Jste zde

Technika stimulace klitorisu poklepáváním - "Kunjasa"

Technika stimulace klitorisu poklepáváním - "Kunjasa"

Volné pokračování článku "Další způsoby penetrace při milování - Kámasútra".

Poklepávání žaludem penisu na klitoris. Tato technika patří mezi techniky stimulace klitorisu penisem. Technika pochází a i dnes je dnes často a s oblibou využívána v Africe, kde se jí říká "Kunjasa". Poklepávání penisem na klitoris se pro nevšední pocity obou partnerů využívá i jako jedna z technik při tantrickém milování. Podobně však při stimulaci klitorisu poklepáváním používá také prst. Tantrické milování nebo stimulace technikou "Kunjasa" je však většinou spojeno s poklepáváním žaludem penisu.

Nejedná se přímo o penetrační techniku. Je zaměřena především na stimulaci klitorisu, stydkých pysků a poševního vchodu.

Penetrace se provádí hlavně pro přenesení přirozené vlhkosti z pochvy na penis a na klitoris. Klitoris musí být trvale vlhký a dostatečně lubrikovaný. Dá se kombinovat s jinou nepenetrační technikou pocházející z Japonska - technikou "Sumata". Tato japonská technika je však zaměřena především na tření celého penisu, včetně žaludu, o klitoris a mezi stydkými pysky. Nedochází u ní k penetraci, která je v případě japonské techniky nepřijatelná. Technika "Kunjasa" ke stimulaci klitorisu využívá především žalud a nebrání se ani penetraci jako doplňkové technice..

Jak se technika "Kunjasa" provádí

Technika je jednoduchá a celkem snadno proveditelná. Žena leží na kraji postele na zádech a má doširoka rozevřené nohy. Muž klečí u ní a rukou si přidržuje penis u rozevřené vagíny. Levou rukou může obnažit klitoris tak, že nahoru stáhne klitoridální kapuci a klitoris uvolní. Rozevřením prstů pak klitoris obnaží nejen nahoru, ale i z obou stran. Pak penisem lehce poklepává na obnažený klitoris. Doplňkově může také žaludem po klitorisu přejíždět nahoru a dolů nebo ho třít zleva nebo zprava. Velmi intenzivní pocity žena prožívá také při kroužení žaludem po klitorisu. Dominantní složkou stimulace však zůstává poklepávání střídané doplňkovým třením a kroužením žaludu o klitoris. U poklepávání se jedná o podobnou techniku, jako když poklepáváte prstem na nehet jiného prstu.

Klitoris musí být dostatečně a hlavně trvale navlhčený, lubrikovaný. Proto, pokud nepoužijete jinou lubrikaci, musí muž občas penis do poševního vchodu nebo pochvy ženy pomalu vložit a uvnitř ho navlhčit. Pak pokračováním poklepávání přenese lubrikační vlhkost na klitoris. Pokud přirozená lubrikace nestačí, pak je výhodné použít lubrikant, nejlépe na bázi vody. Přirozená lubrikace ženy je samozřejmě lepší než umělá, ale pokud je přirozená nedostatečná, pak raději použijte umělou lubrikaci. Další možností je klitoris a jeho okolí navlhčit slinami při doplňkové orální stimulaci.

Význam přirozené lubrikace nebo použití lubrikantů při technice poklepávání žaludem penisu na klitoris je přímo zásadní. Pokud by lubrikace bylo málo nebo by lubrikant postupně osychal, pak začne "lepit". Místo příjemného a hladkého pohybu penisu na klitorisu by dotek začal být méně příjemný a s dalším snížením vlastností lubrikantu nepříjemný až bolestivý. Jak již bylo řečeno, zabránit tomu má přenesení lubrikace přirozeného vzrušení zasunutím žaludu do poševního vchodu. V případě použití lubrikantu na bázi vody je nutné přidat další lubrikant. Pokud už bylo lubrikantu doplněno dost a přitom stále "lepí", pak je vhodné přidat kapičku vody. Voda vysychajícímu lubrikantu vrátí jeho vynikající vlastnosti. Vodu je samozřejmě nutné mít dopředu připravenou. Když už si ji připravíte, pak si pamatujte, že vhodnější je teplá voda, která se postupně ochladí a pro použití bude ideálně vlažná.

Pokud se místo lubrikantů na vodní bázi použijí lubrikanty na olejové bázi, pak třecí vlastnosti zůstávají zachovány delší dobu. Oleje však nanášejte jen málo a hlavně důsledně dbejte na to, že se musí jednat o ten nejkvalitnější v BIO kvalitě.

Aby se muž k ženě mohl tělem pohodlně dostat, je pro něj někdy výhodné zvednout a opřít jednu její nohu o své rameno. U praváků většinou levou nohu ženy o své pravé rameno. Technika se pak snáze provádí.

Technika "Kunjasa" a orální stimulace

Oblíbenou a doporučovanou technikou při poklepávání žaludem penisu na klitoris je orální stimulace. Takováto kombinace přináší hned dvě výhody. Změní se způsob stimulace klitorisu (to má na vzrušení ženy velký vliv) a při orální stimulaci se ze slin doplní vlhkost do lubrikantu na vodní bázi a obnoví se tak jeho vlastnosti. V každém případě se střídání poklepávání penisem s orální stimulací klitorisu dá jen doporučit. Tato kombinace ženě přináší střídání opravdu velmi intenzivních podnětů vzrušení. Je potom jen otázkou času, kdy žena dosáhne vyvrcholení. Zda při technice "Kunjasa" nebo při doplňkové orální stimulaci.

Je to ideální zpestření milování

Technika "Kunjasa" se dá zařadit jako součást vynalézavého milování nebo se prostřednictvím poklepávání a orální stimulace můžete pokusit i o dosažení ženina vyvrcholení. V každém případě se jedná o velmi příjemnou a vzrušující změnu, kterou žena ocení.

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)