Jste zde

Cunnilingus - orální soulož

Cunnilingus - orální soulož

Pro orální stimulaci ženy využívají jak heterosexuální páry, tak také lesbické páry, stejné sexuální polohy i techniky.

Cunnilingus - uspokojování ženy ústy je technika při které má žena opravdu velkou šanci prožít vyvrcholení. Jednou z technik orální stimulace ženy je technika, které se říká "orální soulož". Provádí se spíše až ke konci orálního milování, před závěrečnými technikami intenzivní stimulace klitorisu, které ženu dovedou k vyvrcholení.

Teprve až si budete jisti, že žena je díky milostné předehře a použití jemnějších technik orální stimulace dostatečně vzrušená, můžete přejít k zasouvání jazyka do poševního vchodu.

Nejvíce citlivou vnější částí vulvy jsou stydké pyskyklitoris a jeho okolí. Podobně inervovaná je však i první třetina pochvy, především v její horní části. Pokud muž (nebo žena) chce přijímající ženě poskytnout při orálním sexu úplně jiné pocity uvnitř pochvy, může k tomu využít i svůj jazyk. Do pootevřené pochvy jazyk "dosáhne" přesně tak daleko, kam až sahají nejvíce inervované části pochvy a oblasti bodu G. Pokud se obáváte, že Váš jazyk je na takovouto stimulaci příliš krátký, neobávejte se toho. Nejcitlivější nervová zakončení se uvnitř pochvy nachází hned za poševním vchodem a pro příjemnou vzrušující stimulaci stačí zasunutí jazyka do hloubky 1 až 4 centimetry. A to zvládne každý...

Rozhodně nespěchejte. Začněte "vzájemným líbáním", kterému se někdy říká "vzrušující polibek". Je to technika kdy muž (nebo žena), pomocí konečků prstů jemně rozevře velké stydké pysky a obnaží tak malé stydké pysky. Svými rty pak malé stydké pysky líbá stejně, jako by to byly rty ženy. Při "vzrušujícím polibku" může mezi malé stydké pysky zavádět jazyk, jako byste se snažili o "francouzský" polibek". Líbání malých stydkých pysků může být i velmi vášnivé, podobně jako při klasickém líbání rtů a úst ženy.

Po takovýchto polibcích již žena bude (nejen ona) nejspíš silně vzrušená a přirozeně zvlhnutá. Další potřebnou vlhkost pro zavádění jazyka přináší sliny z úst muže (nebo ženy). Na vzájemné "vzrušující polibky" navazuje stimulace poševního vchodu a hluboká penetrace pochvy jazykem. Někdy se této technice říká "orální soulož". Muž (žena) má jazyk mezi rozevřenými velkými stydkými pysky partnerky a rty a jazykem stimuluje malé stydké pysky. Jazykem pomalu přejíždí i přes poševní vchod a když už ví, kde tento vstup do pochvy je a jak je velký, opatrně do něj zasune špičku jazyka... Pomalé zavádění jazyka do poševního vchodu uvolní jeho napětí. Rozhodně doporučuji nespěchat a k zasunutí jazyka do co nejhlouběji dovnitř do pochvy přejít, až je poševní vchod uvolněný. Při hlubokém zasunutí jazyka zaznamenáte změnu pocitu doteku i chuti. Určitě rozpoznáte přechod od jemné sliznice stydkých pysků a vstupu do poševního vchodu, na hrubší strukturu vnitřní stěny pochvy. Nejvíce si ten rozdíl uvědomíte tehdy, když je proniknutí jazyka do pochvy opravdu hluboké. Nepřehlédnete ani výraznější změnu chuti, protože pochva je v té době silně lubrikovaná poševním sekretem a ten je uvnitř pochvy chuťově výraznější, protože ještě není naředěný slinami.

Vkládání jazyka do pochvy někomu může připomínat orální soulož. Takováto "soulož" jazykem však bude mnohem jemnější a možná i vynalézavější. Soustřeďte se na jemný, pomalý pohyb jazykem dovnitř a ven a jeho kroužení okolo poševního vchodu a uvnitř, v první třetině pochvy. Při stimulaci malých stydkých pysků a pomalém zasouvání a vysouvání jazyka do poševního vchodu je důležité špičkou jazyka dosáhnout až do oblasti bodu G a zatlačit na stěnu pochvy. Nejvíce pocitů podobných souloži ženě přináší hluboké zasunutí jazyka do pochvy a jemné krouživé pohyby špičkou jazyka po stěnách pochvy a tlak špičky jazyka na oblast bodu G.


Pohyby jazyka mohou být podobné kopulačním pohybům, tedy pohybům dopředu-dozadu. Velmi příjemné, i když obtížnější, je kroužení jazyka uvnitř pochvy. Další příjemnou technikou je kroužení jazyka kombinované s přitlačením pootevřených rtů na pootevřené stydké pysky. Rty, brada i nos se dotýkají pohlaví a jazyk je hluboko uvnitř pochvy. Kroužením celou hlavou vznikají zajímavé doteky ústy na vulvu a vedlejší tlaky na klitoris. To vše dohromady žena žena vnímá jako velmi příjemné dráždění.

Další technikou je "sání nektaru", tedy sekretů vzrušení, jejichž chuť a vůně je pro muže silným a velmi vzrušujícím podnětem. Líbání s hlubokým zasouváním jazyka do pochvy muži poskytne dostatek příležitosti ženu dostatečně "ochutnat". Ženě pak pocity hlubokého zasouvání jazyka evokují pocity zasouvání penisu do pochvy.

Při orální stimulaci je velmi významná včasná změna dráždění. Proto hluboké zasouvání jazyka a líbání otevřených pysků střídejte se sáním velkých stydkých pysků. Nasajte jeden pysk a jemně ho mezi rty stimulujte tak. Podtlakem ho nasajte a poté jemně uvolněte, on pak sám vyklouzne z úst,... ale hned ho znovu nasajte zpět. Můžete ho i lehce tisknout mezi rty a případně lehounce stisknout mezi zuby. Takto nasávejte a postupně uvolňujte oba velké stydké pysky. Na to kousání však dávejte velký pozor. Snadno by mohlo dojít k jejich zranění. Potom se zase vraťte k líbání malých stydkých pysků a k hlubokému zasouvání jazyka do pochvy.

Klitorisu se nepřímo věnujeme po celou dobu, kdy orálně stimulujete velké stydké pysky, malé stydké pysky, poševní vchod i při hlubokém zavádění jazyka do pochvy. I když si to přímo neuvědomujete, ke kontaktu rtů i jazyka s klitorisem neustále dochází. Není to sice přímá nebo cílená stimulace, ale i ta nepřímá má velmi kladný vliv na ženino vzrušení. Ona nevnímá, co všechno se dole konkrétně děje, vnímá však, že je to příjemné a že ji to neustále víc a víc vzrušuje...

Další líbání a sání už bude věnováno především klitorisu. Opatrně ho rty uvolněte zpod klitoridální kapuce a jemným sáním mezi rty ho opakovaně nasávejte a uvolňujte. Čím déle tuto techniku budete dělat, tím bude klitoris více prokrvený a tím bude i větší. Sání klitorisu podtlakem a jeho nasávání a prokluzování mezi rty klitoris dokonale uvolní zpod klitoridální kapuce a on pak bude přístupnější pro další stimulaci špičkou jazyka.

Techniky opakujte a propojujte. Vzrušení ženy stoupá a s tím také její přirozená lubrikace.

Ideální je, když při každém vysouvání jazyka z pochvy jazyk lehounce sklouzne ke klitorisu, který láskyplně několikrát obkrouží a opět se začne vracet zpět do poševní vchodu hledat bod G. JE to poměrně náročný pohyb, ale jeho výsledek stojí za to!! Rozhodně se však nesmí jednat o nějakou "rychlovku"!!!

Vhodné sexuální polohy

Popisovaná orální technika se nejlépe provádí v polohách, které ženě dovolují doširoka rozevřít nohy:

Podobně se dá provádět i v poloze orálního sexu "Na pejska" zezadu pro cunnilingus" a dalších.

Každý pár si musí najít takovou polohu, ve které mu bude orální soulož" při cunnilingu oboustranně nejpohodlnější. Je nutné experimentovat a proto je vhodné využít i jiné polohy orálního sexu, než ty dvě doporučované.


Dávající muž (nebo žena), když tyto techniky vyzkouší, musí si je zamilovat a bude se k nim vracet... A žena, ta jeho zpestření a obohacení cunnilingu bude zcela jistě plně nakloněna.Jak jsem uvedl v úvodu - technika "orální soulože" se provádí spíše až ke konci orálního milování, před závěrečnými technikami intenzivní stimulace klitorisu, které ženu dovedou k vyvrcholení. Nyní je čas přejít k těmto technikám a ženu dovést k vyvrcholení...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

 

(AK)(Z)(L)