Jste zde

Cunnilingus - sání "nektaru", "elixíru mládí"

Cunnilingus - sání "nektaru", "elixíru mládí"

Volné pokračování článků "Cunnilingus", "Techniky orální stimulace ženy".

Pro orální stimulaci ženy využívají jak heterosexuální páry, tak také lesbické páry, stejné sexuální polohy i techniky.

Další technikou je "sání nektaru", tedy sání sekretů vzrušení, jejichž chuť a vůně je pro muže (i lesbické ženy) silným a velmi vzrušujícím podnětem. Jazyk stimuluje poševní vchod a jeho okolí, kde se nachází významná erotogenní zóna pohlaví ženy. Nejčastěji se hluboké sání kombinuje s technikami při kterých je kontakt úst, rtů a jazyka hodně "těsný" nebo "hluboký". Patří mezi ně technika "líbání stydkých pysků", "vzrušující polibky" nebo "orální soulož".

Se sáním to však příliš nepřehánějte, změny tlaku v pochvě nejsou pro ženu ani moc příjemné, ale ani bezpečné. Zvláště pak se vyvarujte jakýmkoli pokusům o foukání vzduchu do pochvy!!!

Líbání s hlubokým zasouváním jazyka do pochvy muži poskytne dostatek příležitosti ženu dostatečně "ochutnat". Ženě pak pocity hlubokého zasouvání jazyka evokují pocity zasouvání penisu do pochvy.

Taoisté považovali vaginální tekutiny ženy za "elixír mládí". Ten měl podporovat životní energii mužů a proto se ho snažili jazykem z pochvy, neboli "nefritové komůrky", co nejvíce vylízat. Čím hlouběji se jim podařilo jazyk zasunout, tím více "nektaru" jim bylo dopřáno. Co takováto snaha dělala se vzrušením ženy je zřejmé...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)