Jste zde

Lesbický sex - tribbing pro začátečníky

Hlavní téma: "Sexuální polohy v lesbickém sexu".
Volné pokračování článku "Tribadismus - tření vulvy o tělo nebo vulvu partnerky".

Lesbický sex je sex dvou žen. Má svá specifika a jako každá lidská činnost vyžaduje i určité množství, alespoň základních znalostí. Říká se"Nikdo učený z nebe nespadl" a "Není nad osobní zkušenost". Ženy, které zjistí, že je místo mužů přitahují ženy, mají samozřejmě své erotické představy o milování s tou pravou ženou. Pokud se chtějí na milování s partnerkou nějak připravit, určitě se seznámí s tím, co je dostupné. Jenže, stejně jako pro "klasický" sex je těch informací opravdu hodně a mnohdy není vůbec jasné čím začít.

V článku "První lesbický se" jsem se snažil nastínit, že jako v sexu heterosexuálních párů, tak i při prvním sexu lesbických žen nemusíte přemýšlet o tom, čím partnerku udivíte a jak první milování musíte zvládnout dokonale a bez jediné chybičky. O tom přece první milování vůbec není a tak je zbytečné se dopředu obávat.

Protože jsem mailem dostal dotaz, jehož autorka si nepřála aby byl zveřejněn, odpovím na její obavy formou článku, kde se tím,čeho se obávala budu zabývat v širších souvislostech.

Jaká sexuální poloha je nejvhodnější pro první tribbing?

Vlastně je takováto otázka naprosto logická a nejspíš si ji položila každá lesbická žena, která se pro tuto sexuální praktiku rozhodovala. Ono to opravdu není zas až tak jednoduché a ani tak snadné rozhodnutí. Způsob, jak se tribbing provádí a na co je potřeba se soustředit, je jasný - jedná se o vzájemné tření pohlaví dvou žen. Sexuální vzrušení se navodí především třením a tlakem vulvy o vulvu, kdy nejsilnější pocity přináší přímá a nepřímá stimulace klitorisu. To je jasné. Ale ve které sexuální poloze pro tribbing to půjde nejsnadněji? Na to už tak jednoznačná odpověď není.

Začneme tím, že si připomeneme, které polohy pro tribbing jsou nejpoužívanější

Jakou polohou pro tribbing začít?

To není vůbec nelogická otázka. Všechny jsou určitě krásné a vzrušující. Jenže tribbing není úplně fyzicky nenáročný a vyžaduje i určití zkušenosti, alespoň jedné z partnerek, které se takto chtějí milovat. Některé polohy mohou být náročné i pro zkušené a vzájemně sehrané partnerky. Pro dívky, které ještě nikdy neměly lesbický sex nebo nikdy neměly spolu tribbing může být nevhodně zvolená poloha pro tribbing zdrojem obav a dokonce může vést až k neúspěchu milování nebo traumatům z nedokonalosti. Milování pak může být pro jednu i obě ženy nepříjemné a dokonce je případný neúspěch může odradit od dalších experimentů. Je to úplně stejné, jako při milování heterosexuálních párů.

V první řadě - v jednoduchosti je krása!!! Vyberte si takovou polohu pro tribbing, která bude naplňovat:

 • Tribbing není vhodný pro úplně první milování lesbických žen. Raději proto vyzkoušejte techniky stimulace rukou nebo orální sex.
 • Polohu zvolte podle svých tělesným rozměrů a váhy.
 • Přizpůsobte se svým zkušenostem.
  • Dívky a ženy, které s tribbingem už mají zkušenosti si dokáží vzájemně pomoci.
  • Dívky a ženy pro které je to první zkušenost se mohou nechat vést od zkušenější partnerky.
  • Dívky a ženy, pro které je to první zkušenost v životě (obě) , by si to měly vzájemně sdělit a pak se spolu učit od té nejsnadnější polohy a techniky.
 • Vyberte takovou polohu, která vám bude příjemná a nebudete v ní mít pocit, že děláte něco, co Vám nesedí...
 • Nejdříve se dobře položte a usaďte a to tak, abyste v průběhu milování nedostaly křeče do nohou.

Takže kterou polohu zvolit?

Při prvním milování se určitě vyhněte polohám nůžek.

Patří sice mezi "klasické polohy pro tribbing", ale určitě nejsou vhodné pro začátečníky.

Zvolte si "Misionářskou polohu" - pro tribbing lesbických žen. Je něžná, fyzicky nenáročná a ženy s v ní cítí přirozeně a rovnocenně. Prostorově výraznější žena by měla být dole, ta méně výrazná nahoře. "Misionářská poloha" dovoluje objímání, hlazení, líbání a další něžnosti. Přitom se můžete snažit o těsný kontakt vulvy s vulvou.. Ostatní už přijde samo...

Misionářská poloha pro lesbické páry

"Misionářská poloha" pro lesbické páry

Na vyzkoušení všech možných i nemožných poloh pro tribbing máte spoustu času. Některé náročnější polohy vyžadují zkušenosti a vzájemnou sehranost. A to se musíte spolu naučit.

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)