Jste zde

Stimulace vulvy prsty - trojhmat třemi prsty jedné ruky

Stimulace vulvy prsty - trojhmat třemi prsty jedné ruky

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".

Trojkombinace stimulací rozhodně není snadná a ne každý ji zvládne tak, aby byla opravdu účinná.

Popisovaná penetrační technika zahrnuje kroužení palce na klitorisu, stimulaci pochvy v oblasti bodu G třením prostředníčkem ("Boží prst"), stimulaci hráze (perinea) a konečníku prsteníčkem. Bez dostatečné a kvalitní lubrikace se o ni vůbec nepokoušejte!!!


Popisovaná technika má dvě fáze. Ta první má za cíl ženu vzrušit a připravit ji na "trojkombinaci". Využijeme při ní tři prsty pravé ruky - palec, prostředníček ("Boží prst") a prsteníček. Znovu upozorňuji na to, že popisovaná trojkombinace stimulací rozhodně není snadná a ne každý ji zvládne tak, aby byla opravdu účinná.

První část techniky

V první části techniky bude stimulovaný klitoris, pochva v oblasti bodu G, ve druhé části se technika rozšíří o stimulaci hráze (perinea) a konečníku.

Vložte prostředníček ("Boží prst") a prsteníček do pochvy, palec přiložte přímo na obnažený klitoris. Všemi prsty vyviňte jemný tlak. Jedná se tedy o současnou dvojkombinaci stimulace pochvy a klitorisu.

Prsty uvnitř pochvy pomalu pohybujte po horní stěně pochvy od bodu G do hloubky až k děložnímu čípku. Při pohybu prstů uvnitř pochvy zpět k bodu G bříško palce uvolňujte klitoris zpod klitoridální kapuce - a tlakem a třením kapuci vytlačujte vzhůru, bříško palce třete o klitoris. Jedná se o velmi intenzivní dráždění jak klitorisu tak také pochvy, zvláště v oblasti bodu G. Bříško palce vlastně stírá klitoridální kapuci a obnažuje klitoris až do maxima. Podobně prsty uvnitř pochvy intenzivně stimulují její stěnu a přímo dráždí oblast bodu G. Tato vzájemná kombinace dráždění sčítá podněty vzrušení a to pro ženu představuje pocity současné velmi silné vaginální a klitoridální stimulace. Tuto dvojkombinaci provádíme tak dlouho, dokud žena není opravdu hodně vzrušená. Teprve pak má smysl pokračovat ve druhé fázi techniky.

Druhá část techniky

Nyní přejdeme do druhé fáze techniky a rozšíříme ji o stimulaci hráze (perinea) a konečníku. Předcházející dvojkombinace stimulací se tak rozšíří na trojkombinaci stimulací která zahrnuje klitoris, pochvu, hráz a konečník.

Tato trojkombinace už rozhodně nebude snadná a od dávajícího partnera (partnerky) vyžaduje velké soustředění a ohleduplnost.

Palec ponechte na klitorisu, prostředníček v pochvě a prsteníček zlehka přiložte nejdříve na hráz, později na konečník. V pochvě bude stimulaci oblasti bodu G zvládat jen prostředníček, prsteníček bude cíleně třením stimulovat hráz (perineum) a pozdji konečník. Právě na něm bude, aby přidal nové pocity ze stimulace hráze (perinea) a konečníku. Jemná stimulace hráze (perinea) a konečníku totiž ženě přináší nové pocity, které podporují vaginální a klitoridální vzrušení a uvolňují napětí pánevního dna. Pohyb pravé ruky a jejich prstů zajistí trojkombinaci dráždění. Musíte být jemní a opatrní. Výsledek pak ovšem stojí za tu snahu!

Stimulace zasahuje tři erotogenní zóny současně - klitoris, oblast bodu G, hráz a konečník. Pokud žena prožije vyvrcholení, pak je šance, že bude velmi intenzivní. Tato technika je dost neobvyklá, a pro ženu může být zpočátku i nezvyklá. Může ji však překvapit, protože pro ni může být velmi silným podnětem vzrušení.

Poskytující partner se musí připravit na to, že její provedení není v praxi tak snadné, jak popisuji. Techniku se musí snažit zvládnout a musí se ji naučit! Proto nedoporučuji jakékoli příliš rychlé pohyby prsty jak na klitorisu palcem, v pochvě a na konečníku. Snadno se může stát, že ženu nechtěně zraníte (například nehtem). Vyžaduje od dávajícího partnera (partnerky) velké soustředění a ohleduplnost. Proto tuto techniku provádějte opravdu obezřetně a hlavně pomalu!

Jen připomínám, že ani tato, opravdu složitá kombinace dráždění nemusí vést k vyvrcholení! Složitá techniky automaticky neznamená "zaručený" výsledek. Naopak, pro ženu může být v konečném výsledku mnohem příjemnější jednoduchá technika dotažená až do vysokého vzrušení. Proto ženy nejčastěji pro dosažení vyvrcholení používají jednoduché techniky stimulace klitorisu, jako je například

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".