Jste zde

Stimulace vulvy prsty - klitoris třením, bod G tlakem

Stimulace vulvy prsty - klitoris třením, bod G tlakem

Technika patří mezi penetrační. Palcem pravé ruky stimulujete třením klitoris a prsty uvnitř pochvy třením a tlakem oblasti bodu G.

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Stimulace vulvy prsty - "prstění"" a "Stimulace vulvy prsty - techniky "prstění"".
Technika penetrační části "Tantrické masáže joni".


Jakákoli technika stimulace pohlaví ženy by měla být prováděna až po příjemné milostné předehře, která ženu naladí a vzruší. Také nezapomeňte na dodržení zásad pečlivé přípravy na stimulaci ženského pohlaví!


Jedná se o podobnou techniku penetrační stimulace pochvy a klitorisu, jako je popsána v článku "Stimulace vulvy prsty - dvě ruce současně". Na rozdíl techniky prováděné dvěma rukama je tato provedena pouze jednou rukou.

Žena leží na zádech, pokrčené nohy má doširoka rozevřené, pod koleny podložené malými polštářky. Podložení nohou pod koleny je vhodné proto, aby se uvolnilo napětí břicha a svalů nohou. Riziko křečí svalů ve stehnech se pak výrazně snižuje.

Pravou ruku otočte dlaní nahoru a zlehka a pomalu do pochvy se vložte prostředníček ("Boží prst") a prsteníček nebo ukazováček. Palec položte na klitoris. Úkolem prstů vložených do pochvy bude stimulace oblasti bodu G tlakem a třením. Na tuto stimulaci bude bodu G reagovat podrážděním které vyvolá vzrušení, oblast se zvětší, zbytní a stane se citlivější.

Bod G najdete v hloubce 3-5 cm od poševního vchodu na horní stěně pochvy jako menší hrbolek houbovité tkáně.

Bříškem palce stimulujte obnaženou hlavičku klitorisu. Přejíždějte jím po klitorisu a po klitoridální kapuci, která ho překrývá. Při jeho opakované stimulaci palcem pohybem nahoru-dolů a při jemném kroužení palcem se zvětší a vystoupí zpod klitoridální kapuce.

Jedná se o jednu z technik stimulace vulvy prsty - "prstění". Žena při ní může prožít vyvrcholení.

 

Články s podobnou tematikou

POZNÁMKA
Prstění (prstování, anglicky fingering, latinsky penetratio digitibus, odborně také digitální penetrace) je nepenetrační sexuální praktika (bez penetrace penisem) využívající jeden nebo více prstů ke stimulaci klitorisu, pochvy nebo konečníku. Společně se stimulací mužského penisu se jedná o nejběžnější formu autoerotiky nebo vzájemné masturbace. Lidově se pro tuto techniku používá název "prstění", "prstování" nebo "soulož prsty".

(AK)(Z)(L)