Jste zde

Tantrická skupina - rituál spojení a Sumata

Tantrická skupina - rituál spojení a Sumata

Hlavní téma: "Tantrická skupina - rituál spojení".
Volné pokračování článků "Tantrická skupina - techniky rituálu spojení".

V předcházejícím článku jsme se seznámili s rituálem spojení při masáži. Tento rituál budou nejspíš preferovat masážní skupiny které se především až doposud věnovaly masážím. Posun v intimitě doteků a vztahu mezi členy skupiny bude pro ně při masáži nejspíš nejpřirozenější. Neznamená to ale, že právě tato forma spojení mužů a žen ve skupině je ta jediná, správná. Znovu však připomínám, že k takové změně ve vzájemné důvěrnosti se rozhodněte až po opravdu zralé úvaze. A to samozřejmě platí i pro rituál který si popíšeme jako další.

Rituál spojení při technice Sumata je postaven tak, aby žena sama rozhodla o okamžiku, kdy ke spojení dojde. Sumata je technika nepenetračního sexu, ale dovoluje ženě rozhodnutí přejít i ve spojení muže a ženy. Přitom je to výhradně žena, která o spojení může rozhodnout.

Pro připomenutí - technika Sumata patří mezi praktiky nepenetračního sexu, tedy přesněji mezi techniky sexuálního tření. Dominantní je při ní žena, muž je zcela pasivní a pouze přijímá to, co žena chce. Pro rituál spojení se vlastně jedná o techniku při které o tom, zda dojde ke spojení muže a ženy rozhodne výhradně žena. To je v souladu s volbou, zda žena chce rituál spojení zakončit spojením s mužem nebo ne. Nejspíš to bude volba pro ženy dominantní i ženy které nechtějí jakkoli zpochybnit, zda ke spojení došlo z její vůle. Bavíme se o rituálu při kterém se ve skupině partneři chtějí posunout masáže, tantrická cvičení i meditace na nejvyšší intimní úroveň.

Jak se rituál spojení provede?

Na tom, co se bude provádět a jaký bude konečný cíl se partneři ve skupině dopředu domluvili. Také se dohodli na tom, že to bude žena která rozhodne o okamžiku spojení. Pokud se jedná o dva manželské páry, pak muž a žena z prvního a druhého páru začnou s přípravou rituálu. Ostatní se budou jen dívat a až rituál bude u konce, vymění se a provedou rituál spolu, opět před zrakem ostatních.

Muž se položí na masážní stůl nebo masážní podložku a zklidní se. I přes to, že už může být vzrušený, by ho žena měla pohladit, polaskat, příjemně naladit a zbavit ho obav. Až žena vnímá, že muž je alespoň částečně připravený, opatrně si na muže sedne obkročmo, jako jako by si chtěla sednout na paty v poloze "Na koníčka" a jeho penis přitlačí mezi své stydké pysky. Určitě bude vhodné, aby si stydké pysky nejdříve upravila aby penis překrývaly nejen shora, ale i po jeho stranách. Poloha jejího těla by měla být taková, aby se snadno, bez větší námahy, mohla pohybovat v bocích dopředu-dozadu. Při tomto pohybu (dopředu-dozadu) bude penis váhou ženy přitlačený k tělu muže a bude klouzat mezi stydkými pysky a třít se o ně. Žalud penisu muže musí směřovat k bříšku muže a stydké pysky budou třít nejen tělo penisu, ale především nejcitlivější část mužova penisu - frenulární zónu a žalud.

První pohyby dopředu-dozadu by žena měla provádět velmi pomalu, aby si vyzkoušela jak dlouhý posun má být. Pokud nechce riskovat, že muže příliš rychle vzruší, měla by první "tahy" vést tak, aby nejcitlivější část penisu nebyla hned zpočátku stimulována. Pokud není dostatečně vlhká, pomůže kapka kvalitního lubrikantu nebo přírodního nearomatizovaného oleje. Přitom se muže soustředit sama na sebe a své vzrušení, které se při této nepenetrační části rituálu určitě dostaví.

Žena pohybuje pánví dopředu - dozadu a takto třením stimuluje nejen penis muže, ale především svou vulvu. Při správném úhlu pohybu penisu po klitorisu při technice "Sumata" nezáleží na anatomickém umístění klitorisu vůči poševnímu vchodu, ani na jeho velikosti nebo překrytí klitoridální kapucí. To jsou přitom ty nejčastější příčiny, proč žena při souloži penisem není dostatečně stimulovaná v oblasti klitorisu. "Sumata" tento problém nezná a proto poskytuje dostatečnou stimulaci každé ženě.

Cílem však není jen vzrušení ženy, ale provedení jejího spojení s mužem. Žena je dominantní a tak rozhoduje i o tom, zda do stimulace muže zařadí i nejcitlivější části jeho penisu. Muž by se měl snažit svoje vzrušení "krotit", aby stimulace nebyla přijímána příliš intenzivně a on předčasně nedošel vrcholu. Pokud tření vulvy a především klitorisu bude pouze po těle penisu a citlivý žalud i frenulární zóna zůstanou mimo stimulaci, je klidně možné, že žena prožije intenzivní orgasmus a muž bude nadále vzrušený. To by mohlo být považováno za ideální okamžik, kdy by se mohla rozhodnout pro spojní s mužem. 

Rituál spojení pak od nepenetrační stimulace třením vulvy o penis může žena snadno převést ve spojení s mužem. Ona je uvolněná a její poševní pysky i poševní vchod jsou přirozeně zvlhnuté, Stejně tak je vlhký penis. Spojení už brání jen úhel penisu. Tehdy většinou stačí, aby se žena trochu nadzvedla a penis v erekci zamíří vzhůru. To je okamžik kdy na něj může nasednout tak, aby vklouzl do poševního vchodu. Pokud by úhel nebyl vhodný, může si ho do poševního vchodu nasměrovat rukou. Z nepenetrační techniky Sumata se tímto okamžikem stává klasická penetrační poloha "Na koníčka". Rituál spojení byl završen a bude záležet jen na ženě, zda souloží dovede muže k vyvrcholení. Celý rituál je nesmírně vzrušující a žena, pokud touží po dalším vyvrcholení, ho v poloze "Na koníčka" dosáhne podstatně snadněji už proto, že první orgasmus již prožila. Opakuji však, že záleží pouze na ženě zda muži pocity blaha před ostatními dopřeje nebo ne.

Po ukončení rituálu nespěchejte, dovolte si prožít zklidnění při vzájemném spojení. Bude to určitě pocitově hodně jiné nejen proto, že jste prožili spojení a možná i vyvrcholení s někým jiným, ale i proto, že to bylo veřejně (samozřejmě v uzavřené skupině) před zraky ostatních. Po rituálu se můžete všichni obejmout a společně si poděkovat za nový společný zážitek.

Rituál pak pokračuje výměna partnerů na masážním stole nebo masážní podložce. Vše se opakuje jako u prvního páru.

Od tohoto okamžiku jste ve skupině všichni přiznaně prožili výměnu partnerů. Přestože došlo k výměně partnerů a partnerek, další aktivity, ani rituální spojení, už ve skupině není považován za nevěru.

Klady a zápory rituálu

  • rituál je v rámci skupiny přiznaný a proto výměnu partnerů nikdo nepovažuje za nevěru
  • o okamžiku spojení jednoznačně rozhodla žena
  • tato technika se dá použít jak pro čtveřici, tak také pro trojici
  • technika je velmi snadná a není k ní potřebná žádná asistence od ostatních členů skupiny
  • rituální spojení je možné provést i tehdy když je muž nedostatečně vzrušený nebo má kratší penis
  • při správně vedené formě rituálu mohou žena i muž prožít vyvrcholení
  • rituál je možná pro svou jednoduchost vhodnější než rituál spojení při masáži

 

Poznámka:

Sumata má i svou druhou variantu v "Misionářské poloze" které se říká "Femorální pohlavní styk". V obou případech se sice jedná o nepenetrační sex na bázi sexuálního tření. Rozdíl je ale zásadní protože při "femorálním pohlavní stykukontrolu nad vzrušení přebírá muž. Proto je tato varianta spojení při kterém o všem rozhoduje a vše řídí žena, jako pro rituál nepoužitelná.

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje