Jste zde

Meditace a posilování pánevního dna při spojení lingamu s joni

Meditace a posilování pánevního dna při spojení lingamu s joni

Volné pokračování článku "Tantrická cvičení a meditace" a článku "Základní tantrické sexuální techniky".

Toto cvičení není o sexu, ale je o meditaci a posilování pánevního dna při spojení lingamu s joni!!!

Posilování svalstva pánevního dna je jedna z cest k dosažení tantrického mistrovství. Platí to jak pro ženy, tak pro muže. U žen silné a pružné svaly pánevního dna dovolují i hlubší prožívání pocitů vzrušení a mají pozitivní dopad i na celkový stav ženina zdraví. Mužům dovoluje lepší kontrolu nad vzrušením a případně i zvládnutí technik oddalování ejakulace. V mistrovském pojetí pak může muž zvládnout techniku několikanásobného orgasmu bez ejakulace. Pro posilování svalstva pánevního dna při sexuálním spojení patří mezi velmi účinná cvičení technika při níž žena využije mužova údu uvnitř joni pro posilování svalstva pánevního dna. tato technika nejen posiluje svalstvo joni, ale také patří mezi nejsilnější techniky meditace při spojení muže a ženy.

Nic není tak snadné, jak to vypadá na papíře nebo na obrazovce monitoru. Pokud budete chtít meditovat ve spojení, bude potřeba nejdříve zvládnout řadu cvičení, která jsou zaměřena především na posílení svalů pánevního dna. Některá z těchto cvičení jsou popsána v následujících článcích:

Nemusíte zvládnout úplně všechna cvičení. Důležité je pochopit o co v nich jde a hlavně být schopen pomocí těchto technik dosáhnout vysokého stupně sexuálního vzrušení, případně až vyvrcholení. Bylo by však chybou považovat orgasmus za cíl!!! U řady technik posilování svalů pánevního dna, u pomalého sexu nebo karezzy, vůbec ani nejde o dosažení vyvrcholení!!! Cílem je získat schopnost udržet dlouhé spojení partnerů ve fázi vysokého vzrušení, za prožívání hlubokých pocitů vzájemného souznění a propojení. Řada z uvedených cvičení vyžaduje dlouhodobé procvičování, vysokou kázeň a dlouhodobou snahu o neustále zlepšování. To, co vám mohu slíbit je, že nikdy nebudete litovat toho, že jste na tuto nelehkou cestu vydali... Čeká vás mnoho krásných okamžiků, ale také mnoho neúspěchů, zklamání za sebe sama. Ale každým dalším pokusem budete dál, než ti, kteří se ani nepokusí...

Jen ještě připomínám, že ani nejčistší myšlenky, úmysly a sebevětší snaha vás neochrání před neplánovaným otěhotněním vaší partnerky nebo ženy!!! Proto nezapomínejte na zásady bezpečného sexu!!!

Praktické cvičení s meditací

Jako u všech tantrických technik, není kam spěchat. Přechod k této technice posilování svalstva pánevního dna ženy za hluboké meditace obou partnerů, vyžaduje vždy důkladnou milostnou předehru, případně uvolnění celého těla masážemi nebo hlazením. Rozhodně to není technika, která by se dělala na počátku milování. Spíše ji časově můžeme zařadit někde doprostřed nebo i na závěr setkání. 

Při meditaci partneři zaujmou polohu, kdy muž leží na zádech a žena si na něj sedne obkročmo. Jedná se o polohu "Žena nahoře" nebo "Na koníčka". Žena se pohodlně usadí na mužův úd, urovná si stydké pasky tak, aby nebyly vtlačené dovnitř a najde si takový uhel, při kterém bude mít pocit maximálního proniknutí a maximální plnosti pochvy. Partneři si dopředu ujasní, že budou prožívat tuto variantu milování pro posilování svalstva pánevního dna ženy a případně i muže. Oba partneři se musí začít soustředit na své pocity v pohlaví. Muž položí ruce na ženina stehna a žena si ověří, že poloha nohou umožňuje delší klečení bez nutnosti změny polohy.

Začnou společně dýchat. Žena při nádechu sevře poševní svaly a mírně se nadzvedne. Sevřené svaly povytáhnou penis a intenzivně jej budou svírat a třít. Při návratu z nadzvednutí žena pomalu vydechuje a povoluje poševní svaly. Muž je naprosto v klidu a prožívá pocity na lingamu (penis). Žena může vnímat velmi silné pocity v pánevní oblasti, silné prokrvení a teplo na stydkých pyscích a v pochvě. Tuto techniku opakuje tak dlouho, až dojde u muže k vyvrcholení.

Pocity při orgasmu muže jsou pak velice intenzivní, pocitově ale jiné, spíše meditační. Muž může procítit silné teplo a podněty v oblasti zad na křížové kosti, které se po páteři budou šířit směrem k hlavě. Jedná se o práci s vyššími stupni energie ale je málo pravděpodobné, že se hned napoprvé podaří prožít tuto techniku s maximálním energetickým prožitkem. Pro ženu je tato technika velkým přínosem pro posílení poševních svalů a svalstva pánevního dna.

Některé ženy k tomu, aby muže přivedly k orgasmu nepotřebují naprosto žádný vnější pohyb. Soustředí se na stahy pochvy a snaží se stahování pochvy ovlivnit myslí tak, aby vznikal jakoby mírně rotační pohyb pochvy na lingamu, intenzivně jej svíral a "ždímal". Jedná se však o mistrovskou formu tantrického umění práce joni (ženský genitál) a vyžaduje od ženy dlouhodobé cvičení na fyzické úrovni a soustředění na psychické úrovni. Pro muže je takovýto zážitek něčím naprosto výjimečným. Pokud bude muž stejně pomalu a jemně laskat prsty ženin poštěváček, pak je dost pravděpodobné, že žena při této meditační technice, kdy poskytuje muži maximální prožitek ze spojení, dosáhne orgasmu. Jeho projevy a stahy pak většinou zakončí milování následným orgasmem muže. Snadno se to píše, není to však tak snadné se stát mistryní tantrického umění ovládání joni. Určitě však nebudete zklamáni průběhem, ani výsledkem takovéhoto milování. Tato forma meditační soulože, kdy je žena nahoře, umožňuje klidně půlhodinové (i delší) spojení a prožívání rozkoše na jiné úrovni jak ženou, tak i mužem.

 

Související články

(AK)(Z)(L)