Jste zde

Stimulace vulvy prsty - masáž stydkých pysků

Stimulace vulvy prsty - masáž stydkých pysků

Hlavní téma: "Tantrické masáže joni" a "Milostná předehra".
Technika stimulační části tantrické masáže joni.


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví! "Masáž stydkých pysků" je jednou z technik stimulační části tantrické masáže joni.

Technika se používá například při intimním mazlenímilostné předehřestimulaci vulvy prsty - "prstění", v rámci stimulační části tantrické masáž joni a při dalších sexuálních aktivitách, které mají ženu příjemně naladit nebo jí prostě jen ukázat, že je žádaná... 

Protože se tato technika může používat při mnoha příležitostech při laskání, masážích, nebo cílené stimulaci vulvy, bude popsána obecně a to nejdůležitější z ní si můžete upravit podle situace, kdy ji používáte.


Masáž stydkých pysků (labií) má za cíl ženu pomalu, ale jistě, vzrušovat. Protože se už cíleně dotýkáte pohlaví, musíte mít ruce dostatečně lubrikované, protože tato technika bez lubrikace by žene byla nejspíš nepříjemná. Dotýkat se totiž budete nejen kůže stydkých pysků z vnější strany od třísel, ale také citlivé sliznice stydkých pysků. Takovýto dotyk musí být nejen jemný, ale také hladivý až hebounký.

Žena leží na zádech, nohy má doširoka rozevřené, pod koleny podložené malými polštářky.

 • Začněte technikou jemného "smetání energie" - střídavým hlazením celé plochy vulvy oběma rukama. Prsty ruky směřují k perineu (hráz). Rukou, plným dotekem dlaně a všech prstů, pomalu táhněte po celé ploše vulvy od hráze až nad stydký pahorek (Venušin pahorek). Jakmile jsou prsty ruky někde uprostřed délky stydkých pysků, přiložte na spodní ruku druhou ruku a pohyb ruky provádějte znovu od hráze. Mezitím spodní ruka opustí Venušin pahorek a horní ruka je někde uprostřed stydkých pysku. Spodní ruku opět přeložte přes druhou, a pohyb opakujte. Je to takový nekonečný proces překládání rukou a jejich plošného hlazení celé plochy vulvy.
   
 • Následuje technika, které se říká "vytahování" stydkých pysků. Pokud máte pocit, že můžete přistoupit k přímé masáži stydkých pysků, velmi opatrně uchopte mezi palec a prostředníček ("Boží prst") jeden z velkých stydkých pysků (latinsky: labia majora pudendi). Že musíte použít dodatečnou lubrikaci už považuji za samozřejmé. Uchopení velkého stydkého pysku musíte provést velmi jemně a ohleduplně. Každá žena má vulvu jinak tvarovanou a tedy i tvar a velikost stydkých pysků je u každé ženy jiný. Stydký pysk jemně sevřete a začněte ho mezi prsty mnout. Zpočátku jemně a později trochu silněji. Rozhodně to však se stiskem nepřehánějte. Žádná technika se nemá opakovat moc dlouho. Každý stydký pysk promněte místečko vedle místečka 9x po obou stranách a chvíli zůstaňte v klidu. Žena potřebuje chvilku času na to, aby si prožila techniku a pocity které jste jí poskytli.
   
 • Mnutí stydkých pysků. Když stydký pysk promněte po celé jeho délce, můžete po něm klouzat prsty nahoru-dolů. Posunování prstů po stydkém pysků vyvolává větší podněty než přecházející tření při mnutí a tedy i více pocitů ze stimulace. Techniku můžete velmi pomalu opakovat několikrát, nejlépe 9x, za sebou. Mnutí stydkých pysků je ženě velmi příjemné.
   
 • Posouvání prstů nahoru-dolů. Po sevřeném pysku posunujte prsty nahoru-dolů, tedy od hráze až po klitoris. Dávejte jen pozor na to, aby vám při tom pohybu velký stydký pysk nevyklouzl. Museli byste ho znovu uchopit a to by mohlo rušit. techniku jemného mnutí stydkého pysku mezi prsty a následné posouvání prstů nahoru a dolů po celé jeho délce opakujte i na druhém stydkém pysku. Techniku pak můžete velmi pomalu opakovat několikrát, nejlépe 9x, za sebou. Je pravděpodobné, že to ženu vzruší a že rozpoznáte, že začíná být výrazněji přirozeně lubrikovaná. Udělejte to na obou stranách vaginy.
   
 • Technika pokračuje na malých stydkých pyscích. Pokud má žena rozměrově výrazněji vyvinuté vnitřní, malé stydké pysky (latinsky: labia minora pudendi), můžete to opatrně provést i na nich. Jenom pozor - stimulace se už bude částečně týkat i části poševního vchodu. U malých stydkých pysků se proto provádí jen jejich mnutí mezi prsty. Pokud přirozená lubrikace nestačí, neváhejte použít umělou.
   
 • Současné mnutí obou stydkých pysků. Pokud muž sedí mezi rozevřenýma nohama ženy, může se poté, co žena už bude přiměřeně vzrušená, pokusit o stimulaci obou stydkých pysků současně. Většinou je to obtížnější, ale pokud má žena výrazněji vyvinuté stydké pysky, můžete se o to pokusit. Současná oboustranná stimulace stydkých pysků se snadněji provede jen technikou současného mnutí obou stydkých pysků mezi prsty obou rukou. Možné to je, ale musíte se to naučit dělat tak, aby to bylo přirozené, jemné a vzrušující.

Každá masáž může mít nějakou variantu, která zabrání tomu, aby se technika stal příliš jednotvárnou. Také masáž stydkých pysků má kromě mnutí a pohybu prstů nahoru-dolů takovou relaxační variantu.

Mezi palec a ukazováček uchopte dobře lubrikovaný stydký pysk a mírně ho sevřete. Prsty po stydkém pysku stáhněte směrem vzhůru tak, aby po jeho sliznici sklouzly a úplně ho opustily. Poté stydký pysk znovu prsty cíleně uchopte na trochu jiném místě, sevřete a znovu prsty vytáhněte vzhůru až vám mezi nimi opět proklouzne. Tuto techniku střídavě opakujte na každém stydkém pysku 9x. Nespěchejte, soustřeďte se jak na jeho uchopení tak také na techniku při které vám z prstů vyklouzne. Pocity z této stimulace jsou pro ženu jiné, než prožívala při mnutí stydkého pysku mezi prsty nebo při technice, kdy jste prsty po stydkém pysku nechali klouzat nahoru-dolů.

Technika masáže stydkých pysků masáží je pro ženu velmi příjemná a je také vzrušující. Žena při ní většinou nepřehlédnutelně zvlhne a tím se připraví na další techniky stimulační části tantrické masáže joni, kterou bude  uvolnění poševního vchodu.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)