Jste zde

Cunnilingus - psaní abecedy jazykem na pohlaví

Cunnilingus - psaní abecedy jazykem na pohlaví

Hlavní téma: "Cunnilingus".
Volné pokračování článku "Cunnilingus - základní techniky orální stimulace ženy".

Orální sex umožňuje, možná více než jiné sexuální techniky" velmi rychle a relativně jednoduše vytvářet a rozvíjet nové pocity vzrušení. Právě pocitová různorodost vzrušení ženě přináší podněty, které její vzrušení pomalu, ale jistě, posunuje až k vyvrcholení. Mezi ty techniky, které jsou velmi příjemné a zároveň zábavné patří psaní jazykem na ženské pohlaví.

Vnitřní strana stehen, stydké pysky poševní vchod a samozřejmě klitoris, to všechno jsou velmi citlivá místa ženského klína kde jakákoli dotek nezůstane bez odezvy. tato stimulace je velmi jednoduchá a přitom zábavná. Ideální je s ní začít v době milostné předehry. Není nic obtížného jazykem pasát jednotlivé znaky abecedy nejdříve na vnitřní stranu stehen, pak na třísla a vnější část stydkých pysků. Pro ženu to bude velmi příjemná zábava která a navodí její vzrušení a zvědavost, jaké to asi bude když se muž přesune jazykem mezi stydké pysky a na poštěváček.

Aby to žena neměla tak jednoduché, je jejím úkolem odhadovat, jaké písmenko bylo "napsáno". Není zas úplně snadné písmenko napsat tak, aby bylo možné je "odečíst". Proto je vhodné začít například jménem Vaší ženy. pak se jí písmenka budou snadněji odhadovat.

Je to taková forma velmi příjemné milostné předehry, která se líbí oběma partnerům a je při ní docela zábava. Hezké je, když si žena přeje aby jí muž touto cestou napsal milostný dopis...

Ženy mají v oblibě především slova ve kterých se vyskytuje o nebo měkké i. Především však mají v oblibě správný přítlak jazyka na tečku, která je kde samozřejmě na poštěváčku.

Je to taková jednoduchá, ale velmi příjemná zábava. jako k zábavě je potřeba k ní přistupovat. Nečekejte však, že touto cestou ženu přivedete k vyvrcholení. Pro klasický orální sex je to málo podnětů. To by nejspíš bylo potřeba napsat celou báseň, než by to ženu vzrušilo až k vyvrcholení. na závěr můžete přejít ke "klasickým" technikám pro orální stimulaci ženy - cunnilingusu.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje