Jste zde

Stimulace vulvy prsty - půlměsíc - žena leží na břiše

Stimulace vulvy prsty - půlměsíc - žena leží na břiše

Tato penetrační technika zahrnuje stimulaci poštěváčku tlakem a pochvy třením v oblasti bodu G.
Žena leží na břiše na masážním stole nebo masážní podložce.

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"" a "Stimulace pochvy prsty - techniky "prstění"".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".

Jak již jsem uvedl v článku "Stimulace vulvy prsty - půlměsíc - žena leží na zádech", technika má svůj název odvozený od toho, jak prsty ruky stimulují oblast bodu G a klitoris. Pokud ho vytvoříte levou rukou, bude to stranově správné písmeno C. Z prstů pravé ruky vytvoříte stranově obrácené písmeno C. Palec ruky zamiřte směrem dolů a všechny ostatní prsty přiložte k sobě směrem nahoru. Když se podíváte na pravou ruku, bude vidět jen palec a ukazováček (ostatní prsty jsou u sebe v zákrytu za ukazováčkem), pak uvidíte srpek měsíce (půlměsíc). Podle tohoto tvaru uspořádání prstů se celá technika jmenuje.

V obou variantách se tato technika se nazývá "půlměsíc" podle toho, že palec a prsty při ní zaujmou tvar, který vytvoří "půlměsíc", neboli srpek měsíce. Palec se opatrně vloží do pochvy a polštářkem stimuluje její stěnu třením v oblasti bodu G. Prsty pak stimulují tlakem a třením klitoris a tkáň Venušina pahorku. Nejčastěji se stimulace vulvy prsty - půlměsíc, používá při tantrických masážích na masážním stole. Na masážní podložce je možná také, pro mnoho lidí je však fyzicky náročnější.

Jedna varianta stimulace vulvy prsty - půlměsíc je v poloze, kdy žena leží na břiše, druhou variantu, kdy žena leží na zádech, si popíšeme nyní.


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


 

Nejdříve si popíšeme techniku při které žena leží na břiše.

Tato varianta je součástí tantrické masáže zadní poloviny těla. Tantrická masáž není jen o masáži pohlaví, jak si mnozí myslí. Je to masáž která má za cíl fyzické a psychické uvolnění, potlačení bolesti unavených nebo přetížených svalů a samozřejmě také navození mnoha příjemných pocitů. Takto se postupně při masáži zadní části těla dostáváme až k masáži křížové oblasti zad, hýždí, stehen...

Na popisovanou techniku se rozhodně nedívejte jako na techniku izolovanou, bez vztahu k celkové masáži zbytku těla. Pokud se tedy při masáži zadní poloviny těla dostanete až k oblasti hýždí, můžete začít zvažovat jak techniku stimulace vulvy prsty - půlměsíc, kdy žena leží na břiše, nenásilně a plynule zařadíte do celkové sestavy masáže.

Tělo ženu by v této fázi masáže bylo vhodné podložit v oblasti kyčlí pomocným masážním klínem z molitanu nebo podkladovým půlválcem z molitanu. Pokud je nemáte, vystačíte si se složenou dekou. Důležité je, aby se pomocí podložení její zadeček trochu nadzvedl. Poté, co žena doširoka roztáhne nohy je vhodné je v oblasti kotníků podložit tak, aby se svaly nohou uvolnily.

Tato technika je jednou z těch, které se při tantrické masáži používají pro penetraci pochvy. Technika se musí provádět velmi pomalu a jemně. Dostatečná lubrikace je naprosto nezbytná. Vzhledem k tomu, že se jedná o součást masáže, většinou se používají velmi kvalitní masážní oleje, bez jakýchkoli přidaných esenciálních olejů. Při masáži stojí masér, pravák, na levé straně masážního stolu na úrovni zadečku masírované ženy. Položte pravou ruku na zadeček masírované ženy tak, aby prsty ruky směřovaly dolů směrem k hrázi.

Prvním krokem masáže je uvolnit napětí pánevního dna, povolit napětí svalů hýždí a v neposlední řadě ženu připravit tím, že se mírně vzruší a bude očekávat, co bude následovat. Ruka spojenými prsty hladí zadeček od křížové oblasti až po hráz. Prsty ruky musí být úplně uvolněné a kopírují tvar hýždí. Jakmile napětí svalů, které může provázet obavy, nedůvěru a možná i strach z neznámého zmizí, můžete pokračovat v dalším hlazení zadečku. To další hlazení však již bude trochu osobnější, intimnější. Prostředníček trochu víc protlačíte směrem dolů a při pohybu ho pomalu budete zasouvat mezi hýždě. Nesmí to být násilné, naopak by to mělo probíhat naprosto přirozeně. Žena bude postupně reagovat tím, že hýždě naprosto uvolní. To umožní, aby se prostředníček při hlazení začal dotýkat i jejího konečníku. Nakonec pohyb ruky od křížů až po hráz bude uvolněná a plošně se bude dotýkat celých hýždí včetně konečníku a hráze. Pak už nebude problém pohyb ruky protáhnout až dolů k masážnímu stolu. Při hlazení se pak budete dotýkat i velkých stydkých pysků. Vzhledem k tomu, že žena má nohy doširoka roznožené, není problém pohyb ruky a především prstů vést tak, aby kopírovaly nejen tvar hýždí, ale i hráze a stydkých pysků. Takovýto dotyk není příjemný jen o přijímající ženě, příjemný bude i masérovi (masérce)...

Hlazení provádějte tak pomalu, jemně a soustředěně, až žena přestane řešit kde se ruka maséra právě nachází. Zůstanou jen pocity z kontinuálního dotyku na těchto nejintimnějších místech. Technika v této úvodní části pokračuje tak dlouho, až prostředníček na své dráze mezi hýžděmi, po hrázi a mezi stydkými pysky začne hladit i klitoris mezi nimi. Ostatní prsty dále hlazením stimulují hýždě a hráz a stydké pysky, případně třísla. Z původně masážní techniky hlazení hýždí se v této fázi dostáváte až ke stimulaci konečníku, hráze sliznice stydkých pysků a klitorisu. To už není masážní technika, ale velmi krásná stimulace nesmírně citlivých částí ženského těla. Tomu odpovídá i to, že brzy masér zjistíté, že lubrikaci olejem začíná doplňovat i přirozená lubrikace od vzrušení...

To by mohl být ten okamžik, kdy můžete pomaličku a nenásilně přejít do druhé fáze techniky. Pokud posunete ruku až dolů k masážnímu lehátku, zastavte pohyb ruky. Prostředníčkem najděte klitoris a pomalým pohybem dopředu- dozadu začněte stimulovat nekrytou část jeho těla. V této době již bude pravděpodobně vystouplý zpod klitoridální kapuce, zvětšená, prokrvená a velmi citlivý. Chvilku ho stimulujte bříškem prstu pohyby dopředu-dozadu, kroužení, poklepáváním. Nespěchejte. tato část techniky ženu velice silně vzruší. proto není vhodné spěchat a snažit se co nejdříve přejít do třetí části techniky - penetraci.

Když žena na stimulaci klitorisu reaguje pohyby těla nebo citoslovci vzrušení, můžete přejít do třetí fáze techniky - ke stimulace vulvy prsty technikou půlměsíc.

Otočte ruku tak, aby palec směřoval směrem do vulvy a prsty směrem k masážnímu stolu. Pokud si nejste jisti dostatečnou přirozenou lubrikací, kápněte na palec ruky trochu opravdu kvalitního, neparfémovaného BIO oleje. Velmi pomalu palec vložte do pochvy jemně ho ohněte a zatlačte jím uvnitř pochvy na její horní stěnu v oblasti bodu G. Prsty ruky přiložte přes klitoris směrem dolů a uchopte jimi Venušin pahorek. Změnou tlaku na bodu G a lehkým kroužením palce docílíte jemnou stimulaci této citlivé a silně inervované oblasti pochvy. Dlaň ruky tiskněte na klitoris a prsty ruky můžete hladit oblast Venušina pahorku. Změnou tlaku dlaně na klitoris a jejím ne moc dlouhým pohybem můžete docílit stimulaci klitorisu třením a tlakem. Současná stimulace palcem uvnitř pochvy v oblasti bodu G a tlak dlaně na klitoris ženě poskytuje intenzivní stimulaci, která jí navodí silné vzrušení a někdy vystoupá až k vyvrcholení. Pokud se prostředníček zaměří na stimulaci klitorisu bude jeho stimulace velmi intenzivní!

Ruka je vytvarovaná do tvaru písmene C, tedy tvaru "půlměsíce". Ohnutím palce a jeho přitlačením na horní stěnu pochvy budete snadno stimulovat oblast G-bodu. Bod G hledejte v hloubce 3-5 cm od poševního vchodu na horní stěně pochvy jako menší hrbolek houbovité tkáně. Zpočátku nebude moc zřetelný, ale s narůstajícím vzrušením se zvětší a stane se výraznější. Vzrušení této oblasti podporuje tření, kroužení nebo tlak.

Prsty pravé ruky, které "svírají" Venušin pahorek, mohou hladit celou jeho oblast. Pod konečky prstů můžete vnímat skrytou tkáň klitorisu. Ta pak na tlak a tření reaguje vzrušením. Pohyb prstů může být kruhový, nebo prsty prostě jen tlačte do tkáně Venušina pahorku. Pokud budete rukou pohybovat, myslete při tom na pohyb prstů nebo na pohyb palce dopředu-dozadu. nesnažte se sledovat oba pohyby najednou.

Současná stimulace palcem uvnitř pochvy v oblasti bodu G, tlak dlaní a ukazováčku na klitoris a stimulace ramen klitorisu uvnitř tkáně Venušina pahorku prsty, ženě poskytuje intenzivní podněty vzrušení. Tyto podněty společně stupňují celkové vzrušení, které někdy přeroste až do vyvrcholení.

Tato technika stimulace vulvy prsty - půlměsíc, kdy žena leží na břiše je podobně jako její druhá varianta stimulace vulvy prsty - půlměsíc, kdy žena leží na zádech, velmi příjemná a vzrušující. Nesnažte se však za každou cenu dosáhnout vyvrcholení. Je to přece jen pouze jedna z technik tantrické masáže ženy. Nejde o vyvrcholení, ale o mnoho příjemných pocitů, které pomocí ní můžete ženě dopřát.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)