Jste zde

Stimulace vulvy prsty - kroužení prstem v pochvě

Stimulace vulvy prsty - kroužení prstem v pochvě

Technika penetrační stimulace pochvy pomocí prstů.

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Než začnete k technikou kroužení prstem v pochvě experimentovat, seznamte se s článkem "Stimulace vulvy prsty - vkládání prstů do pochvy", ve kterém se dovíte, jak do pochvy ženy prsty vložit tak, aby jí to bylo příjemné. Teprve potom můžete techniku kroužení prstem v pochvě provádět tak, aby podporovala její vzrušení a vyvolávala očekávané pocity a prožitky.

Do pochvy vložte nejdříve jeden prst. Jednak je to snadnější, ale také vám to dovolí zjistit, jak pochva uvnitř vypadá, jak je žena vzrušená a tedy přirozeně lubrikovaná a zda je vložení prstu ženě příjemné. Ideální je začít pomocí prostředníčku ("Boží prst"). Po vložení prstu jím uvnitř pochvy začněte velmi pomalu, ohleduplně a opatrně kroužit. S kroužky začněte hned za poševním vchodem a rukou při něm otáčejte tak, aby prst stěnu pochvy hladil svým polštářkem. Prstem otáčejte tak, aby stěnu stimuloval pouze polštářek prstu. To znamená, že kroužení prstu v pochvě nebude po její stěně prováděno kolem dokola, ale jednou ve směru pohybu hodinových ručiček, pak směr kroužení obrátíte a vrátíte se zpět proti směru hodinových ručiček. Při správném otáčení ruky v zápěstí tak dodržíte zásadu, že stimulujete pouze polštářkem prstu. Vyvarujte se kroužením po stěně pochvy nehtem - ženu by nehet mohl poranit. Nespěchejte, myslete na to co děláte a všímejte si toho, jak na vaši techniku žena reaguje.

Ideální je začít na horní stěně pochvy, ještě před oblastí bodu G. Na chvilku v tomto místě pohyb prstu zastavte, lehce zatlačte a pak teprve proveďte kroužek tam a zpět. Jakmile se znovu dostanete nahoru do výchozích místa, zastavte pohyb prstu a opět lehce zatlačte. Prstem tedy v kroužcích pohybuje kývavým pohybem tam a zpět. Stěnu pochvy pak vnitřně stimulujete třením a v oblasti bodu G navíc i lehkým tlakem.

Každý další kroužek provádějte o něco hlouběji.

Každým dalším kroužkem se tedy posunujete od poševního vchodu hlouběji a proto za nějakou chvíli prstem začnete stimulovat i oblast bodu G. Technika začíná a končí mírným tlakem právě na tomto nejcitlivějším místě uvnitř pochvy každé ženy.

Bod G - Grafenbergův bod je ve skutečnosti zformované množství nervové tkáně. Pokud vložíte do pochvy dva prsty polštářky nahoru, (pozor na nehty). V hloubce 3-5 cm od poševního vchodu bude na horní stěně pochvy vnímat menší hrbolek houbovité tkáně. Při vzrušení manuální stimulací se stěna pochvy více prokrví a oblast bodu G se zvětší, stane se citlivější, vnímavější pro další stimulaci a bude více zřetelná pro rozlišení od okolní tkáně poševní stěny.

Kroužky prstem provádějte pomalu a prst po každém kývnutí tam a zpět zasouvejte do stále větší a větší hloubky. Posun prstu pro další kroužek měl být jen po 3 až 5 milimetrech. Čím bude změna hloubky rotace prstu menší, tím déle můžete techniku provádět a tím bude také více účinnější.

Žena však musí být dostatečně přirozeně nebo dodatečně lubrikovaná. Pokud tomu tak nebude, bude jí technika nepříjemná nebo ji dokonce může i bolet! Pokud přirozená lubrikace nestačí, použijte lubrikant!

Pro otáčení prstem tam a zpět používejte pomalý a stabilní rytmus. Podobně po stejnou dobu v oblasti bodu G používejte stejný, mírný tlak na stěnu pochvy. Doba tlaku může být klidně až 5 sekund. Žena potřebuje čas na to, aby mohla pocity, které jí technika přináší, naplno prožít! Prostě nikam nespěchejte! V otáčení prstem pokračujte tak dlouho, dokud prst nezasunete do maximální hloubky. Hloubka zasunutí však není to nejdůležitější. Bod G je v hloubce 3-5 cmod poševního vchodu, na horní stěně pochvy.

Největší význam techniky je v tom, že při rotaci prstů jejich polštářkem hladíte stěnu pochvy a stimulujete ji třením a v horní části její stěny (oblast bodu G) pak navíc i mírným tlakem.

Začínáte hned za poševním vchodem, tedy před bodem G a končíte v hloubce okolo 7 cm, tedy bezpečně až za bodem G. Jeho oblast tak technikou bude 100% stimulována!!! Pokud ho nebudete pod prsty vnímat, neznamená to, že on nevnímá stimulaci od vašich prstů!

Techniku můžete několikrát opakovat. Celá technika se může provádět jen jedním prstem. Pokud při "druhém kole" nebo "dalším kole" přidáte k prostředníčku i prsteníček nebo ukazováček (podle toho,se kterým prstem se vám technika bude snadněji provádět), bude technika intenzivnější, ale bude se vám obtížněji provádět. Můžete pak měnit přítlak polštářků prstů na stěny pochvy. I ve variantě dvou prstů (ne více!) jimi v kruzích pohybujte po směru hodinových ručiček a proti směru hodinových ručiček. Vzrušení bude přispívat k lepší přirozené lubrikaci a ke zvětšení bodu G a tedy i k jeho snadnější další stimulaci.

Znovu opakuji, že základem je dostatečná lubrikace a přesné provádění techniky. Nehty se stěny pochvy při rotaci prstů nesmíte dotýkat!!!

Jako další techniku můžete použít "Stimulace vulvy prsty - "šroubování prstů" do pochvy". Tato technika je intenzivnější, ale žena už je na ni díky technice "stimulace vulvy prsty - kroužení prstem v pochvě", připravena.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)