Jste zde

Společná výuka technik - Hra "na doktora"

Společná výuka technik - Hra "na doktora"

Hlavní téma: "Skupinový sex".
Pokračování článku "Společná výuka technik ve skupině".

V masážní nebo tantrické skupině ve které se dohodnou na tom, že budou společně zkoumat masáže při kterých se nebude vynechávat žádná část těla masírovaného muže nebo ženy asi nepřekvapí, že si mnozí vzpomenou na období dětství, kdy se pohledem poprvé setkali s opačným pohlavím. Tehdy to bylo poprvé co zjistili rozdíl mezi tím, jak vypadá kluk nebo holka. Traduje se, že absencí mužského pohlaví řada dívek přímo trpěla a uklidnilo je až to, že našly klitoris, takže měly alespoň něco... Bez poznání pohlavních rysů druhého pohlaví by děti žily v iluzi, která by jim do budoucna nijak nepomohla. Poznávání je cesta, kterou se lidstvo vydává od nepaměti. Bylo to tak, je to tak a bude tomu tak.

V raném dětském věku většina dívek i chlapců projde dětskou hrou "na maminku a tatínka" nebo "na doktora". V tomto dětském věku je to o zvídavosti a o prvním poznávání vlastního i toho druhého pohlaví. Možná takovou zkušeností neprojdou všechny děti, ale značná část se takovéto "společné výukové terapie" někdy zúčastní. Samozřejmě bez vědomí rodičů... Pokud se někdo hrozí představy, že by jejich malé děti něco podobného udělaly, musím konstatovat, že je to vlastně taková vzájemná , v této době nevinná, výuka. Děti jsou zvědavé a v určitém období prostě hledají odpověď na otázku jak vypadá chlapec a jak holčička. Je lépe, když si na tuto otázku najdou odpověď jako malé nevinné děti, než když ji budou hledat v pubertě, kdy v nich bouří hormony. V období dětství to je o poznávání...

V období, kdy jste se z různých důvodů rozhodli pro společné sexuální aktivity je to vlastně podobné... Jen jste podstatně starší, zkušenější, ale stejně zvídaví...

Taková společná výuka masáží v masážní nebo tantrické skupině je vlastně podobné zkoumání lidské sexuality, ale mezi lidmi, kteří již o ní mnoho ví, mají zkušenosti, ale chtějí jít dál. Podstatně dál než by si možná dovolili v partnerském nebo manželském vztahu.

A jako ve všem, co se v životě děje

  • spousta lidí něco podobného rozhodně odsoudí,
  • mnoho jich to odsoudí, mnozí se raději nevyjádří a
  • někteří budou přemýšlet o tom, jak se o něco podobného mohli pokusit...
  • a někteří to udělají.

A mnozí z těch, co bijí na zvony morálky si najde milence nebo milenku.

Články které budou následovat v tématech o společné výuce ve skupině jsou pouze rozvíjením otázek, které na náš web posílají čtenáři kteří řeší své osobní, sexuální nebo vztahové problémy a chtějí znát názor na to co je a co není správné. Pro všechny bych chtěl jen uvést, že tyto články nikoho nenabádají k tomu, aby se takovou cestou vydal. Snít je krásné, ale realita nemusí být zdaleka tak úžasná, jak jste doufali. Mnozí po přečtení článků pak píší, že to, co je popsané je hrozně složité a zdlouhavé a že si mysleli, že půjde hlavně o sex. Nikdo jim jejich představy nebere. Každý se vždy rozhoduje jen sám za sebe a nemůže se odvolávat na nic z toho, co je v článcích uvedeno. Každý musí být zodpovědný sám za sebe, ale za svého partnera nebo partnerku, rodinu, děti atd.

 

Články s podobnou tematikou