Jste zde

Masturbace (onanie) - tření penisu o tělo

Masturbace (onanie) - tření penisu o tělo

Hlavní téma: "Autoerotika - masturbace a onanie".
Volné pokračování článku "Masturbace muže - onanie".

Pokud bychom se na masturbaci muže (onanii) podívali obecně, pak základním principem masturbace je tření pohlavního orgánu o cokoli... Z pohledu tření penisu o tělo by se za tělo dala považovat i ruka...

Tento článek se však netýká autoerotiky, ale vzájemná masturbace.

Tření penisu o tělo partnerky patří mezi techniky nepenetračního sexu. Jedná se o běžnou párovou masturbační techniku při které může muž prožívat příjemné vzrušující pocity při tření penisu o kůži těla ženy.

Technika patří do technik nepenetračního sexu a má své nesporné výhody. Jednou z těch hlavních je výrazné snížení rizika nežádoucího těhotenství ženy nebo zachování jejího panenství. Tato podoba sexu má svůj význam především v období vzájemného poznávání partnerů a může být považována i za určitou formu "bezpečného sexu". V rozvíjejícím se vztahu partnerům dovoluje vzájemné poznávání reakcí na doteky  a laskání, vysokou míru intimních prožitků a sblížení na fyzické a emoční úrovni. Dala by se zařadit do technik nepenetračního sexu jako "Petting", což je sexuální forma mazlení, laskání, hlazení nebo dotýkání se rukou či ústy erotogenních zón od pasu dolů. Tření penisu o partnerčino tělo často využívají mladí lidé na počátku intimního sbližování, v období, kdy dívka chce zachovat panenství a přitom chce svému chlapci popřát vyvrcholení.

K vyvrcholení muže však při milostném poznávání a intimním sbližování může dojít i tehdy, když o to muž zrovna moc nemusí stát... Sexuální napětí mladých mužů s intimitou okamžiku samozřejmě narůstá a k dosažení vysokého vzrušení a někdy i vyvrcholení může stačit těsnější kontakt s ženiným tělem nebo několik smyslných doteků ... a vzrušení překročí maximální hranici ... a muž prožije orgasmus. K takové situaci může klidně dojít i tehdy, když partneři ani nejsou svlečeni... "Nadrženost", představivost a podněty z doteku ženského těla, případně doplněné jemnou stimulací, udělají své. Nejednu dívku nebo ženu pak nejspíš napadlo zda jí nehrozí riziko otěhotnění přes oblečení?

Jak je tomu v praxi?

Cílené tření penisu v rámci nepenetračního sexu může probíhat prakticky o kteroukoli část těla partnerky. Z pohledu muže je totiž nesmírně erotické celé ženské tělo, proto ho také celé pro techniky tření penisu neváhají využít. Jde jen o momentální touhu a ochotu experimentovat. Ale popravdě, nejvíce muže samozřejmě láká oblast pohlaví, bříška, stehen, hýždí a určitě prsou.

  • Vzájemná současná masturbace - párová technika
  • masturbace rukou partnerky
  • Footjob - stimulace pohlavních orgánů nohou nebo prsty na nohou.
  • Interglutealní sex - tření penisu mezi půlkami zadečku - stimulace penisu mezi hýžděmi. Technika je využívána jak heterosexálními, tak také homosexuálními páry. Na rozdíl od análního sexu nedochází k penetraci konečníku. Penis je stimulován pouze třením mezi hýžděmi. Jedná se o heterosexuální a homosexuální praktiku masturbace.
  • Intercruralní sex - Coitus ante portas - soulož před branami - jeden partner umístí penis mezi lýtka nebo stehna druhého partnera nebo partnerky a souloží... Technika je využívána jak heterosexuálními, tak také homosexuálními páry.
  • Axilární styk - varianta sexuálního styku, kdy penis muže je vložen do podpaží jiné osoby.
  • Soulož mezi prsy - partner tře penis mezi prsy partnerky. Této sexuální technice se také někdy říká "Španělský sex".
  • Femorální pohlavní styk - tření penisu o stehna, velké stydké pysky a klitoris ženy. V aktivní roli je muž. Jedná se o typ současné stimulace mužského a ženského genitálu, kdy muž tře penis o ženina stehna, velké stydké pysky a klitoris. Technika může být prováděna i opačně, kdy žena tře stydké pysky a klitoris o penis. Pak se tato varianta nazývá Sumata.
  • Sumata - tření velkých stydkých pysků a klitorisu o penis. Jedná se o typ stimulace ženského genitálu o mužský. Žena v dominantní roli tře svá stehna, velké stydké pysky a klitoris o mužův penis. Technika může být prováděna i opačně, kdy muž tře penis o stydké pysky a klitoris ženy. Tato varianta se nazývá "Femorální pohlavní styk".
  • Masturbace (onanie) - třením penisu o kalhotky

Každému vyhovuje něco jiného

Sexuální tření penisu o ženské tělo je samozřejmě možné i nasucho, bez použití lubrikantů. Ale s použitím vhodného lubrikantu je to určitě příjemnější...

Když je touha vysoká, muž nebude čekat až zakoupí lubrikant a vystačí si například i se slinami. Někteří muži dokonce preferují kontakt penisu s kůží ženy bez použití lubrikantu protože jejich pocity vzrušení jsou intenzivnější. Většinou se jedná o spontánní sex kdy nastala příležitost, ale nebyly ideální podmínky...

Většina mužů však upřednostňuje tření penisu o kůži natřenou lubrikantem nebo olejíčkem. Určitě to bude i proto, že v takovýchto chvílích je na laskání více času a oni si mohou užít i delší nepenetrační sex v kombinaci s jinými technikami stimulace.

Tření penisu o ženské tělo vyhledávají i muži, které vzrušuje, když má žena na sobě měkké bavlněné nebo hedvábné kalhotky, tričko nebo košilku. Tito muži často patří do skupiny lidí pro které je nesmírně vzrušující kontakt jejich těla s materiály jako je bavlna, satén, kožešiny, měkké hedvábné tkaniny, ale také latex nebo kůže. Jedná se o muže, ale i ženy, které vzrušuje už to, že jsou do těchto materiálů oblečeni nebo že se jich mohou dotýkat svým tělem.

Podobně mají sexuální tření v oblibě ženy. I v jejich případě je technik, kterými si třením pohlaví o tělo muže nebo ženy navozují sexuální vzrušení, více. Mezi nejznámější patří například "frottage" - sexuální tření nebo "Tribadismus - tření vulvy o tělo nebo vulvu partnerky". O těchto formách vzrušování se dočtete například v článku "Masturbace ženy třením vulvy o předměty nebo tělo" a dalších.

 

Články s podobnou tematikou