Jste zde

Masáž perinea (hráze) pro ženy

Masáž perinea (hráze) pro ženy

Hlavní téma: "Anální sex".
Volné pokračování článků "Cunnilingus" a "Perineum neboli hráz".

Perineum spojuje konečník a stydké pysky vulvy. Je tedy přímo spojnicí mezi "atraktivními" místy na ženském těle. Není proto nic divného na tom, že tuto oblast rádi hladí jak muži, tak také bisexuální nebo lesbické ženy.

Stimulace perinea (hráze) ženám navozuje příjemné pocity i proto, že přímé provázání perinea na pohlaví je naprosto zřejmé. Perineum přechází ve spojení velkých stydkých pysků nebo chcete-li velké stydké pysky pokračují perineem...

Za perineem pak následuje anální oblast a vzrušení z její stimulace je pro řadu žen neočekávaným, ale příjemným překvapením. Něco takového vy snad ani nikdy nepředpokládaly... Ať už se na to budete dívat jakkoli, ženám je stimulace hráze příjemná. Bohužel některé ženy ji po epiziotomii - nastřižení hráze (perinea) při porodu díky jizvě, která po srůstu nástřihu musela vzniknout, vnímají slaběji. Neznamená to však, že by i tyto ženy nemohly vnímat vzrušení, které jim stimulace hráze a místa spojení velkých stydkých pysků může poskytovat.

Existují techniky, které se využívají při technice Cunnilingus, tedy při poskytování orálního sexu ženě. Tyto techniky jsou popsány v článcích:

Z tantrického pohledu oblast hráze (perinea) zahrnuje konečník a pohlavní orgány a je s nimi úzce fyzicky i nervově propojena. Je to místo s velkým energetickým významem. Při cílené stimulaci hráze prstem, například při technice Cunnilingus a při současné orální stimulaci klitorisu mnoho žen nevnímá, že by je takovýto dotek vzrušoval. Překvapením pro ně však může být, že prožijí jiný průběh vyvrcholení než jindy... Často si nejsou schopné vybavit, proč orgasmus prožily tak intenzivně, ale hlavně uvolněně a s pocitem prožitku jiného rozměru vzrušení.

Poznámka
Aby přijímající žena neměla zábrany při doteku na této části těla, neměla by být její stimulací partnerem nebo partnerkou "překvapována" tehdy, když na takovouto stimulaci není připravena. Pokud žena neměla čas a prostor na osobní hygienu, je velmi pravděpodobné, že se takovéto stimulaci bude bránit. Ne proto, že by jí byla nepříjemná, ale proto, že má obavu, že na takovouto stimulaci není dostatečně čistá. Obavy z nečistého těla jsou zábranou, která se mnohdy nedá překonat. Je zbytečné naléhat, lepší je dát ženě čas a prostor pro to, aby se mohla dostatečně umýt. Zábrany zmizí a hlazení a masáži perinea, konečníku i vulvy nic nepřekáží.

Techniky stimulace análu jsou popsány v článcích "Masáž "Třinácté komnaty" a "Léčení rozety"" a "Techniky stimulace análu".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)