Jste zde

Cunnilingus - co a jak stimulovat při orálním milování

Cunnilingus - co a jak stimulovat při orálním milování

Volné pokračování článků "Cunnilingus - uspokojování ženy ústy" a "Orální sex pro dosažení orgasmu ženy".

Orální milování, pokud je plánováno jako hlavní forma sexu s vyvrcholením partnerky, může trvat i hodinu. Pokud je to technika, která je určená jen pro navození vzrušení při milostné předehře, pak je to otázka několika minut, než se změní technika milování. V obou případech je základ orálního sexu jednoduchý - muž se věnuje laskání vulvy, jejího okolí, vnitřní strany stehen a především klitorisu. Orální milování není úkol a proto není možné jej vytrhovat z celkového aktu milování. Před každou intimností mezi partnery by vždy měla být vytvořena alespoň příjemná atmosféra, která připraví na další sbližování. Určitě nebude na škodu chvíli se věnovat líbání, hlazení a erotické konverzaci.

Při milostné předehře je možné nejdříve hladit a líbat celé ženino tělo, ústa, tvář, prsa, bříško, vnitřní strany stehen a teprve potom přejít na Venušin pahorek a velké stydké pysky. Vše by však mělo probíhat pomalu a jemně. Vždy je vhodné začít pomalu, lehounce zajíždět do všech zákoutí a seznamovat se smyslně a láskyplně s ženiným klínem. Rty opatrně a něžně líbejte a sajte stydké pysky, laskejte jejich okolí, třísla, vnitřní stranu stehen. Jemnými doteky jazyka laskejte a opatrně rozevřete velké a malé stydké pysky, pronikejte mezi nimi až do poševního vchodu...

Technik laskání jazykem a ústy je celá řada a každá z nich, ať už to je jemný dotek, chvění, jemné brnkání nebo plošné pomalé vytírání, vše vede k narůstání pocitů vzrušení a přináší ženě příjemné pocity, které zalévají celé její tělo i duši.

Žena by muži měla poskytovat zpětnou informaci o tom, co se jí líbí a většinou stačí jen zasténat "silněji", "pomaleji", "víc"... a muž bude vědět, co má dělat. Neomezujte se jen na líbání, nebo lehké laskání. Právě vynalézavost na snaha dávají orálnímu milování velkou prostor pro mimořádné zážitky. Nebojte se vulvu sát ústy, lízat ji nebo i velmi jemně a opatrně kousat. Zvláštní pozornost pak věnujte laskání, líbání a sání velkých a malých stydkých pysků, kde je žena velmi citlivá a laskání v těchto místech jí přináší nádherné pocity rozkoše. Stejně tak svírání pysků mezi rty a sání je příjemné. Pokud nebudete spěchat, žena se postupně velmi silně vzruší a to usnadní i další pronikání jazykem do pochvy.

Zatím jsme se věnovali okolí a nyní je čas přejít k hlavnímu místu ženiny rozkoše - klitorisu. Pokud doposud bylo laskání příjemné, pak klitoris je opravdu místem, jehož laskáním může žena dosáhnout vyvrcholení. Zase platí že lépe je nespěchat. Možná, že žena nebude zprvu chtít dráždit klitoris přímo, proto postupujte opatrně, až bude plně vzrušená.  Klitoris je velice citlivý na dotek a i přiložení jazyka může být pro nedostatečně vzrušenou ženu příliš silným dotekem. Zpočátku je lépe jen špičkou jazyka zlehounka lechtat okolí klitorisu a postupně přidávat na intenzitě. Žena se dále vzruší a pak již může být intenzita i síla laskání mnohonásobně vyšší jak na počátku. Prsty můžete opatrně odkrýt celý klitoris a přetáhnout kožní záhyb, který jej kryje, směrem k bříšku. Klitoris tak vystoupí a obnaží se a jeho laskání a dráždění bude snazší. Tehdy mohou nastoupit i techniky sání klitorisu, jeho intenzivní lízání a tlaky jazykem.

Pro většinu žen je mimořádným zážitkem kombinace laskání klitorisu a hlubokého zasouvání jazyka do pochvy. Úvodní lehké dráždění jazykem dává později možnost postupně přidávat na intenzitě. Žena přijímá doteky, laskání, něžnosti a doteky jazyka v ní vzbuzují vlny rozkoše.  Nesnažte se hned o orgasmus. Tantrici říkají, že nejdůležitější není vrchol, ale cesta k němu. A určitě mají pravdu. Vracejte se zpět na velké stydké pysky a znovu a znovu je jemně stimulujte, sajte a pronikejte. Není kam spěchat, postupujte pomalu dovnitř a měňte rychlost i místa laskání.

Střídejte techniky sání, dlouhé nebo krátké pohyby jazykem i svírání pysků a jejich mnutí mezi rty. Vracejte se na poštěváček a vynalézavě jej stimulujte a laskejte. Sledujte reakce partnerky na vaše podněty. Muž by měl odpozorovat, co se ženě líbí a ona by to měla dát na vědomí. Muž zpočátku ani nemusí vědět, co přesně způsobuje to nejpříjemnější potěšení. Proto je vhodné, aby žena muži s jeho poznáváním pomohla. Nejhorší variantou je, když se žena ani nepohne a nevydá ani hlásek (jako "Němý Bobeš"nebo "Mrtvý brouk"). Muž pak neví, zda jeho snaha přináší vůbec nějaké příjemné pocity a vlastně ani netuší, jak daleko je žena od uvolnění. Samozřejmě se nemusíte omezovat pouze na dráždění klitorisu jazykem.

Velice příjemné je spojení jazyka a rukou nebo erotické pomůcky. Laskání jazykem za pomoci vibrátoru může být nejen součást milostné předehry, ale také velmi intenzivní závěr orálního sexu. Orgasmus však již nebude tak jednoznačně klitoridální, jako při výhradně orální technice. Možné a velmi příjemné je laskání prsty v pochvě především v oblasti bodu G za současného stimulování klitorisu. také tato technika je vhodná spíše pro dosažení vyvrcholení a tedy pro závěrečnou část orálního milování.

Vzrušující pro některé ženy bývá dráždění jazykem v oblasti perinea a análního otvoru. Především v poloze, kdy žena sedí v křesle a muž před ní klečí a má volné ruce, je možná kombinovaná technika orální stimulace klitorisu za současného laskání prsty jednou rukou v pochvě v oblasti bodu G, druhou rukou v oblasti perinea a zadečku.

Muž by měl ženu hýčkat a rozmazlovat. Neznamená to všem, že všechny popisované techniky musíte dělat jednu za druhou jak podle jízdního řádu. Naopak. Snažte se ženu vždy překvapit něčím novým. Vždyť co by to bylo za milování, když by dopředu věděla, že po laskání klitorisu bude následovat vsunutí prstů do pochvy, které po deseti tazích vystřídá zelený vibrátor řady C a po něm vibrátor řady D ... Takže s rozumem a především s jediným cílem, vytvořit z orálního milování něco výjimečného a pro ženu i jejího partnera nezapomenutelného.

Nezůstávejte u stejné techniky laskání příliš dlouho, dlouhé monotonní pohyby dráždění vzrušení většinou neprohlubují, laskaná oblast si na dotyky zvykle a vzrušení spíš stagnuje, případně opadá. Měňte tlak, sílu a rychlost doteku a občas také zajíždějte do všech zákoutí, kam jazykem dosáhnete. Nezapomínejte na vnitřní stranu stehen a hráz. Ideální je kombinace hlazení rukou a laskání jazykem. ... a pak se zase vraťte zpět k poštěváčku. Vynalézavý muž dovede také zapojit také bradu či nos. Pozor na neoholené nebo špatně oholené vousy, které mohou nepříjemně poškrábat. Nepříjemný je příliš velký tlak horní čelistí na stydkou kost, který může ženu bolet a dokonce jí po odeznění vzrušení může způsobit hematom v této oblasti. Opravdu velký pozor dávejte na zuby v okamžiku ženina orgasmu. Žena se může začít v oblasti pánve nekontrolovaně pohybovat a zuby nekrytými rty můžete zle poškrábat až pořezat stydké pysky a zvláště pak citlivý poštěváček. Partner musí na tyto možné situace myslet a předcházet ženinu zranění. Dá se to přirovnat k situaci, kterou si každý muž může představit tak, že při felaci v okamžiku prožívání orgasmu prudce vytáhne penis před sevřené zuby z úst partnerky. Následky budou podobné.

Žena by si měla umět říci o to, co se jí líbí.
Pokaždé ji vzruší něco jiného, jednou to bude jemný, jindy divočejší způsob laskání. Při akčnějším způsobu žena může vzít muži hlavu do dlaní a sama určit intenzitu a směr jeho pohybů. Bude-li laskání příliš silné, stačí odtáhnout mužovu hlavu z klína a naopak. Mnoho žen má rádo jemnějším laskání a lehoučké, hebounké doteky na poštěváčku a jeho okolí. Fantazii se při laskání ženského klína skutečně meze nekladou. I muži mají své představy a fantazie a dovedou je dobře zrealizovat a mohou tak ženu opravdu mile překvapit. Když vypozorujete, že vzrušení ženy se stupňuje, je vhodné přidat na intenzitě laskání především na poštěváčku. Zvýšením rychlosti stimulace i tlaku jazyka na poštěváček a jeho okolí se vzrušení začne nekontrolovaně rozlévat ženinou pánví a blíží se orgasmus. V tomto okamžiku již není vhodné přejít k nižší intenzitě laskání, neboť ženino tělo je již naladěno na nastupující orgasmus a prodlužování laskání by již nebylo příjemné.

Jakmile žena začne prožívat pocity nastupujícího vyvrcholení, spojené s brněním a chvěním v pánvi, nemusíte už nic řešit a stačí jí dát prostor pro prožití nastupujícího orgasmu. Největší odměnu muži je, když mu žena dá možnost společně naplno prožít její orgasmus. Muž bude velmi rád sdílet tu úžasnou intimitu okamžiku a vědomí, že to byl on, který ženu k vrcholu dovedl.

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)