Jste zde

Poloha "Žena nahoře", Tváří v tvář", v leže

Poloha "Žena nahoře", Tváří v tvář", v leže

Volné pokračování článku Polohy "Žena nahoře" a "Klitoris - techniky přímé a nepřímé stimulace klitorisu".

Tato poloha patří mezi varianty polohy "žena nahoře", a je zaměřena na intenzivní stimulaci klitorisu penisem při souloži. Vyžaduje od muže kázeň a soustředění. Muž musí své vzrušení udržet co nejnižší a měl by se snažit o co nejdelší výdrž.

Vyžaduje již jistou sehranost v páru, není proto moc vhodná pro začínající milence. Není to poloha, která by se většinou zaujímala cíleně, je to poloha do které se partneři dostanou z jiné, základní polohy. V tomto případě se jedná o přechod například z polohy "Na koníčka" - "Tváří v tvář" a to ve variantě "žena v kleče" nebo "žena v dřepu". Vhodnější je poloha kdy žena klečí a to pro její jednodušší přechod z klečení do lehu. U polohy, kdy žena dřepí musí nejdříve přejít z dřepu do kleku a pak teprve do lehu.

Pokud je poloha partnery využita cíleně, pak se muž položí na záda a nohy přinoží k sobě. Žena se nad ním rozkročí, opatrně si klekne tak, aby koleny klečela po obou stranách jeho boků. Jednou rukou se opře o postel nebo o hruď muže a druhou rukou opatrně zavede penis v erekci mezi stydké pysky do poševního vchodu. Pomalu a opatrně si na penis dosedne. Pak si urovná stydké pysky, aby byly uvolněné a aby je penis nevtlačoval do pochvy. To je velmi důležité pro pohyby pánví, které budou později stimulovat klitoris o penis. Následně si uvolní klitoris zpod klitoridální kapuce. Nejde o to, aby byl klitoris obnažený, ale o to, aby k jeho uvolnění a obnažení pak při souloži snadno došlo. Následně si žena lehne na muže, ten své nohy mírně roznoží a žena své nohy přinoží a je umístí do uvolněného prostoru. Penis bude pevně sevřen stydkými pysky a zůstane zasunut v pochvě v maximální možné hloubce.

Při přechodu z polohy "Na koníčka" se vychází z toho, že muž leží na zádech s nataženýma nohama blízko sebe a žena z polohy "Na koníčka" v hlubokém propojení lingamu a joni začne pomalu stahovat nohy dozadu podél nohou muže. Musí pohyb těla provádět pomalu a zvolna aby se spojení nepřerušilo. Souběžně s tím, jak zasunuje nohy dozadu, podél mužových nohou pokládá svoji hruď na hruď muže. Stále přitom kontroluje aby penis byl hluboko a pevně uvnitř pochvy. Poloha neumožňuje žádné velké pohyby pánví.

V první fázi je potřeba spojení upravit tak, aby lingam byl v joni opravdu dobře uložen. Po jeho zavedení zůstaňte chvíli v klidu a prožijte nové pocitů ze spojení. Partneři mohou využít možností objetí, líbání, vzájemného hlazení, pohledů do očí a dalších stimulů. Samozřejmě nesmíme zapomenout na ten nejdůležitější pocit a tím je spojení lingamu a joni na zcela výjimečné úrovni pocitů.

Pohyby při souloži bude kontrolovat žena. Muž zůstane naprosto pasivní. Žena leží na muži tělem a objímá ho. Svou pánví musí žena pohybovat nahoru a dolů, ne dopředu a dozadu. Právě při pohybech pánví nahoru a dolů bude docházet k nejintenzivnější stimulaci klitorisu. Ten se brzy zvětší a vysune zpod klitoridální kapuce. Tím se odhalí a bude přijímat intenzivní tření o kořen a tělo penisu. Velmi silné pocity vzrušení provází pomalé krouživé pohyby pánví ženy nebo i muže v kombinaci s velmi pomalými pohyby "nahoru - dolů", nejlépe společně oba najednou. Této technice se říká "Technika vlnění těl" a vyžaduje opravdu velkou sehranost partnerů, kdy pohyby pánví provádí společně "jako jedno tělo". Nejsou to pohyby v běžném provedení soulože, spíše se podobají právě společnému vlnění těl.

Pro plynulost soulože a postupné zvyšování vzrušení je nejdůležitější, aby penis z pochvy nevyklouzl. To musí žena kontrolovat délkou pohybů nahoru a dolů, které provádí pohybem pánve. "Technika vlnění těl" je z tohoto pohledu podstatně obtížnější. Vyklouznutí penisu z pochvy žena prostě nesmí připustit. Pokud by se tak stalo, musela by zaujetí polohy zopakovat a to pak nejen sníží její vzrušení, ale také negativně ovlivní soustředění muže na kontrolu jeho vzrušení...

Cílem je intenzivní stimulace klitorisu

Penis po celou dobu soulože při pohybech ženiny pánve intenzivně tře klitoris a jeho kořeny jsou navíc stimulovány tlakem horní stydké oblasti ženy o stydkou kost muže. Tukové vrstvy Venušina pahorku ženy a tukové vrstvy nad stydkou kostí muže tento tlak roznáší na celou prostorovou strukturu klitorisu, což ženě přináší další potřené vzrušení. Tak nějak by měla vypadat optimální stimulace v této variantě polohy, kdy je "žena nahoře" a leží na muži.

Pro partnery začínající s milováním v této poloze doporučuji, aby nejprve vyzkoušeli variantu, kdy aktivní roli převezme žena. Ta se pak soustředí pouze na pohyby pánví "nahoru" a "dolů", kdy přesně vnímá jakou rychlost stimulace v daném okamžiku potřebuje. Není tedy odkázaná na to, co dělá muž, ale sama se pohybuje tak, aby maximalizovala pocity, které při takto vedené souloži prožívá. To je velmi významný rozdíl mezi souloží, kterou má pod kontrolou muž nebo když se jedná o složitější pohyby "Techniky vlnění těl". Od muže se nyní očekává jen to, aby své vzrušení udržel pod kontrolou a ženě tak dovolil dosáhnout vyvrcholení jako první.

Nemějte však příliš velká očekávání. Musíte se této technice společně učit. Na straně ženy je cílem naučit se maximalizovat vzrušení ze spojení a na straně muže jde o minimalizování pocitů vzrušení ze soulože. Když se oba bude snažit a nedáte se odradit počátečními neúspěchy, máte šanci dosáhnout toho, co čekáváte, ... tedy dosažení klitoridálního orgasmus ženy.

Tantrický přístup

Z tantrického pohledu je to poloha pro velmi zkušené páry. Teprve tantrický prožitek na vyšších úrovních něhy, lásky a touhy této poloze dává naprosto jiný, nový rozměr. Lidé, kteří ji zaujmou jen proto, aby ji vyzkoušeli, budou možná zklamaní. Toto spojení není o sexu, ale o milování .....

Ideální je, když žena s mužem, "jako jedno tělo", budou vlněním svých těl stimulovat lingam a joni v hlubokém spojení. Naprosto dokonalé pocity však do spojení přináší až technika masáže lingamu uvnitř joni stiskem a svíráním vaginálních svalů. Žena může uplatnit všechny své zkušenosti a odměnou jí může být překvapivě intenzivní prožitek vaginálního, případně kombinovaného orgasmu.

Při technice "Svírání a povolování svalů joni (vagíny)" v kombinací se souloží dochází ke spojení pocitů tření klitorisu o kořen lingamu a tření lingamu o oblast bodu G a děložního hrdla. Takováto kombinace stimulací je provázena zcela neobvyklými pocity a stupňuje a hromadí vzrušení partnerů v oblasti pánve. Rozvedení nahromaděné sexuální energie se pak provádí obvyklými praktikami.

Vzhledem k tomu, že se jedná o polohu určenou zkušeným párům, odkazují na "Základní tantrické sexuální techniky", "Metody a techniky oddalování ejakulace", "Posilování svalstva pánevního dna" nebo "Jízdu na vlnách rozkoše".

 

Poznámka:

  • Není to poloha pro začátečníky a není to poloha pro muže, kteří potřebují pro udržení erekce trvalou intenzivní stimulaci lingamu.
  • Není to poloha nejvhodnější pro muže s malým penisem.
  • Varianta, kdy aktivní roli převezme pouze žena a pohyby pánví omezí na "nahoru - dolů" je velmi vhodná pro partnery, kteří se chtějí naučit dosahovat orgasmus ženy při souloži, tedy ve spojení muže a ženy. Patří mezi "Sexuální polohy vhodné pro stimulaci klitorisu". Pro naplnění cíle navození vyvrcholení ženy při souloži je opravdu vhodná. Pokud se vám však vyvrcholení ženy jako první v této variantě nebude dařit, vyzkoušejte techniku popsánou v článku Jak může žena bezpečně dosáhnout orgasmu - poloha "Žena nahoře".

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje