Jste zde

Stimulace pochvy prsty - taoistická a tantrická technika

Stimulace pochvy prsty - taoistická a tantrická technika

Hlavní téma:"Stimulace pochvy prsty jako sexuální umění".
Volné pokračování článků Stimulace pochvy prsty - "prstění" a "Tantrické masáže joni".

Tantrické techniky stimulace pochvy může provádět ženě muž nebo žena. Nemusí se přitom jednat o lesbické ženy. Přijímající žena může zažít naprosto stejný prožitek z tantrické masáže joni jak od muže, tak také od ženy.

Pokud jste se podívali na řadu článků souvisejících se stimulací pochvy prsty - "prstěním", pak Vás možná udivilo, kolik technik je vhodné znát proto, aby tato technika přinesla ženě co možná nejvíce příjemných pocitů. Jednalo se však jen o dílčí techniky, které jsou velmi důležité, ale jsou to stále jen techniky, které se bez určitého filosofického rámce dále neposunou...

Taoistický přístup k milování, stejně jako tantrický přístup k milování a dosažení vyvrcholení je používaný i při technikách stimulací pochvy prsty - "prstění". Pokud se zaměříte pouze na jednotlivé techniky které ke stimulaci vulvy, pochvy, klitorisu nebo hráze a konečníku využívají prsty, určitě ženě navodíte příjemné pocity a možná i vyvrcholení.

Rozdíl mezi technikami spojenými s filosofií tantry nebo taoistickou filosofií oproti pouhým stimulačním technikám je podobný jako rozdíl mezi milováním a sexem!!!

Pokud chcete jít dál, musíte se stimulace vulvy snažit přidat i kousek filosofie... Pojďme se tedy podívat jaké předměty se studují na "vyšší dívčí"...

Jak taková komplexní technika vypadá?

Na první pohled se od jednotlivých technika moc neliší. Základem je znát jednak techniky "prstování" a k nim přidat techniky tantrické a taoistické používané při penetraci joni lingamem. Místo lingamu (penisu) se pro penetraci použije prst (prsty).

V článku "Stimulace pochvy prsty jako sexuální umění" jsem uvedl, že technika stimulace pochvy prsty může být chápána i jako "sexuální umění". Tantrickými mistry byla a je při masáži joni prováděna jako posvátný obřad, který může, ale také nemusí být zakončen orgasmem.

Ať už budete chtít vyzkoušet jakoukoli techniku při které se budete intenzivněji dotýkat vulvy (joni), nikdy nezapomínejte na dostatečně dlouhou milostnou předehru. Teprve až bude žena dostatečně vzrušená a přirozeně lubrikovaná, můžete začít s technikami stimulace vulvy prsty. Informace uvedené v tomto článku jsou velmi důležité a zabývají se technikami přípravy na masáž joni, stimulací klitorisu, stimulací spojenou s penetrací pochvy. Bez znalosti těchto technik se neobejdete!!!


Nyní se ale zaměříme až na techniky, které se využívají ve fázi, kdy už je žena vzrušená přípravnou stimulací v rámci milostné předehry, vzrušená mnoha způsoby přímé a nepřímé stimulace klitorisu. Využívají se tedy až ve spojení s penetrací poševního otvoru a pochvy prstem nebo prsty. K tomu si musíme zopakovat techniky popsané v článku "Techniky penetrace v tantrickém sexu" a článku "Další způsoby penetrace při milování - Kámasútra". Oba články jsou popsány pro penetraci penisem, ale přesně stejné pokyny platí i pro stimulaci prstem (prsty). Oba články doporučuji k prostudování.

Jedná se o tyto techniky:

Z technik na které upozorňuje kniha "Kámasútra" jsou to dále:

Zásadní výhodou je, že všechny uvedené techniky nevyžadují na straně muže dokonalé zvládnutí technik oddalování orgasmu. Techniky jsou naprosto stejné s rozdílem, že funkci penisu zastává prst (prsty) a tudíž předčasná ejakulace muže nehrozí... Výsledkem vašeho snažení pak může být stav, kdy žena prožije vícenásobný orgasmus nebo přímo stav, kterému se říká "Jízda na vlnách rozkoše" nebo "stav rozšířeného orgasmu". A to opravdu stojí za tu příjemnou a vzrušující "námahu"!!!


Nyní se dostáváme k vlastní realizaci masáže joni, přesněji je stimulaci pochvy. Jsou dva způsoby jak masáž provádět:

Pro tak časově a fyzicky náročnou techniku, jakou tato tantrická a taoistická technika je, doporučuji provést masáž joni na masážním stole. Základní výhodou bude větší volnost pohybů dávajícího (muž nebo žena) a také to, že se při ní stojí. Masáž na masážní podložce je sice tradiční, většinou ji však "neusedí" ani zkušení, natož pak začátečníci...


Zásadní rozdíl mezi stimulací pochvy technik pouze pomocí dílčích technik a tantrickou a taoistickou technikou stimulace pochvy prsty je v tom, že ten, kdo pasáž provádí bedlivě sleduje reakce masírované ženy. Na její reakce reaguje techniku masáže podle toho upravuje. To je velká výhoda masáže na stole, že vidíte na změny výrazu tváře, jemné napínání svalů nohou, břicha nebo hrudníku.Při vysokém vzrušení masírované ženy to jsou signály nenápadné, ale přesně vyjadřující to, co žena prožívá. Masáž joni pomocí prstů může trvat klidně i hodinu. Přijímající žena pak může zažít bezpočet vln pocitů a vzrušení které mnohdy nemůže prožít ani při použití technik penetrace v tantrickém sexu nebo dalších způsobech penetrace při milování podle knihy Kámasútra. Jen málokterý muž totiž dokáže natolik ovládat své vzrušení, aby ženě dokázal poskytnout to, co tantrické a taoistické metody penetrace nabízí. Prsty mohou skoro dokonale nahradit penetraci penisem a navíc jejich "odolnost" vůči vzrušení je zásadně jiná...

Všímejte si všech změn výrazu obličeje masírované ženy, všímejte si toho, jak zaklání hlavu při změně technik penetrace. I ženy, které se jen málokdy vyjadřují zvukem, napomenou na techniku "Němý Bobeš" nebo "Mrtvý brouk" a chovají se bezprostředně... Hlavně si zapamatujte, jaké změny v chování nebo výrazu tváře, napínání svalů, pohybů těla nebo zvukové projevy vzrušení, jednotlivé techniky provázely. To, co se naučíte můžete dokonale využít při milování (souloži) s pomocí technik penetrace v tantrickém sexu nebo dalších způsobech penetrace při souloži. To, co se naučíte při stimulaci pochvy prsty z vás může udělat dokonalého milence při souloži. Jen to nepřehánějte s intenzitou a vždy se držte toho, co se ženě líbí a co ji vzrušuje.

Ne každá žena dokáže při stimulaci pochvy prsty prožít vyvrcholení. U tantrických masáží není vyvrcholení cílem. Cílem je cesta, ne vrchol!!!

Vyzkoušejte všechny techniky spojené se stimulací pochvy prsty a pokud budete mít nějaké dotazy, napište je do "Poradny sexuologa". Odpovím Vám a popis technik podle potřeby upravím.

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)