Jste zde

Frottage (erotické tření) - použití erotických pomůcek

Frottage (erotické tření) - použití erotických pomůcek

Volné pokračování článků "Nepenetrační sex - "frottage" - sexuální tření", "Masturbace ženy třením vulvy o předměty nebo tělo" a "Tribadismus - tření vulvy o tělo nebo vulvu partnerky".

Hodně žen při pohlavním vzrušení zažívá potřebu "vyplnění" vagíny. Tento pocit je při pohlavním vzrušení způsoben vnitřními stahy vagíny, které jí umožní vytvořit uvnitř dostatečný prostor pro ztopořený penis a později i pro ejakulát. Tato potřeba může donutit některé mladé ženy prožít vaginální pohlavní styk dříve, než na něj jsou skutečně připravené. Pokud se žena uspokojuje třením vulvy o nějaký předmět a má přitom potřebu mít "vyplněnou" vagínu, může místo ztopořeného penisu použít "Venušiny kuličky", případně  malý vibrátor nebo didlo.

Vibrátor nebo didlo musí být dostatečně krátké, aby se vešlo dovnitř pochvy a nebránilo stimulaci vulvy a klitorisu při vnějším tření o podložku nebo předmět.

Ideální pořídit si kvalitní a bezpečnou erotickou pomůcku, které se říká "Venušiny kuličky". Zvolte vhodnou velikost a tvar, který bude odpovídat velikosti pochvy. Tyto kuličky jsou obvykle spojeny tkanicí pro snadné vyjmutí a jsou vyrobeny z plastu nebo i ušlechtilého kovu. Jejich průměr je okolo 3,5 až 4 cm. Mají různé velikosti a jejich povrch může být i tvarovaný. Bližší informace najdete v článku "Venušiny kuličky", kde je také popsáno jejich použití.

"Nefritové vajíčko" je sexuální pomůcka využívaná ženami možná už tisíce let. Nefritové vajíčko má většinou vejčitý či oválný a symetrický tvar. Jeho běžná délka bývá okolo 3-4 cm a běžný průměr 2-3 cm. Tvarem a vzhledem může připomínat vejce.

Vibrační vajíčko je další sexuální pomůckou, která při technikách tření pohlaví vyvolává pocit "vyplnění pochvy". Patří mezi velmi oblíbené a univerzální erotické pomůcky používané především pro stimulaci klitorisu, ale jeho využití je i uvnitř vagíny nebo i análně. Někdy se umisťují do dámského spodního prádla. Pravidelně je najdete jako součást velkých sad erotických pomůcek. Vkládá se do pochvy a po zapnutí vibrací příjemně stimuluje stěny pochvy a oblast bodu G.

Sexuální pomůcky vkládané do pochvy společně s technikami frottage dokáží navodit mnoho, někdy do té doby nepoznaných pocitů šimrání, lechtání, chvění, vibrací, vzrušení...

Ve všech případech je nutné pro techniky frottage s použitím sexuálních pomůcek volit pomůcky malé, krátké a vodotěsné! Také nezapomeňte na doplňkovou lubrikaci pomocí lubrikačních prostředků vhodných pro tribbing.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Štítky: