Jste zde

Technika stimulace klitorisu poklepáváním - "Kunjasa"

Technika stimulace klitorisu poklepáváním - „Kunjasa“

Volné pokračování článku "Další způsoby penetrace při milování - Kámasútra".

Poklepávání žaludem penisu na klitoris. Tato technika, která pochází z Afriky, patří mezi techniky stimulace klitorisu penisem. Technika pochází Afriky a velmi je oblíbená ve Rwandě, kde se jí říká „Kunjasa“ nebo metoda „Kunyaza“. Tato technika nebyla nikdy zapomenuta, naopak se často a s oblibou využívá i dnes. Poklepávání penisem na klitoris se pro nevšední pocity obou partnerů využívá i jako jedna z technik při tantrickém milování. Je velmi podobná stimulaci klitorisu poklepáváním prstem na klitoris. Tantrické milování nebo stimulace klitorisu technikou „Kunjasa“ je však většinou spojeno s poklepáváním žaludem penisu nebo tělem penisu.

Nejedná se přímo o penetrační techniku. Je zaměřena na stimulaci klitorisu, stydkých pysků a poševního vchodu. Muž penisem opravdu jen klepe na vulvu a obnažený klitoris.

Proto je ideální, když žena své stydké pysky doširoka otevře a stáhne i klitoridální kapuci pod kterou se skrývá klitoris. Čím je žena vzrušenější, tím snadněji to jde. Žalud penisu se nesnaží proniknout dovnitř vaginy. Muž penisem jen střídavě poklepává na stydké pysky a klitoris. Poklepáváním na tato velmi citlivá místa ženě navozuje impulzivní dráždění, tření a tlak. Žena přitom zažívá pocity kombinované dráždění, to pak vyvolává impulzivní stahy klitorisu, stydkých pysků a pochvy. Žena to vnímá jako pocity silného vzrušení.

Penetrace se provádí hlavně pro přenesení přirozené vlhkosti z pochvy na penis, klitoris a stydké pysky. Klitoris musí být trvale vlhký a dostatečně lubrikovaný. „Kunjasa“ se dá kombinovat s jinou nepenetrační technikou pocházející z Japonska - technikou "Sumata". Tato japonská technika je však zaměřena především na tření celého penisu, včetně žaludu, o klitoris a mezi stydkými pysky. Také nedochází k penetraci - ta je v případě japonské techniky naprosto nepřijatelná. Technika „Kunjasa“ využívá ke stimulaci klitorisu především žalud, ale nebrání se ani penetraci, jako doplňkové technice..

Jak se technika „Kunjasa“ provádí

Technika je jednoduchá a celkem snadno proveditelná. Žena leží na kraji postele na zádech a má doširoka rozevřené nohy. Muž klečí u ní a rukou si přidržuje penis u rozevřené vagíny. Levou rukou může obnažit klitoris tak, že nahoru stáhne klitoridální kapuci a klitoris uvolní. Rozevřením prstů pak klitoris obnaží nejen nahoru, ale i z obou stran. Pak penisem lehce poklepává na obnažený klitoris. Doplňkově může také žaludem po klitorisu přejíždět nahoru a dolů nebo ho třít zleva nebo zprava. Velmi intenzivní pocity žena prožívá také při kroužení žaludem po klitorisu. Dominantní složkou stimulace však zůstává poklepávání střídané doplňkovým třením a kroužením žaludu o klitoris. U poklepávání se jedná o podobnou techniku, jako když poklepáváte prstem na nehet jiného prstu.

Klitoris musí být dostatečně a hlavně trvale navlhčený, lubrikovaný. Proto, pokud nepoužijete jinou lubrikaci, musí muž občas penis do poševního vchodu nebo pochvy ženy pomalu vložit a uvnitř ho navlhčit. Pak pokračováním poklepávání přenese lubrikační vlhkost na klitoris. Pokud přirozená lubrikace nestačí, pak je výhodné použít lubrikant, nejlépe na bázi vody. Přirozená lubrikace ženy je samozřejmě lepší než umělá, ale pokud je přirozená nedostatečná, pak raději použijte umělou lubrikaci. Další možností je klitoris a jeho okolí navlhčit slinami při doplňkové orální stimulaci.

Význam přirozené lubrikace nebo použití lubrikantů při technice poklepávání žaludem penisu na klitoris je přímo zásadní. Pokud by lubrikace bylo málo nebo by lubrikant postupně osychal, pak začne "lepit". Místo příjemného a hladkého pohybu penisu na klitorisu by dotek začal být méně příjemný a s dalším snížením vlastností lubrikantu nepříjemný až bolestivý. Jak již bylo řečeno, zabránit tomu má přenesení lubrikace přirozeného vzrušení zasunutím žaludu do poševního vchodu. V případě použití lubrikantu na bázi vody je nutné přidat další lubrikant. Pokud už bylo lubrikantu doplněno dost a přitom stále "lepí", pak je vhodné přidat kapičku vody. Voda vysychajícímu lubrikantu vrátí jeho vynikající vlastnosti. Vodu je samozřejmě nutné mít dopředu připravenou. Když už si ji připravíte, pak si pamatujte, že vhodnější je teplá voda, která se postupně ochladí a pro použití bude ideálně vlažná.

Pokud se místo lubrikantů na vodní bázi použijí lubrikanty na olejové bázi, pak třecí vlastnosti zůstávají zachovány delší dobu. Oleje však nanášejte jen málo a hlavně důsledně dbejte na to, že se musí jednat o ten nejkvalitnější v BIO kvalitě.

Aby se muž k ženě mohl tělem pohodlně dostat, je pro něj někdy výhodné zvednout a opřít jednu její nohu o své rameno. U praváků většinou levou nohu ženy o své pravé rameno. Technika se pak snáze provádí.

Technika „Kunjasa“ a orální stimulace

Oblíbenou a doporučovanou technikou při poklepávání žaludem penisu na klitoris je orální stimulace. Takováto kombinace přináší hned dvě výhody. Změní se způsob stimulace klitorisu (to má na vzrušení ženy velký vliv) a při orální stimulaci se ze slin doplní vlhkost do lubrikantu na vodní bázi a obnoví se tak jeho vlastnosti. V každém případě se střídání poklepávání penisem s orální stimulací klitorisu dá jen doporučit. Tato kombinace ženě přináší střídání opravdu velmi intenzivních podnětů vzrušení. Je potom jen otázkou času, kdy žena dosáhne vyvrcholení. Zda při technice "Kunjasa" nebo při doplňkové orální stimulaci.

Je to ideální zpestření milování

Technika „Kunjasa“ se dá zařadit jako součást vynalézavého milování nebo se prostřednictvím poklepávání a orální stimulace můžete pokusit i o dosažení ženina vyvrcholení. V každém případě se jedná o velmi příjemnou a vzrušující změnu, kterou žena ocení.

V africké Rwandě má „Kunjasa“ velmi dlouhou tradici. Chlapci se tuto techniku snaží osvojit už v období puberty, ještě před zahájením sexuálního života. Také dívky se na ni připravují ještě předtím, než mají první sexuální zkušenosti. Jednak si na poklepávání na klitoris a stydké pysky zvykají při masturbaci, cíleně si také zvětšují stydké pysky jejich vytahováním do délky. Jsou k tomu vedeny svými matkami, které je učí, že později budou sex prožívat mnohem intenzivněji.

Vše se musíte naučit

Technika „Kunjasa“ nemusí vést přímo k orgasmu. Může však být součástí nápaditého a vzrušujícího milování. Aby vedla až k vyvrcholení, potřebuje opravdu velkou zkušenost na straně muže a také ženy. Jinak řečeno, vyžaduje dlouhodobý trénink. Orgasmus ani není hlavním cílem a proto se nemusíte obávat, neúspěchu. Pocity které při ní muž i žena prožívají rozhodně stojí za to se tuto techniku naučit a používat ji.

Možná by v rámci sexuální výchovy  dětí o této technice měly matky říct svým dcerám a otcové synům. Ale nejsme ve Rvandě...

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)