Jste zde

Ženská prsa a sexuální vzrušení

Ženská prsa a sexuální vzrušení

Volné pokračování článku "Ženská prsa", "Ženská prsa a jejich vzrušení při stimulaci".

Tento článek rozšiřuje informace o tom, jak na sexuální vzrušení reagují ženská prsa. Žádná žena nemá stejná prsa jak jiná. Možná mohou být podobná, ale to je jen zdánlivá iluze. Je dobré mít představu o tom, jak na sexuální vzrušení reagují ženy například s odlišnou velikostí ňader. Ale velikost není to jediné, co intenzitu sexuálního vzrušení ženy ovlivňuje.

Malá ňadra
Malá ňadra bývají mnohem vzrušivější a citlivější než ňadra velká. Velká ňadra mohou mít velké ale i malé bradavky. Velikost ňader nemá žádnou souvislost s velikostí bradavek.

Velká ňadra
Podle výzkumů jsou velká prsa asi o 1/4 méně citlivá než prsa malá. Všechna prsa mají stejný počet nervových zakončení, které přenášejí stimulaci a tím i vzruchy. Na ploše malých ňader je jich tedy více jak na stejné ploše velkých ňader. Dále to má souvislost s tím, že nerv, který přenáší vzruch od bradavky na velkém prsu je více napjatý. Takže velká prsa potřebují větší a intenzivnější stimulaci. Velká prsa je lépe brát při laskání do dlaní a tlačit je směrem k tělu a nahoru, pro zlepšení stimulace došlo k odlehčení váhy a tím i uvolnění tahu nervových zakončení. Velká ňadra mohou mít velké ale i malé bradavky. Velikost ňader nemá žádnou souvislost s velikostí bradavek.

Velikost bradavek, nevýrazné bradavky, vpáčené bradavky
Velké bradavky mají více nervových zakončení a proto většinou bývají i citlivější. Jejich stimulaci je vhodné provádět teprve až je partnerka dostatečně vzrušená. U malých nebo nevýrazných bradavek je potřeba najít to správné místo pro stimulaci, kterým většinou bývají dvorce, nikoliv samotná bradavka uprostřed. Nejcitlivější bývá horní část dvorce.

Vpáčené bradavky má poměrně hodně žen. Někdy je to jen jedna bradavka, ale klidně mohou být vpáčené obě. Na vzrušení ženy při stimulaci prsů a jejich dvorců takováto "kosmetická" záležitost nemá zásadní vliv. Když se vpáčené bradavce budete chvíli "věnovat", vytáhnete ji z dvorce a poté, co na sání a laskání prso zareaguje, bradavka se zvětší, dostane se do "erekce" a z dvorce většinou sama vystoupí. Po odeznění vzrušení se ale zase vrátí zpět... Většinou muže (i ženy) taková hra na schovávanou baví. Díky píli a snaze ženu vzrušit, bradavku při laskání prsou ze dvorce "vytáhnou". Není to tedy vůbec žádný problém...

Článek pokračuje: "Ženská prsa "prozradí" vzrušení ženy".

 

Na zamyšlení

Mnozí muži tvrdí, že čím má žena větší prsa, tím méně má rozumu.
Opak je však pravdou, čím větší prsa žena má, tím méně rozumu má muž!

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)((L)