Jste zde

Stimulace vulvy prsty - vnitřní stimulace pochvy

Stimulace vulvy prsty - vnitřní stimulace pochvy

Volné pokračování článků "Sex bez penetrace penisem" a "Stimulace vulvy prsty - "prstění"".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Dá se uvažovat o dvou zásadních technikách stimulace prsty. V obou případech by tato stimulace měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!!!

Při první technice žena leží na zádech, při druhé na bříšku.

Ať zvolíte jednu nebo druhou variantu platí, že na začátku úplně stačí jemně a citlivě a hlavně pomalu vsunout jeden prst a lehce s ním pohybovat nejdříve v poševním vchodu a až se uvolní, pak teprve v pochvě. Pohyb prstu by měl být rozhodně pomalý a jeho špičkou můžete navíc pomalu kroužit kolem dokola. Když budete sledovat reakce ženy, zjistíte, jaký pohyb je pro ni nejpříjemnější. Nemusíte se hned snažit pronikat do hloubky. Naopak pomalé a jemné zasouvání, vytahování a kroužení prstem poskytuje ženě nejvíce vzrušení. Nemusíte pochybovat o tom, že o hlubší proniknutí si řekne sama...  Přirozenou lubrikaci ve spojení se vzrušením jsme se už zabývali. Pokud z jakéhokoli důvodu lubrikace není dostatečná, pak je potřeba ji doplnit slinami nebo lubrikantem. Bez dostatečné lubrikace by pohyb prstů na sliznicích stydkých pysků nebo pochvy byl ženě nepříjemný a možná i bolestivý.

Postupně můžete přidávat na intenzitě pohybu a po chvíli (delší chvíli) můžete i přidat další prst. Nejčastěji se pro stimulaci pochvy vyžívají dva prsty. Když budete experimentovat, dejte na to, co se nejvíc líbí Vaší ženě, ne Vám. Většina žen říká, že jeden prst je málo a tři moc... Tak asi ty dva budou nejlepší...

  • Technika dva prsty v pochvě a palec nahoru na klitoris
    Žena pohodlně leží na zádech a nohy má pokrčené, podložené polštářky a široce roztažené. Muž stimulaci pochvy provádí tak, že palec ruky položí bříškem na klitoris a vzrušuje jej jemnou stimulaci, zatímco dva prsty vloží do pochvy a stimuluje vnitřní část pochvy a především oblast bodu G. Nikam nespěchejte, nejdříve postupujte pomalu a později při větším vzrušení můžete být razantnější. Ženu by doteky a laskání měly postupně silně vzrušit. V každém případě je nutná velká ohleduplnost a nic ženu nesmí bolet. Všímejte si, co se jí líbí a kdy vnímáte vzrušení jako reakci na laskání. Nebojte se ženy zeptat jestli se jí laskání líbí a vyhovět jí v jejích touhách a potřebách. Tak můžete pomalu a maximálně láskyplně dospět až k očekávanému vaginálnímu orgasmu. Nečekejte však, že to bude hned. Většinou je potřeba okolo 15 až 20 minut stimulace k dosažení vyvrcholení. Roztoužená žena také určitě nebude k orgasmu příliš spěchat a pěkně si vše prožije až do konce. Muž by si tedy určitě měl udělat dostatek pohodlí, aby tuto techniku vůbec zvládl.
     
  • Technika palec v pochvě dva prsty dolů na klitoris
    Tato technika laskání prsty ruky se nejsnadněji provádí v poloze, kdy žena leží na bříšku a pánevní oblast má podloženou polštářkem, nohy mírně roztažené a má "vyšpulený" zadeček. Muž většinou sedí nebo leží vedle ní. S jakoukoli penetrační aktivitou začínejte teprve tehdy, až bude žena dostatečně vzrušená vaším hlazením zadečku, vnitřní strany stehen, hráze, konečníku a velkých a malých stydkých pysků. Nezapomínejte na dostatečně dlouhou milostnou předehru. Teprve až je žena dostatečně vzrušená, může muž pomalu a jemně zasunout palec do pochvy a prsty lehce začít dráždit poštěváček. Palec je možné zasouvat jen zlehka do poševního vchodu nebo až hluboko do pochvy. Možné je i silné zatlačení a hluboké proniknutí, kdy žena vnímá hluboký a plný pocit v pochvě a naplnění poševního otvoru a prostoru mezi stydkými pysky palcem a hranou mezi palcem a ukazováčkem. Muž se může Soustředit na stimulaci poštěváčku nebo na pohyb palce v pochvě, případně techniku stimulace pochvy i poštěváčku spojí v jeden celek. Podle toho, jaký přístup má muž k ženě je možná stimulace palcem na oblasti bodu G nebo celé pochvy až k děložnímu čípku. Zde je potřeba dbát zvýšené opatrnosti aby nedošlo k jeho zranění. Lépe je se děložnímu čípku zcela vyhnout a dráždit jen jeho okolí. Velmi vzrušující je střídání tlaku palce a masáže klitorisu při rytmickém zajíždění palce do pochvy a tlaku palce v hloubce pochvy. Dochází ke střídání pocitů klidu a pohybu a žena si nezvykne na stejné pocity a její vzrušení se postupně zvyšuje. V průběhu masáže se vulva i pochva silně prokrvuje a mění i své proporce a tvar. Proto je nutné kontrolovat, zda prsty správně stimulují poštěváček a zda palec je na oblasti bodu G. Střídejte období klidu a relaxace s intenzivní stimulací, vzrušení to jen pomůže. Zda má být stimulace vedena jemně, intenzivně nebo až razantně záleží především na úrovni vzrušení ženy a na tom, co žena upřednostňuje. I při této technice je nutná velká ohleduplnost a nic při ní ženu nesmí bolet. Buďte všímaví a sledujte jaké pohyby a stimulace se ženě líbí a kdy vnímáte vzrušené reakce na laskání. Nebojte se ženy zeptat, zda je jí vaše snaha příjemná a vyhovět jí v jejích touhách a potřebách. Nečekejte však, že orgasmus dostaví brzy. Většinou je potřeba okolo 15 až 20 minut stimulace k dosažení vyvrcholení. V případě, že vzrušení se bude stupňovat, můžete pomalu a maximálně láskyplně dospět až k očekávanému vaginálnímu orgasmu. Také při této technice muž potřebuje dostatek pohodlí, aby ji vůbec zvládl.

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)