Jste zde

Tantrická masáž joni - penetrační část masáže

Tantrická masáž joni - penetrační část masáže

Hlavní téma: "Tantrické masáže joni".
Volné pokračování článků "Umění tantrické masáže", "Základní techniky tantrické masáže joni" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".

Někdy se lidé ptají, zda k prožitek vyvrcholení patří až do penetrační části masáže nebo až do závěrečné části masáže. Tuto otázku sice chápu, ale z pohledu tantry je to naprosto nepodstatné, zda vůbec nebo kdy žena orgasmus při masáži prožije. Penetrační část masáže je tak nazvaná proto, že techniky stimulace joni, které se v této části masáže používají, jsou penetrační. Žena může prožít vyvrcholení kdykoli, když její vzrušení nastoupá tak vysoko, že dojde k vyvrcholení. Klidně může prožít i několik orgasmů za sebou, ale také nemusí prožít vůbec žádný. O orgasmus totiž při masáži joni vůbec nejde...


Do penetrační části tantrické masáže joni můžete přejít teprve tehdy, když je žena opravdu dostatečně vzrušená a přirozeně lubrikovaná. Pokud masáž uspěcháte a žena nebude dostatečně vzrušená, může jí být jakákoli stimulace uvnitř joni nepříjemná až bolestivá!!!

Nyní se již můžete prsty pomalu a opatrně přesunout dovnitř, do joni. Nejdříve pomalu a opatrně zasuňte prostředníček. Můžete jím buď dráždit oblast bodu G nebo s ním jemně pohybovat a simulovat soulož. Měňte rychlost i tlak. Palcem současně můžete dráždit klitoris. Pokud žena není proti, můžete jí také hladit hráz nebo zadeček. Druhou rukou ženě hlaďte prsa, břicho a podbřišek.

Techniky spojené s penetrací pochvy

Techniky se mohou střídat, opakovat i kombinovat. Nic není neměnné. Vyberte a opakujte takové techniky, které se Vám příjemně provádí a které se líbí (hlavně přijímající ženě). Soustřeďte se především na techniky při kterých dochází k současné stimulaci oblasti oblast bodu G uvnitř pochvy a klitorisu. Dochází ke sčítání podnětů vzrušení které mohou navodit orgasmus vaginální nebo klitoridální. Nejčastěji se pak podaří vzrušení vystupňovat společně, žena tedy prožije orgasmus kombinovaný orgasmus vaginálně-klitoridální.

Techniky opakujte tak dlouho, dokud žena neprožije vyvrcholení nebo dokud je jí masáž příjemná (pokud jste se rozhodli masáž zakončit bez vyvrcholení).


Asi nejkomplexnější postup stimulace pochvy prsty představuje taoistická a tantrická technika stimulace pochvy prsty. Tato ucelená technika je však velmi náročná na znalosti jednotlivých dílčích technik a na schopnost vcítit se do pocitů přijímající, masírované ženy. Tato technika je součástí penetrační části tantrické masáže joni.


Jakmile se vzrušení ženy začne intenzivně zvyšovat a přiblíží se k vyvrcholení, měla by žena zhluboka dýchat. Techniku masáže můžete měnit a upravovat podle toho, co se ženě líbí, ale tak, aby jí to bylo vždy příjemné. Pokud žena dospěje k vyvrcholení a vy ještě masáž nebudete chtít skončit, na chvíli přestaňte dráždit klitoris. Po vyvrcholení bývá až nepříjemně citlivý. Po chvilce se k jeho stimulaci můžete vrátit. Žena touto technikou může zažít i vícenásobný orgasmus.

Zpravidla žena během masáže prožije jedno a n+které i více vyvrcholení. Masáž tedy může dokonale zastoupit pohlavní styk nebo jiné sexuální techniky které vedou k prožitku orgasmu a tedy sexuálnímu uvolnění.

To nejdůležitější na tantrické masáži joni však není vyvrcholení. Nejdůležitější je, že tantrická masáž joni představuje zaručenou změnu ve stereotypu běžného sexuálního života.

Pokud se vyvrcholení ženě prožít nedaří, nepovažujte to za nějaký problém, selhání nebo za nedokonalé provedení masáže. Závěrečné vyvrcholení žena nemusí prožít i proto, že celý průběh masáže ji dokonale uvolnil, naladil i vzrušil. Prostě vyvrcholení už prožít NEPOTŘEBUJE! Jakákoli snaha jí ho navodit "za každou cenu" by nejspíš vedla k "vydřenému" orgasmu a ten rozhodně není cílem žádné tantrické masáže.

Následuje "Tantrická masáž joni - závěrečná část masáže".

 

POZNÁMKA
Vyzkoušejte všechny techniky spojené s touto částí masáže joni. Pokud budete mít nějaké dotazy, napište je do "Poradny sexuologa". Odpovím Vám a popis technik podle potřeby upravím.

Tantrická masáž joni má tyto části:

Literatura a zdroje