Jste zde

Společná výuka technik spojení muže a ženy

Společná výuka technik spojení muže a ženy

Hlavní téma: "Tantra".
Pokračování článků "Společná výuka technik ve skupině" a "Tantrické meditace a cvičení".

Myslím, že ti, které představa o společné výuce sexu pohoršuje a dokáže rozběsnit doběla, už dál nečtou a tak se můžeme posunout dál. Dalším tématem může být společná výuka tantrických technik spojení muže a ženy. Tato výuka je už ale natolik osobní, že ji napoprvé doporučuji zkoušet ve vlastních párech. Teorii si můžete vysvětlovat společně a techniky prakticky procvičovat společně ve vlastních párech.

Může se jednat o tantrické techniky:

Pokud se v další výuce rozhodnete pro výměnu partnerů, pak v tantře existuje rituál, který z "výměny partnerů" udělá tantrický obřad. Jedná se o rituály popsané v článku "Tantrická skupina - rituál spojení". Pro partnery ve skupině mají podobný význam jako první milování ve dvojici nebo ztráta panenství nebo panictví. Takovýto rituál má samozřejmě význam pouze tehdy, když k výměně partnerů ve skupině doposud nedošlo.

Příští téma může být například

Představovat další témata výuky už nemá význam. Každá skupina, která se ve výuce dostane tak daleko, že už bude probírat tantrické techniky spojení muže a ženy, si další obsah výuky přizpůsobí tomu, co je zajímá a co vnímají jako potřebu skupiny.

 

POZNÁMKA
Společná výuka technik je běžnou praxí na tantrických seminářích a v tantrických školách. Nejedná se tedy jen o uzavřené skupiny výuky technik ve ve třech nebo ve čtyřech lidech. Při tantrických akcích pořádaných jako tantrické školy nebo semináře výměnu partnerů rozhodně nedoporučuji!!! Proč vás od takového jednání zrazuji se dočtete v článku "Představuje tantrická masáž nějaká rizika?" a článku "Tantra a pohlavní nemoci". Můžete si být skoro jisti, že k takové výměně partnerů Vás tantričtí mistři budou vyzývat... Pro někoho je to možná lákavá představa, riziko a případné následky si však ponesete sami...

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)