Jste zde

Femorální pohlavní styk - technika nepenetračního sexu

Femorální pohlavní styk - nepenetrační sex

Volné pokračování článku "Nepenetrační sex - "frottage" - sexuální tření".

Femorální pohlavní styk patří mezi nepenetrační sexuální aktivity.Jedná se techniku, která je ideální pro muže, kteří trpí problémy s předčasnou ejakulací nebo krátkou souloží.

Jedná se vlastně o obrácenou variantu techniky Sumata, která je velmi oblíbená například v Japonsku, odkud také pochází. Na rozdíl od této techniky, která se provádí ženou na muži v polohách "Žena nahoře" nebo "Na koníčka", je femorální pohlavní styk zaměřený na tření stydkých pysků a klitorisu penisem muže v "Misionářské poloze". Tato varianta však není považovaná za klasickou techniku "Sumata". Dominantní je při ní muž a pasivní žena. Muž rozhoduje o rychlosti a intenzitě stimulace klitorisu penisem.

Pro někoho je taková stimulace jen náhražkou nebo alternativou klasické soulože, pravdou však je, že tato technika je pro ženy překvapivě příjemná a mohou orgasmu dosáhnout mnohem snadněji než při souloži.

Technika vhodná pro milostnou předehru i navození vyvrcholení

Technika je vhodná pro prodloužení výdrže muže a pro snadnější dosažení vyvrcholení ženy.

Při femorálním pohlavním styku přebírá kontrolu nad vzrušením muž. To je pro kontrolu jeho vzrušení zásadní!!! Před zahájením techniky žena zaujme "Misionářskou polohu". Je vhodné, aby žena měla pánev trochu výš, a proto se doporučuje podložit ji malým měkkým polštářkem. Tím se pozvedne celá pánev a úhel pro pohyb penisu po klitorisu bude přirozenější. Tato technika je nepenetrační sexuální technika, penis tedy bude třít pouze mezi stydkými pysky po poštěváčku. Tím, že má žena pánev trochu výš, se změní i úhel pokrčených nohou. Aby jí poloha s podloženou pánví byla příjemná i po delší dobu, je potřeba podložit její nohy pod koleny pevnějšími polštářky. Uvolní nohy a břišní sbvaly a nebude v napětí. Vhodné jsou i větší polštáře nebo polštářky s pohankovou výplní. Žena pak bude mít pánev výš a nohy pokrčené a nadzvednuté. Pro techniku je důležité, aby byla uvolněná a měla pocit pohodlí.

Muž si klekne mezi její rozevřené nohy a vloží penis mezi pootevřené stydké pysky. Žaludem penisu začne třít mezi stydkými pysky a po klitorisu. Pohyb penisu mezi stydkými pysky a po klitorisu však přizpůsobí svým potřebám a vzrušení. Kopulační pohyby penisu nestimulují pochvu, ale klitoris!!! Kombinace tření žaludu o klitoris a tření penisu o sliznice stydkých pysků vytváří z obou podnětů jediný vzrušující pocit. Přitom je přímo nadstandardně zajištěno tolik potřebné dráždění klitorisu.

Technika se provádí POMALÝMI a dlouhými pohyby!

Místo plného průniku do pochvy, kde by byl penis intenzivně stimulován o její stěny, se tře jen spodní částí o stydké pysky a klitoris. Muž může měnit rychlost pohybu, délku pohybu a tlak penisu.

Aby tření bylo opravdu příjemné, pak je potřeba, aby žena byla dostatečně přirozeně vzrušená, případně je lépe použít dostatek lubrikačního krému. Bude to příjemnější pro tření poštěváčku, ale také pro stimulaci penisu. Nešetřete na lubrikantu a tření penisu o poštěváček bude opravdu příjemné. Nespěchejte a poskytujte si co nejvíce krásných prožitků. Touto technikou nepenetračního sexu s přímou stimulací poštěváčku penisem se dá docílit dostatečně vysokého vzrušení u ženy, která pro dosažení orgasmu potřebuje intenzivní a dlouhou stimulaci poštěváčku. Je to jedna z nejsnadnějších cest, jak takovouto ženu stimulovat při milování až k dosažení orgasmu. 

Díky intenzivní stimulaci klitorisu má žena velkou šanci při této sexuální praktice zažít velmi intenzivní klitoridální orgasmus nebo se silně vzrušit. Muž se ženou, která si oblíbila pro milostnou předehru nebo závěr milování techniku femorálního pohlavního styku nebo sumaty, určitě nepřijde zkrátka. Tato technika je totiž nesmírně příjemná i pro muže a navíc mu poskytuje zcela nové možnosti pro její uspokojení.

Stejně jako technika sumaty může být i femorální pohlavní styk řešením pro ženy, které při vaginálním styku obtížně dosahují orgasmu, ale nemají problém s jeho dosažením při intenzivní stimulaci klitorisu.

Technika femorálního sexu se ženám líbí

Ženám se takováto stimulace líbí. "Misionářská poloha" je pro ně pohodlná a vyhovuje i pro dlouhé laskání klitorisu penisem. Pro muže je sice poloha a technika náročnější, ale ne o moc. Zato má muž plnou kontrolu nad stimulací a tedy i nad svým vzrušením. Dráždění klitorisu třením a tlakem je pro ženy ideální pro navození vysokého vzrušení a vyvrcholení. Proto je to ideální cesta pro uspokojení ženy, která při klasické souloži orgasmu nedosáhne.

Femorální sex a soulož v "Misionářské poloze"

Femorální pohlavní styk, při kterém kontrolu nad vzrušením přebírá muž, je možné kombinovat s klasickou souloží. Tato varianta však není moc vhodná pro muže s problémy s  předčasnou ejakulací nebo krátkou souloží. Žena je v "Misionářské polohy" a muž penisem pohybuje mezi stydkými pysky a žaludem dráždí klitoris. Ady se dostal penis do poševního vchodu a do pochvy, stačí málo - změnit úhel pohybujícího se penisu. 

Technika kombinace femorální soulože  a penetrace se provádí POMALÝMI a dlouhými pohyby!

Když je žena silně vzrušená, muž změní úhel tření penisu o stydké pysky a klitoris tak, aby mohl do ženy pronikat. Při tantrickém pojetí této techniky se používá 9 pohybů penisu mezi stydkými pysky a po klitorisu a 3 pohyby penisu v pochvě. Při zasouvání penisu do pochvy je potřeba velké opatrnosti, protože úhel, který svírá penis vůči poševnnímu vchodu byl podložením pánve přizpůsoben spíše technice sumata než penetraci.  Díky tomuto úhlu však při penetraci bude uvnitř pochvy drážděna především oblast bodu G, tedy nejcitlivější oblast pochvy!!!

POZOR - při razantním zasunutí penisu do pochvy by to ženu mohlo bolet a případně by mohlo dojít i ke zranění penisu! Odpovědnost za techniku má v tomto případě muž. Díky tomu, že muž může tření penisu o klitoris dobře kontrolovat, může navodit ženě velké vzrušení a sám bude mít své vzrušení pod kontrolou. Když se vyhne přímé stimulaci žaludu, může vydržet opravdu dlouho. Pozor však musí dávat na 3 pohyby uvnitř pochvy, kdy jeho stimulaci naopak přebírá žena.

Tato varianta je ideální pro ty muže, kteří mají problém s předčasnou ejakulací nebo s krátkou souloží, kdy vyvrcholí dříve, než se žena vůbec vzruší. Mají plnou kontrolu nad svým vzrušením a poskytují ženě mnohem silnější podněty než při jiných technikách sexu.

Femorální pohlavní styk není "bezpečný sex".

Ochrana proti otěhotnění a pohlavním chorobám je základní prioritou, která by měla provázet každé milování. Z pohledu ochrany proti nechtěnému otěhotnění a ochrany proti nákaze pohlavními chorobami je jak technika femorálního styku, tak technika sumata jednoznačně v kategorii "riziková". Nic na tom nemění to, že k ejakulaci muže může dojít při tření penisu o klitoris tak, že proud spermatu je směřován mimo tělo ženy. Nijak to nesnižuje obě rizika.

Důvodů, proč tomu ta je, je hned několik.

  • Při ejakulaci může snadno dojít k zatečení spermatu do pochvy.
  • Tření penisu o sliznice velkých a malých stydkých pysků umožňuje přímý kontakt tělních tekutin muže a ženy.
  • Riziko přenosu pohlavních chorob je v tomto případě rovnocenné a nákaza může být předána obousměrně.

Použití prezervativu je tedy nevyhnutelné i při zajištění antikoncepce ženy jinými formami. Tato sexuální praktika je tedy vhodná především pro páry, které zachovávají partnerskou věrnost a neexperimentují jinde. Nejedná se tedy o formu bezpečného sexu.

Tato sexuální praktika bez ochrany proti pohlavním chorobám je vhodná především pro páry, které zachovávají partnerskou věrnost a neexperimentují jinde. Riziko neplánovaného těhotenství to však nijak nesnižuje. Pokud techniku femorálního styku používáte bez penetrace, pak je možné "to risknout". Především však dávejte pozor na nebezpečí zatečení ejakulátu do pochvy! Pokud muž dokáže rozpoznat nástup orgasmu a včas penis odkloní před ejakulací mimo ženino tělo, tak to z pohledu ochrany před nechtěným těhotenstvím nestačí. Spermie se totiž mohou v malém množství vyskytovat už v preejakulační tekutině, jejíž vytékání muž není schopen rozpoznat. Pokud žena nepoužívá nějakou antikoncepci, pak je lépe, aby muž použil kondom. I když nedojde k penetraci, tak se dá jen velmi obtížně zabránit, aby ejakulát do pochvy nezatekl a pak se dá hovořit z hlediska možnosti otěhotnění o nechráněném sexu.

Pokud femorální pohlavní styk bude spojován s penetrací, pak je ochrana minimálně prezervativem nezbytná.. 

 

Doporučené články

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)(O)