Jste zde

Tantrická skupina - rituál spojení při masáži

Tantrická skupina - rituál spojení při masáži

Hlavní téma: "Tantrická skupina - rituál spojení".
Volné pokračování článků "Tantrická skupina - techniky rituálu spojení".

Rituál je postaven tak, aby žena sama rozhodla o okamžiku, kdy ke spojení dojde. Proto se využívají takové techniky, které jí takové rozhodnutí dovolí.

Jako první příklad si vezmeme dva manželské páry které rituál spojení provedou při masáži. Bude se jednat o masáž při které žena z páru leží na na zádech na užším masážním lehátku (například polstrované lavici), mezi dvěma muži. Její partner na lavici sedí obkročmo a její hlavu si vezme do klína. Druhý muž sedí obkročmo u jejích nohou. Přeloží si její nohy přes své a doširoka je rozevře. Jeho penis se tak dostane blízko mezi nohy ženy, jen pár centimetrů od pootevřené joni. Druhá žena si pohodlně sedne mimo lavici a sleduje průběh rituální masáže. Je vlastně takovým "svědkem" průběhu rituálu, ale nijak do jeho průběhu nezasahuje.

Rituální masáž může trvat tak dlouho, jak si přijímající žena bude přát. Masáž probíhá jako masáž ženy od dvou mužů. Cílem je ženu naladit a jemnými doteky vzrušit. Dlouhé masážní tahy se díky mužům pomalu vedou přes nohy, ruce trup, bříško, Venušin pahorek i prsa. Vzhledem k tomu, že oba muži už masáže umí dávat, není problém masáž vést společně tak, aby pro ženu byla opravdovým zážitkem. Přijímající žena ví, že penis druhého muže jen jen kousíček od její pootevřené joni. Pak stačí jen malé prohnutí v zádech a posune své tělo blíže k penisu muže. Pokud je vidět snaha o spojení, ale úhel penisu vůči joni není ideální, může přihlížející žena svému muži pomoci penis nasměrovat správným směrem a být tak spojení nápomocná. I ona, která jinak jen přihlíží, tak může být při rituálu spojení aktivní. Často je za to muž vděčný, protože naprosto zřetelně vnímá, že s jeho spojením s druhou ženou souhlasí a že je to i pro ni významný okamžik. Přijímající žena se s mužem posunutím svého těla spojí jak hluboko je to možné. Muži pak pokračují v masáži a díky tomu, že se pohybují a u toho naklání a posouvají, dochází ke kopulačním pohybům penisu uvnitř joni, což může, ale také nemusí vést k vyvrcholení muže, případně ženy. Rituál spojení nemá za cíl dovést účastníky k vyvrcholení, ale když k tomu dojde, není to pro nikoho problém. Muž který má hlavu své ženy v klíně vše pozoruje a i pro něho je okamžik kdy dojde ke spojení jeho ženy s druhým mužem významným předělem v partnerském životě. Když rituál skončí, všichni zůstanou v klidu a prožijí si doznění pocitů i vzrušení.

Následuje chvilka klidu po které se všichni mohou obejmout a promluvit si o svých pocitech a prožitcích.

Nyní nastal čas na výměnu partnerů. Na lavici si nyní lehne žena která doposud rituál pouze sledovala, případně při něm aktivně pomáhala. Položí hlavu do klína tentokrát svému muži. Druhý muž se usadí mezi její nohy a přeloží si je přes své. Vše se bud opakovat, ale tentokrát v opačném složení.

Rituál spojení prožijí oba páry a to při masáži a většinou za asistence druhé ženy. Když nebudete spěchat, bude taková masáž s přiznaným spojením, případně vyvrcholením (většinou muže) důstojným okamžikem nejen pro oba páry, ale také pro celou skupinu. Určitě neprožijete nic vulgárního, ale ani něco, z čeho byste v budoucnu museli mít nepříjemný pocit. Naopak.

Pokud rituály proběhly, můžete se následně společně věnovat tantrickým technikám které spojení muže a ženy předpokládají.

Klady a zápory rituálu

  • vzhledem k velmi přitažlivé podobě masáže je rituál oblíbený v masážních skupinách
  • rituál je v rámci skupiny přiznaný a proto výměnu partnerů nikdo nepovažuje za nevěru
  • rituál je podstatně náročnější už kvůli znalosti masáže i pro případnou potřebu "asistence" při spojení 
  • tato technika se dá použít jak pro čtveřici, tak také pro trojici
  • o okamžiku spojení jednoznačně rozhodla žena posunutím svého těla
  • žena i muž mohou prožít vyvrcholení, ale je to málo pravděpodobné
  • problém může nastat pokud je muž nedostatečně vzrušený nebo má kratší penis

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje