Jste zde

Sex ve třech - soulož a orální stimulace klitorisu

Sex ve třech - soulož a orální stimulace klitorisu

Hlavní téma: "Skupinový sex".
Volné pokračování článku "Sex ve třech".

Možná tomu nebudete chtít věřit, ale častá erotická představa při sexu ve trojici je situace, kdy žena sedí ve spojení na muži v odvrácené jezdecké poloze a druhá žena nebo druhý muž ji současně jazykem stimuluje klitoris. Jedná se tedy o techniku kterou může provozovat

Na chvíli odbočím, ale nepovažuji to za ztrátu času. Asi Vás nyní napadlo, jak je vůbec možné, že někdo podlehne pokušení mít sex s více lidmi. Tento trend se samozřejmě nejčastěji ukazuje mezi mladými lidmi, kteří chtějí poznat něco "zakázaného", co je ale nepřehlédnutelnou částí pornografických snímků které se staly sexuální výchovou a "školou sexu". Jsou mladí, nevázaní a chtějí "poznat svět". Právě tato část sexuchtivé populace by si ale měla uvědomit, že bezpečný sex vlastně neexistuje a uvědomit si, že i ta nejlepší antikoncepce může selhat... Podobné touhy se pak začnou projevovat i v pozdějším věku, kdy mnozí ve snaze "dohnat ujíždějící vlak" hledají to, co si myslí, že se jim v životě vyhnulo... Pak jsou tady lidé, kteří hledají naplnění svých představ o doteku, erotice a meditacích v masážních skupinách nebo přímo v tantrických skupinách. I ti se mohou, v uzavřených skupinách, díky naprosté vzájemné důvěře a touze více dávat než přijímat, dostat až k technikám, které někteří lidé "většinové společnosti" rozhodně nemohou přijmout a spokojí se s obyčejnou nevěrou ve dvou nebo za věrnost považují sériovou monogamii v po sobě jdoucích vztazích.

Lidí, kteřísi jsou naprosto a za všech okolností věrni je nutné si vážit a brát je za příklad. Takovéto příklady však mediálně nikdo moc nepropaguje a tak jsou, především mladí lidé vystaveni mediálnímu obrazu, že nic není nemožné. Tento článek není propagací nevázaných vztahů, jen se snaží těm, kteří se rozhodli pro sex nebo meditace ve více lidech ukázat, že to jde i ohleduplně a možná i nevulgárně, protože středem pozornosti je především žena.

Představa současného uspokojování ženy ve trojici je díky odvrácené jezdecké poloze poměrně snadno realizovatelná. Možná nyní předpokládáte, že o něčem podobném uvažují pouze ženy ve trojici (FMF). To však rozhodně není pravda. Tyto myšlenky velmi často napadají i muže ve trojici (MFM)! Většinou se však jedná o společné přání trojice, protože se snad ani nedá zabránit tomu, aby nedocházelo ke kontaktům mezi partnery stejného pohlaví. Pokud se jedná o trojici, která vše zaměřuje na klidné a nápadité prožívání vzrušení ženy, až do jejího vyvrcholení, pak je to kombinace vlastně mimořádně zdařilá. V případě, že je trojice už má společné zkušenosti a je sehraná, už podobné kontakty ani nemusí nikomu připadat nepatřičné.

Vysvětlím to na příkladu ženy která tvoří trojici se dvěma muži (MFM). Pokud jde všem třem o to aby společně prožívali okamžiky velkého vzrušení při kterém na závěr žena prožije orgasmus, pak se jedná o kombinaci podnětů, která je mimořádně vzrušující a intimní pro všechny tři. Nic nebránilo tomu, aby se v průběhu setkání vzájemně věnovali jakékoli jiné technice orální nebo i penetrační. Pokud se na závěrečném vyvrcholení ženy chtějí podílet oba muži a oba vnímat jeho průběh, pak se domluví na tom, že jeden z mužů se s ní spojí v odvrácené jezdecké poloze a druhý si lehne mezi roztažené nohy muže a ženy a bude se věnovat orální stimulaci jejího klitorisu.

Ve trojici (FMF) se stimulaci klitorisu ujme žena.

Přijímající žena pak vnímá muže se kterým se spojila a navíc velmi intenzivně vnímá stimulaci klitorisu, který by při takovém spojení nejspíš zůstal mimo dráždění. Pohlaví ženy je při zasunutí penisu vyplněné a stydké pysky jsou od sebe rozevřené. Přístup ke klitorisu je tak relativně snadný. Pokud se žena zakloní nebo zády položí na ležícího muže, je přístup k orální stimulaci klitorisu podstatně snadnější.

Kopulační pohyby muže a ženy ve spojení mohou být pomalé nebo dokonce nemusí být skoro žádné. Muž spojený se ženou může snadno hladit a dráždit její prsa, dvorce a bradavky nebo hladit její tělo. Další intenzivní podněty přichází od spojení, kdy žena vnímá vyplnění pochvy, dráždění oblasti bodu G uvnitř pochvy a tření penisu uvnitř pochvy. Asi nejsilnější podněty však budou přicházet od plošné nebo cílené stimulace pohlaví, jeho okolí a hlavně klitorisu, jazykem.  Takováto kombinace podnětů a celá situace je i psychicky pro všechny velmi vzrušující, neboť podněty přichází od více lidí současně a všichni vnímají reakce ženy na prožívané vzrušení. Přiznejme si, že něco podobného se při milování ve dvojici prostě zažít nedá...

Kopulační pohyby nemusí být nijak výrazné a přesto se vzrušení ženy (a spojeného muže) velmi rychle stupňuje. Muž totiž vnímá stahy pochvy ženy navozené impulzy vzrušení od orální stimulace klitorisu. Žena pak vnímá vše dohromady, od prsou, přes spojení a samozřejmě od simulace klitorisu, nejvnímavější části jejího pohlaví. Podněty stahů pochvy mohou být pro muže natolik intenzivní, že jeho vzrušení může přejít do vyvrcholení. Nejčastěji k tomu však dochází ve chvíli, kdy žena prožívá své vyvrcholení a stahy pochvy jsou velmi intenzivní.

Když žena ve spojení s mužem prožije vyvrcholení jako první, je to pro ni mimořádně silný zážitek. Muž prožívá její reakce na orgasmus v nejtěsnějším spojení a pro mnohé muže je to bude možná poprvé, co něco takového vůbec zažijí.

Aby muž nevyvrcholil jako první, je rozumné omezit kopulační pohyby penisu na minimum a společně klidně požívat podněty spojené se stahy pochvy při dráždění klitorisu. Přivést ženu k vyvrcholení orálně je podstatně snadnější, než ji dovést k vyvrcholení při souloži.

Každého asi napadne, že muž nebo žena, se při orální stimulaci klitorisu při penetraci nevyhne také stimulaci zasunutého penisu. Určitě se tomu nedá zabránit, ale když už se někdo rozhodne pro milování ve třech a pro takovouto techniku, pak už se většinou s něčím podobným smíří a nebude to řešit jako problém. Jedná se o techniku, kterou trojice provádí v dnešním rozdělení "úloh" a příště se prostě jen "vymění".

Pokud se jedná o trojici dvou žen a muže (FMF), dá se očekávat, že se žena při simulaci klitorisu partnerky neomezí pouze na její klitoris, ale bude se věnovat také penisu muže, jeho hrázi, šourku a možná i konečníku. Měla by si ale uvědomit, že riziko, že muž se příliš vzruší a nevydrží až do orgasmu přijímající ženy, se zvyšuje, což není zrovna cílem.

Pokud stimulaci klitorisu přijímající ženy provádí muž ve trojici (MFM), je pravděpodobné, že se mu omezit kontakt jazyka pouze na klitoris nepodaří, což však u sehraných párů nebude problém, neboť muži se už znají a ví, že jejich orientace na ženu je zásadní. Podobné kontakty pak vnímají jako něco, s čím je ve trojici potřeba počítat.

Pokud je ve trojici, jeden muž heterosexuální a druhý bisexuální, je pravděpodobné, že oba muži budou svou pozornost věnovat výhradně ženě. I bisexuální muž se pak většinou omezí jen na kontakty se ženou. Může však překvapit...

Klidně se však po delší známosti ve třech může stát, že i když se oba heterosexuální nebo bisexuální muži omezují především na kontakty se ženou, nemusí se vzájemně bránit technikám, které by se daly posoudit jako nezvyklé. Většinou se však jedná právě o techniky při podobném způsobu uspokojování ženy. Prostě vyzkouší "jaké to je"...

Pokud jako první orgasmu ve spojení se ženou dosáhne penetrující muž, druhý muž nebo žena prožije jeho reakce a stahy při ejakulaci v bezprostředním kontaktu na klitorisu ženy. I na to musí být všichni připraveni a nesmí v takovém okamžiku přestat se stimulací přijímající ženy. I ona vnímá probíhající orgasmus muže se kterým je ve spojení. Právě okamžik jeho vyvrcholení může být tím posledním impulzem k jejímu vyvrcholení.

O některých důvodech lidí pro sex ve třech pojednává článek "Sex ve třech - orální technika tantrických mistryní".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)