Jste zde

Stimulace vulvy prsty - společná masturbace

Společná masturbace hodně napoví

Volné pokračování článku "Stimulace vulvy prsty - "prstění"".

Nikdo nezná své tělo lépe, než žena sama. Muž při sexu vlastně jen odhaduje, co by se ženě mohlo líbit. Pokud mu žena neporadí, jaká stimulace jejího těla jí přináší největší radost, je odkázaná na to, co jí muž dokáže poskytnout. Rozumná žena dá muži prostor pro vlastní aktivitu, ale když zjistí, že by bylo potřeba ho trochu navést, měla by to bez jakéhokoli studu udělat.

Co se týká stimulace klitorisu, pak je pro muže velmi cenné, když svou ženu uvidí, jak si sama provádí jeho stimulaci od nulového vzrušení až po vyvrcholení. Nenásilnou podobou takové "školy sexu" je společná masturbace. Při ní je možné odpozorovat, co si žena podvědomě sama dělá pro navození vzrušení a prožití orgasmu. Také její chování před vyvrcholením a okamžiky prožívání orgasmu mu mohou poskytnout představu o tom, jak postupovat, aby tento vrcholný okamžik sexuálního vzrušení žena prožila uvolněně a naplno.

Společná masturbace není žádná exhibice. Není nutné se předhánět v extra složitých stimulacích. Naopak, měla by probíhat naprosto přirozeně, protože jedině tak žena může partnerovi ukázat, co by mohl dělat. Také se nesnažte kombinovat stimulaci rukou se stimulací sexuální pomůckou. Základem by měla být stimulace pomocí prstů, sexuální pomůcky si nechte na jindy...

Při masturbaci rukou by se žena měla snažit používat především takové techniky, které jí jsou nejvíc příjemné a vedou k vyvrcholení. Na co nesmí zapomínat, je milostná předehra, která je potřeba i při autoerotice. Když ji vynechá, může muž získat dojem, že o žádnou milostnou předehru žena vlastně ani nestojí a že chce hned "jít na TO"... Byla by velká chyba, kdyby žena muži neukázala, že touží i po něžnostech, hlazení, laskání... Když to muž uvidí, pochopí, že by to měl dělat taky...

Každá žena má vlastní "styl" masturbace. To je správné a je to přesně to, co muž potřebuje vidět. Možná ho překvapí, že při narůstajícím vzrušení žena zvolí i delší doteky nebo tlaky bez pohybu, kdy bude prožívat jemné vlnky vzrušení. Masturbace nemusí být po celou dobu nijak akční. Naopak - mnoho žen si umí nastupující a probíhající vzrušení vychutnávat v klidu. Má své oblíbené doteky nebo tlaky na konkrétním místě, u kterých ví, že jsou nejlepší...

Nejlépe to uvidíte při stimulaci klitorisu, kdy většina žen preferuje jemné a pomalé pohyby prstu, nebo jeho přiložení na jedno místo kde zastaví a zatlačí... Přesně to jsou ta místa a ty techniky, které ženu nejvíce vzrušují. Když najde to správné místo, stimulaci na něm pak dělá tak dlouho, dokud se cítí dobře. Někdy i v úplném klidu, bez pohybu, může prožívat vysoké vzrušení.

Pokud použijete vibrátor, pravděpodobně zjistíte, že žena vibrátor k citlivým místům jen přikládá. Nijak zvlášť s ním nepohybuje. Někdy jen změní jeho polohu, lehce ho přesune a opět zůstává na místě. Někdy pohyb vibrátoru nebo prstu na klitorisu nebo kolem něj pomáhá zvyšovat vzrušení, ale také ho může zbrzdit nebo může snížit jeho intenzitu. Masturbace je individuální, každá žena má svou zaručenou "sestavu doteků", většinou však opakuje podobné techniky a stimulace tak dlouho, až nastoupí vyvrcholení a uvolnění. Masturbující žena může mnohem méně "akční", než by muž předpokládal.

Společnou masturbací můžete získat velmi cenné zkušenosti, které budou prakticky použitelné i při milování.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)