Jste zde

Odmítání orálního sexu pro jiné preference sexu

Odmítání orálního sexu pro jiné preference sexu

Hlavní téma: "Orální sex".
Volné pokračování článku "Zábrany při sexu".

Pokud partnerka nebo partner orální sex nechce přijímat nebo poskytovat, nesnažte se tento stav změnit za každou cenu. Je přece celá řada dalších sexuálních technik a praktik, se kterými se dá experimentovat a plnohodnotně naplnit společný sexuální život.

Odmítání orálního sexu z důvodu preference jiných forem nebo technik sexu se týká jak mužů, tak také žen. Vztahuje se to na situace kdy je muž nebo žena v roli přijímajícího nebo poskytujícího partnera. Muži od podstaty v orální stimulaci ženy vidí spíše techniku milostné předehry, pro většinu žen je to však nejsnadnější cesta k dosažení vyvrcholení. Co se felace týká, většina mužů ji považuje za něco, co si každý "správný muž" prostě zaslouží...

Mnoho žen, které orální sex muži poskytnou, však raději upřednostňují jiné formy sexuálních praktik, jako jsou vaginální penetrace, masturbace nebo dokonce i anální sex. Všechny jiné praktiky, jen ne orální sex muži, tedy felaci! Vstřícnost ke všem jiným formám sexu , je ne orální stimulaci, může mít celou řadu příčin, které jsou uvedeny v článku "Zábrany při sexu" nebo článku "Některé ženy, ale i muži nemusí chtít orální sex".

Ještě se zastavím u jedné možnosti, která může být pro muže málo pochopitelná nebo o ní vůbec nemusí vědět. Je to situace, kdy orální sex, tedy cunnilingus žena nechce dlouhodobě, možná už od začátku vztahu, přijímat. Přitom jiným podobám sexu se v zásadě nevyhýbá. Jedno z možných vysvětlení je pro mnohé těžko přijatelné a to, že žena je bisexuální nebo lesbicky založená. Svého muže chápe a je ochotná mu vyjít vyjít vstříc v naplnění jeho sexuálních potřeb. Sex ano, ale ne něco pro ni tak intimního jako je orální stimulace pohlaví. Mnohé z těchto žen nejsou nakloněny ani felaci a rozhodně ji nevyhledávají, i když ji muži občas, opravdu jen občas, poskytnou. Často je tento stav spojen s rychlým přechodem od milostné předehry k souloži, nejčastěji v takové odvrácené poloze, kdy žena může více uplatnit svou představivost a tu doplnit pocity ze soulože.

Mnohdy se jedná o vztah, kdy žena z nejrůznějšího důvodu nemůže nebo nechce veřejně přiznat svou preferenci. Pro ženu, která sex s mužem nepokládá za prioritní, je v této poloze podstatně snadnější předstírat vzrušení a nakonec i vyvrcholení. Muž přitom vůbec nemusí tušit, že žena touží po zcela jiném druhu sexu a věnuje se především svému vzrušení. Ideální je pro takovéto případy poloha "Z boku" - poloha "Lžičky", kdy muž je zezadu, nejčastěji zboku. Žena se při souloži může věnovat svým představám a přitom si může rukou stimulovat klitoris. A jak s tím souvisí nechuť přijímat orální stimulaci, tedy cunnilingus? Vysvětlení je snadné - je to technika kterou si žena spojuje se svou preferovanou nebo skutečnou orientací, kdy by si stimulaci pohlaví ústy chtěla zachovat v představách nebo reálu s milováním se ženou. Takovouto touhu může kultivovat třeba jen ve svých představách a nemusí ji skutečně nikdy realizovat. Orální stimulaci svého pohlaví si však chce ponechat jako něco, kam muž nesmí... Někdy je lepší se neptat a nepátrat. Prostě to brát tak, jak to je...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)(O)