Jste zde

Muži a sex

Muži a sex

Tlavní téma: "Co by měla vědět žena o muži".

Ačkoli se muži často podezřívají z toho, že jim jde "jen o to jedno", není to tak docela pravda. I muži mají rádi intimitu, užívají si a vyhledávají mazlení a další projevy něhy. Pro mnohé je milování také rituálem, který si chtějí užít. Jen málo z nich vyhledává "rychlý sex".

Muži jsou si vědomi toho, že milování je pro ženu velmi významná součást vztahu. Většina mužů si také uvědomuje, že ženě sex trvá mnohem déle, než dosáhne vyvrcholení. Mnozí muži mají pocit, že milování na ně klade poměrně velké nároky. Tato "zodpovědnost" za ženin orgasmus mnohé svazuje, obávají se že ženu nedokáží uspokojit a to pak často vede k obavám ze selhání. Rozumní muži však se sami tak moc neřeší a naopak se snaží o to, aby své partnerce poskytli co největší rozkoš, a tedy aby vydrželi co nejdéle. Pro tyto muže ani jejich dřívější vyvrcholení nebývá problémem, protože včas pochopili, že se musí naučit partnerce poskytnout orgasmus jinými technikami, než jen souloží.

Na rozdíl od žen, které sex mnohem více prožívají jako cit, je pro muže při milování zrakový vjem velmi důležitý. Proto muži při sexu upřednostňují při milování světlo nebo alespoň pološero. Většina žen, možná z obavy dokonalost svého těla, podvědomě vyhledává spíše milování pouze v šeru či velmi slabém světle. Každému muži se líbí jiné tipy žen, ale když si nějakou vybere, pak ví proč a co ho na ní přitahuje. Už z tohoto důvodu jsou obavy o dokonalost ženského těla zbytečné nebo přehnané. Vzrušený muž nebo muž očekávají sex, dokonalost těla opravu v těchto okamžicích neřeší. Vzrušenému muži je v těchto chvílích většinou úplně jedno, jestli je žena boubelka nebo ne. Pokud tedy žena muži pohled na své tělo dopřeje, poskytuje mu další z potřebných erotických podnětů, které každý muž ocení.

Na nádraží v Ostravě čekají Čech a Polák na vlak. Čech pořád nervozně obchází tabule, kde naskakuje zpoždění a Polák se ho ptá: „Pán šuka meškanie ?“ A Čech: „Ne, pán mešká šukanie !“

 

Pro zasmání:

První suspenzor byl v hokeji použit v roce 1874,
první helma až v roce 1974
= trvalo sto let, než mužům došlo, že i mozek je důležitý

„Muži jsou jako Bluetooth, připojí se, když jsi blízko - když jsi daleko, připojí se jinde.“

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)