Jste zde

Orální sex a současná masturbace muže

Orální sex a současná masturbace muže

Hlavní téma: "Orální sex".
Analogická technika stimulace ženy: "Cunnilingus a současná masturbace ženy"

Mezi sexuální praktiky, které jsou sice známé, ale málo používané, patří orální sex a současná masturbace. Nejedná se o techniku, při které by jeden partner druhému prováděl orální sex a ten mu vzrušení vracel masturbací. Technika, kterou se nyní budeme zabývat, se týká především žen a spíše výjimečně mužů. Technika pro ženy je popsána v jiném článku věnovaném ženám a to "Cunnilingus a současná masturbace ženy".

Proč tuto techniku masturbace za současné felace využívají muži jen občas, spíše výjimečně?

Tím hlavním důvodem je, že muži mají rádi felaci od ženy a moc se jim nechce kazit si dojem tím, že u toho ženě budou překážet svou rukou... Kombinovat felaci a masturbaci penisu (onanii) je totiž obtížné hlavně z technického hlediska. Žena laská penis muže ústy a muž penis stimuluje rukou. Už z tohoto popisu je zřejmé, že se to nedá snadno sladit...

Zkušené ženy felaci o manuální stimulaci penisu muže stejně většinou doplňují. Proto je z tohoto pohledu jakákoli snaha ze strany muže o vylepšení techniky prakticky zbytečná. Ženě se také felace mnohem lépe provádí, když má nad penisem větší kontrolu tím, že si ho sama přidržuje. Věřím, že to pro objasnění důvodů, proč současnou techniku felace od ženy a vlastní stimulace penisu muži nevyužívají a když, tak jen velmi zřídka.

Možná vás napadne, že při současné orální stimulaci ženy (cunnilingu) a její vlastní masturbaci to musí být podobné. Myslí si to opravdu hodně mužů i žen a proto to ani nezkouší. Jenže to je přímo zásadní chyba a hluboký omyl!!! Podrobněji se o této technice dočtete v článku "Cunnilingus a současná masturbace ženy". Opravdu stojí za vyzkoušení!!!

 

Další články s podobnou tematikou

(AK)(Z)((L)(O)