Jste zde

Cunnilingus - orální sex v lesbickém vztahu

Cunnilingus - orální sex v lesbickém vztahu

Volné pokračování článků "Lesbický sex" a "Cunnilingus".

Orální stimulace pohlaví je jednou z nejpoužívanějších technik v sexuálním životě lesbických žen. Zcela jistě tak tomu je i proto, že ženy mají orální sex raději než soulož. Řada lesbických nebo bisexuálních žen se s orálním sexem setká ještě v době, kdy si nejsou až tak úplně jisté svou sexuální orientací. Mnohé z nich uvolnění sexuálního napětí řeší s kamarádkou nebo přítelkyní s ohledem na zachování panenství cestou orálních technik nebo masturbace. Zachování panenství je osobním právem každé ženy a to nijak nesouvisí se sexuální orientací. Proto i většina lesbicky orientovaných žen se ke svému panenství staví odpovědně a k penetračnímu sexu, sice s pomocí sexuálních pomůcek, se odhodlají až tehdy, když jsou přesvědčeny o tom, že našly tu pravou partnerku (nebo partnera).

Orální sex a milostná předehra

Orální sex je obvykle spojován s heterosexuálními partnery. Naprosto, ne-li ještě větší význam však má v lesbickém sexu. Techniky orálního sexu jako je líbání, lízání, laskání pohlaví nebo klitorisu, orální soulož, případně i techniky análního orálního sexu anilingus, jsou v lesbickém sexu naprosto běžné. Ženy si díky orálnímu sexu našly skvělý způsob, jak partnerce dopřát nejen vzrušení, ale i radost... Proto Vám doporučuji seznámit se s článkem "Stimulace klitorisu jazykem. ANO, ale jak?", ve kterém jsou popsány nejvýznamnější techniky orální stimulace nejcitlivější části ženského těla - klitorisu.

Lesbické ženy mají k sexu trochu jiný přístup, než heterosexuální páry. Ženy jsou obecně mnohem více orientované na líbání, jemnosti, něžnosti, hlazení, laskání nebo orální stimulace, a to na celém těle, nejen na pohlavních orgánech. Orální stimulace pak bývá součástí dlouhé a nápadité milostné předehry, která bývá podstatně delší než mají heterosexuální páry. Je to dáno i tím, že lesbické ženy jsou na sex dvě a jejich milostná předehra není limitována touhou muže po souloži a vyvrcholení.

Ještě se zmíním o tom, že lesbické ženy při milování používají mnohem častěji techniky pomalého milování nebo tantrického sexu. Jejich představa o dávání a přijímání vzrušení je prostě často trochu jiná, mazlivější... I z tohoto důvodu se často před milováním domluví, že dnes bude něhu přijímat jen jedna a ta druhá bude pouze něhu poskytovat. Proto řada lesbických žen využívá techniky popsané v článku "Úvod do techniky "Tahitského orálního sexu" - "metody Kivin"". Na místo milostné předehry pak ucelená technika "Tahitského orálního sexu" slouží pro dokonalé naladění i sexuální uvolnění jedné z nich. Příště se pak vymění...

Ženy ví, co je jim líbí. To, co se jim líbí pak neváhají poskytnout partnerce. Právě proto bývá orální sex mezi ženami tak nápaditý a především podstatně delší. Jejich cílem prioritně nebývá sexuální vyvrcholení, ale především dlouhé prožívání příjemných pocitů, které nakonec mohou přerůst v orgasmus. Ženám se líbí vzrušení poskytovat, ale také ho přijímat. Jejich touha po objímání, laskání, líbání nebo orálních stimulacích na celém těle je zárukou toho, že mají čas se vzrušit a vyvrcholení pak přichází jako přirozený závěr celkového vzrušení. Jejich cílem není "dělat sex", ale milovat se. Proto se také lesbický sex považuje spíš za milování dvou žen než za sex.

Lesbický sex sice postrádá "mužskou sexuální energii", zato se však jedná o milování které zdvojnásobuje "ženskou sexuální energii". To, že ženy ví, jaké techniky a postupy jsou jim příjemné, je logické. Většinou jim nechybí ani snaha poskytnout partnerce "to nejlepší"...

Zkušenosti, které ženy mají s vlastní nebo společnou masturbací a zkušenosti s přijímáním orálního sexu, ženám dávají možnost prožívat milování trochu jinak, než by je nejspíš prožívaly s mužem. Některé techniky a postupy totiž lesbické ženy volí podvědomě. Ani si vlastně neuvědomují nebo neřeší, proč nějakou techniku dělají právě tak, jak ji dělají. Podvědomě ji totiž dělají tak, jak by ji dělaly sobě. Mezi takové patří například technika spojující "Cunnilingus v kombinaci se stimulací hráze" a technika "Cunnilingus - orální stimulace hráze a hlazení klitorisu".

U této techniky se na chvíli zastavím, protože je málo známá a přitom je překvapivě účinná. Není to však o orálním sexu, ale o orálním milování, které jí dává šanci překonat všechna očekávání...

Zmíním se nyní o technice, kterou řada lesbických žen používá při masturbaci a následně i při poskytování orálního sexu partnerce. Jedná se o techniku kterou se naučily při vlastní masturbaci, kdy si dlouho "hrají" s doteky, hlazením, tlaky a třením nejen přímo na genitálu, ale především v jeho okolí. Často se totiž při masturbaci hladí na vnější straně stydkých pysků, v oblasti hráze a až ke konečníku. Při stimulaci oblasti hráze pak často při jemném kroužení, tření, a hlazení zažívají velmi příjemné, uvolňující a vzrušující pocity. Doteky a stimulace v oblasti hráze často vnímají jako teplo a někdy až jako jemné chvění nebo stahy v oblasti pánevního dna. Protože je jim to příjemné a v kombinaci s masturbací klitorisu je to silněji vzrušuje, podvědomě se k této stimulaci vracejí. Ani si nemusí uvědomovat, že právě tato technika v kombinaci s orální stimulací klitorisu je až překvapujíce intenzivní a "jiná"... Tato technika je popsána v článku "Cunnilingus v kombinaci se stimulací hráze".

Opakem této techniky je technika "Cunnilingus - orální stimulace hráze a hlazení klitorisu".

Některé další techniky orálního sexu

Techniky stimulace klitorisu

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)