Jste zde

"Jízda na vlnách rozkoše" - stav rozšířeného orgasmu

"Jízda na vlnách rozkoše" - stav rozšířeného orgasmu

Hlavní téma: "Dosažení tantrického mistrovství".
Pokračování článku "Základní tantrické sexuální techniky".

Tato tantrická zkušenost, spíše však snad nejsilnější tantrický prožitek, obecně platí pro jakýkoli způsob stimulace ženy s cílem dosáhnout jejího opakovaného, velmi intenzivního orgasmu.

Nejčastěji se tato stav uvádí u polohy meditačního spojení muže a ženy, které se říká poloha YAB-YUM, lotosový květ. Tato poloha je však pro většinu lidí příliš náročná a dosažení orgasmu ženy, pokud muž neovládá techniky oddalování orgasmu, je v ní pro ženu poměrně obtížné. Více o této poloze pojednává článek "Poloha "V sedě" - poloha YAB-YUM, lotosový květ".

Pro většinu mužů je mnohem jednodušší naučit se techniku vícenásobného orgasmu ženy při orálním milování - cunnilingusu. Právě tato technika umožňuje, aby prožitek "jízdy na vlnách rozkoše" mohla zažít většina žen schopných vícenásobného orgasmu.

Někdy je zajímavé ženu vydráždit až na samý poslední vrcholek vzrušení před tím největším, ze kterého už se nedá vrátit. Je to určitě výjimečná zkušenost prožívat okamžiky, kdy se to už, už, už blíží a muž ženě nedovolí sladkou extázi a vrátí vzrušení zase zpět těsně pod vrcholek blaha. Takto to opakuje několikrát, než jí dovolí prožít vyvrcholení.

Tato technika je naprosto úžasná, má však svá úskalí

Stává se, že žena je už tak vzrušená, že po několika takovýchto pokusech její vzrušení neopadá, ale už také nestoupá. Muž se tak postavil před nelehký úkol zvládnout laskání po dobu mnohonásobně delší, než byl původně připraven. Může se pak stát, že když se mu nakonec podaří jeho extrémně vzrušenou ženu, k její velké lítosti nad tím, že to končí, uspokojit, nedokáže po aktu lásky vyslovit ani své jméno.

Ale zkuste to, stojí to zato!!!

Tantrická technika navození stavu rozšířeného orgasmu

Dovolím si zveřejnit jednu tantrickou, ryze praktickou techniku, kterou se dá navodit stav, kdy žena prožije velmi intenzivní mnohonásobný orgasmus. Tato technika je výjimečná tím, že se pomocí ní může podařit rozproudit ženskou sexuální energii, která následně ženu udrží ve stavu permanentního vzrušení i po dobu desítek minut, někdy i hodiny a více. Když se to povede, je žena schopna prožívat jeden orgasmus za druhým i hodinu a více...

Nepřeháním, ale v tomto stavu je žena schopná prožít i sto a více plnohodnotných orgasmů, kdy každý z nich je možné považovat za výjimečný zážitek.

Popis této techniky je zpracovaný v samostatném článku "Orální sex a penetrace - cesta k sexuální extázi". Nečekejte však, že se tento prožitek podaří prožít pokaždé, když se o něj pokusíte... Mohu se však zaručit, že je to možné prožít a že se to opravdu dá zažít několikrát za život.

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)