Jste zde

Cunnilingus - začínáme s doteky a laskáním

Cunnilingus - začínáme s doteky a laskáním

Hlavní téma:  "Cunnilingus".
Volné pokračování článků 

Orání stimulace pohlaví ženy (Cunnilingus) je jeden z nejjistějších způsobů. jak ženu vzrušit natolik, aby prožila vyvrcholení. Pomocí orálních technik je možné vzrušit prakticky každou ženu, která po vzrušení touží. Pokud je žena naladěna nejen fyzicky, ale i psychicky, pak právě pomocí vhodné orální stimulace může být přivedena až k vyvrcholení.

Buďte vynalézaví

Orální sex věnovaný ženě (cunnilingus), je technika, při které můžete naplno rozvinout své představy o laskání intimních partií své partnerky. Cunnilingus však určitě není jen o orálním laskání ženina přirození. Jakoukoli pozornost, kterou budete věnovat celému tělu ženy nesmírně ocení. Ideální doba pro takovouto pozornost věnovanou ženě je milostná předehra, při které určitě nevynechejte stehna, boky, bříško, pupík, ženská prsa, jejich dvorce a bradavky, krk, ouška, podpaždí, podkolenní a loketní jamky, rty záda nebo šíji. To všechno jsou erotogenní zóny, jejichž stimulace ženu na orální milování připraví. Žena bude unesena vaší pozorností a ani si nevšimne, že už směřujete k hlavnímu cíli vašeho snažení.

Na laskání ústy v okolí přirození a na přímou stimulaci okolí vulvy, stydkých pysků, klitorisu a poševního vchodu musí být žena připravená, naladěná a především alespoň trochu vzrušená. Především stimulace klitorisu nebo perinea již vyžaduje určitou hladinu ženina vzrušení. Pokud žena nebude dostatečně připravená a vzrušená, mohou pro ni být doteky ústy i jazykem v těchto místech příliš silné a ona je nedokáže v klidu přijmout a prožít.

Někdy jako dávající můžete pociťovat touhu po intenzivním laskání, jindy záměrně změníte taktiku a ženu budete chtít nejdříve líbat, hladit na bříšku nebo na vnitřních stranách stehen a přitom se cíleně vyhýbat partnerčiným genitáliím. Příště neodoláte a hned se vrhnete mezi rozevřená stehna a neodtrhnete ústa dokud neprožije orgasmus...

Žádná z těchto variant není špatná, pokud ji žena dokáže přijmout.

Další článek k tématu ""Cunnilingus - "horký polibek" a "horký dech"".

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)

Štítky: