyka a horkého dechu. Nejedná se však o foukání, ale o cílené dýchání pootevřenými ústy. Jen připomínám, že žádné techniky dýchání nejsou vedeny tak, aby zvyšovaly přetlak v pochvě. To je nejen nebezpečné, ale rozhodně to vzrušení ženy nijak nenapomůže.

Pokud tuto techniku vyzkoušíte, nejspíš velmi brzy zjistíte, že její poskytování bude přinášet příjemné pocity nejen přijímající ženě, ale i tomu, kdo techniku provádí. Vždyť ústa a jazyk jsou erotogenní zónou mužů i žen a jejich kontakt s pohlavím ženy je proto opravdu vzrušující pro oba.

Tato technika patří mezi úvodní techniky orálního sexu. Na straně dávajícího je vzrušující už proto, že je v přímém kontaktu s pohlavím přijímající ženy a že si s ní "může hrát"... Ženu to příjemně naladí a ona pak bude daleko více vnímavější na další stimulace, které budou následovat. Nepodceňujte ani to, že takováto "hra" dokáže podpořit její představivost i očekávání... Také žena ocení to, že orání sex je opravdu hlavně pro ni, že se nejedná jen o rychlou cestu, jak ji uspokojit!!! Promyšlená, jemná a přesně cílená orální stimulace pohlaví a jeho okolí ženě dovoluje prožít mnoho krásných pocitů, které jí kromě vzrušení navozují i pocity vzájemnosti a vděčnosti!!!

Následovat pak mnohou další techniky orálního sexu, které po takovémto úvodu orální sex snadno změní v orální milování...

 

Pokračovat můžete například článkem "Cunnilingus - líbání stydkých pysků".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)