Jste zde

Stimulace vulvy prsty - zklidnění pohlaví

Stimulace vulvy prsty - zklidnění pohlaví

Hlavní téma: "Stimulace vulvy prsty - "prstění"".
Volné pokračování článku "Tantrické masáže joni".
Technika závěrečné části masáže "Tantrické masáže joni".

Tak a jsme na konci našeho bloku informací o "Tantrické masáži joni". Jakkoli byly techniky masáže joni složité, ta kterou se provede zklidnění pohlaví je velmi snadná, ale neoddiskutovatelně potřebná.

Při orgasmu nebo jen při dosažení vysoké hladiny vzrušení se v pánevním dně uvolní značná sexuální energie. Pokus žena prožila vyvrcholení, prožila několik intenzivních orgasmických stahů a její pohlaví je silně prokrvené a dech přerývaný. Pokud masáž joni nebyla zakončena vyvrcholením (což není podmínka masáže joni), je pohlaví ženy nejen prokrvené, ale také velmi citlivé a vnímavé na jakékoli podněty. Pokud ženu v této fázi "ponecháte osudu" může mít pocit, že to sice bylo krásné, ale že by to "ještě něco chtělo... Ženy prožívají vyvrcholení a nakonec i celá sex troch jinak než muži a masáž nebo intimní setkání v nich probouzí intenzivní touhu po pokračování projevů lásky, náklonnosti nebo vztahu. Proto se ženy po sexu nebo vyvrcholení masáže chtějí objímat, hladit, neeroticky laskat,... Prostě se potřebují zklidnit a je dobré vědět, že jejich fáze zklidnění po sexuálním uvolnění trvá i několik minut.

Aby si žena mohla zklidnění a uvolnění opravdu prožít, potřebuje, aby masáž byla zakončena technikou která ji takové zklidnění dopřeje.

Je to naprosto jednoduché a snadné. Jen je nutné vědět, že orgasmus nebyl tím pomyslným vrcholem masáže. Úplně stačí, když na celou ploch vulvy položíte svou ruku s prsty u sebe a přitlačíte ji po celé ploše. Vlastně ji svým způsobem uzavřete. Prsty ruky směřujte na Venušin pahorek a dlaň pevně přitiskněte od perinea (hráze) na stydké pysky. Nemusíte se obávat, že na to bude ruka malá. Bez problémů celou oblast bezpečně dlaní a sevřenými prsty překryjete. Dá se to romanticky popsat tak, že veškerou uvolněnou sexuální energii "uzavřete" v pánevním dnu a ona nemá kam uniknout. Energie "rezonuje" v pánevním dnu a v uzavřeném pohlaví a přirozeně se rozvolní do celého těla. Nesnažte se o jakoukoli další stimulaci pohlaví! Pouze dbejte na to, aby ruka uzavírala celou vulvu a tlakem ženu ujistila, že touto cestou žádná energie neunikne.

Uvidíte, že se žena bude pod rukou pomalu zklidňovat, ustanou nekontrolované záškuby pohlaví, krev přestane intenzivně tepat, žena bude dýchat pomaleji a plynule. Když přiložení ruky udržíte 3 až 5 minut, všechny její tělesné funkce se dostanou do normálu a žena bude mít pocit, že takhle nějak si to představovala

Na úplný závěr setkání je vhodné provést závěrečnou část masáže ve které by rozhodně neměl chybět závěrečný rituál tantrických masáží.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje