Jste zde

Stimulace vulvy prsty - uvolnění poševního vchodu

Stimulace vulvy prsty - uvolnění poševního vchodu

Hlavní téma: "Tantrické masáže joni".
Volné pokračování článku "Sex bez penetrace penisem".
Technika stimulační části masáže joni.


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!

"Uvolnění poševního vchodu" je jednou z technik stimulační části masáže joni.


Tuto techniku je při tantrické masáži joni vhodné zařadit až po 

Žena by v této části masáže už měla být uvolněná, přiměřeně vzrušená a už by vůbec neměla řešit to, že se dotýkáte jejího pohlaví. To je velmi důležité, protože pokud by ještě přemýšlela o tom, zda je taková masáž vhodná nebo by se při ní styděla, brzdilo by to její vzrušení a tím také omezovalo její přirozenou lubrikaci. Pozorně proto sledujte zda opravdu došlo k uvolnění jejího psychického i fyzického napětí.

Technika uvolnění poševního vchodu prsty nenásilně uvolňuje napětí celého pánevního dna. Takové napětí se může projevovat jako neklid, obavy, nervozita, tedy projevy, které se sexem nebo jakoukoli sexuální aktivitou zdánlivě nemají nic společného. Ženu uvolnění poševního vchodu připravuje na další fázi masáže jejího pohlaví a tou je penetrační část masáže.

Jak se uvolnění poševního vchodu provádí?

Technika plynule navazuje na masáž stydkých pysků, techniku která nenásilně uvolní nejen malé stydké pysky, hráz, ale i poševní vchod. Jak jsme si již uvedli, masáž mnutím velkých a malých stydké pysků mezi palcem a prstem ženu postupně vzruší a ona začne přirozeně vlhnout. Stimulace malých stydkých pysků se bude částečně týkat i části poševního vchodu. Především dbejte na to, aby jejich mnutí mezi prsty bylo jemné a velmi pomalé. Pokud přirozená lubrikace ještě nebude stačit, neváhejte použít umělou, ale velmi kvalitní lubrikaci.

Z jemného mnutí malých stydkých pysků plynule přejděte k uvolňování poševního vchodu. Vchod do pochvy se nalézá mezi malými stydkými pysky vulvy (odtud jeho název poševní vchod). Jeho svalstvo má při vzrušení tendenci stahovat se. Opatrná a pomalá masáž napětí poševního vchodu uvolní a poševní vchod se rozšíří. Žádné násilí!!!

Nešetřete lubrikantem a důraz doteku položte na pomalost a jemnost. Přiložte obě ruce na vulvu tak, aby prsty obou rukou byl přiložené na  Venušin pahorek směrem k podbřišku a palce obou rukou směřovaly k poševnímu vchodu. Do poševního otvoru zasuňte palec levé ruky a pomalým pohybem ho vysouvejte ven, na levý malý stydký pysk. Přiměřeným tlakem na jeho sliznici docílíte rozevření pochvy směrem doleva. Když bude palec mimo poševní vchod, opatrně do poševního vchodu vložte palec pravé ruky a stejnou technikou opatrně poševní vchod rozevírejte nalevo. Až bude poševní vchod zase volný, techniku opakujte levým palcem. Docílíte tak plynulou střídavou stimulaci poševního vchodu, rozevírání a hlazení vnitřní sliznice stydkých pysků. Každým dalším pohybem velmi jemně otvírejte sevření poševního vchodu, ten se uvolní a zvětší. Jedná se o velmi příjemnou techniku a to na velmi silné erotogenní zóně pohlaví ženy. Nesnažte se palce zasouvat nějak výrazněji do pochvy. Úplně bude stačit, když do ní zasunete jen bříško palce. 

Nikam nespěchejte a vnímejte jak žena na roztahování poševního vchodu a hlazení lábií vnímá. 

Rozevírání poševního vchodu navodí uvolnění jeho svalstva. Pomine napětí a poševní vchod se nejen uvolní, ale také zvětší. Pohyb palců můžete směřovat všemi směry, tedy i směrem ke klitorisu i na perineum neboli hráz, která je součástí stydkých pysků a najdete ji směrem na perineum, tedy ke konečníku.

Pokud budete bříškem palce přejíždět přes klitoris, je pravděpodobné, že na tento dotek bude žena reagovat velmi pozitivně. Podobně to bude v případě rozšiřování poševního vchodu směrem na perineum, tedy ke konečníku.

Celou sestavu pak můžete opakovat vícekrát.

Technika nemá za cíl navozovat nějaké sexuální vzrušení. Přestože je to technika velice snadná, její efekt je velký.

Důležitá poznámka:

Dávejte pozor na to, aby kůže na palcích nebyla příliš ztvrdlá nebo aby na ní nebyly záděry. Podobně dbejte na ostříhané a pilníčkem ošetřené nehty. Pokud by nehty byly ostré neb, kůže zrohovatělá nebo se záděry, žena by to vnímala jako nepříjemnou bolest, případně byste mohli jemnou sliznici poševního vchodu nebo stydkých pysků poranit.

Pokračování: Tantrická masáž joni - penetrační část masáže

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)