Jste zde

Cunnilingus - "chvění motýlích křídel"

Cunnilingus - "chvění motýlích křídel"

Hlavní téma: "Cunnilingus - uspokojování ženy ústy".
Volné pokračování článku "Cunnilingus -základní techniky orální stimulace ženy".

Tuto techniku můžete při přímé stimulaci klitorisu jazykem zařadit jako jednu z prvních. Pod poetickým názvem techniky "chvění motýlích křídel" si představte lehounké kmitání jazyka ze strany na stranu pod klitorisem. Klitoris představuje tělo motýla a jazyk jeho křídla. Když jazyk kmitá ze strany na stranu těsné pod klitorisem a dotýká se ho jen zespodu a zároveň lehounce, jen tak mimochodem, stimuluje i okolí močové trubice. Jazykem se rytmicky stimuluje ta část klitorisu, která některým ženám přináší velmi silné pocity vzrušení. každá žena je jiná a jinak také vnímá i stimulaci klitorisu. Spodní část klitorisu velká část žen vnímá jako nejcitlivější.

Nesnažte se jazykem příliš tlačit, vždyť motýlí křídla jsou lehounká a motýl jimi vzduch jen lehounce "hladí"... Když vnímáte, že tato technika ženu vzrušuje a přináší jí "vlnky" krásných pocitů, rychlost kmitání jazykem ze strany na stranu těsné pod klitorisem zpomalte a následně zase postupně zrychlujte. Nesnažte se spěchat, klidně tak klitoris stimulujte minutu i déle. Pak přejděte na další techniku. Ke "chvění motýlích křídel" se můžete vrátit později, kdy už bude žena hodně vzrušená a bude tuto techniku vnímat jako odpočinkovou před dalším intenzivní stimulací.

Pokud je žena již hodně vzrušená, pocity od stimulace klitorisu se jí slévají v jeden krásný, intenzivní pocit. Tehdy je vhodné jazykem nestimulovat pouze klitoris, ale občas dráždění přenést i do jeho okolí. Zabráníte tím monotonní stimulaci klitorisu, která se může projevit snížením jeho vnímavosti na podněty. Někdy se tomuto stavu říká "únava klitorisu". Technika "chvění motýlích křídel" patří mezi ty "odpočinkové" techniky, které snižují intenzitu dráždění klitorisu, ale dokáží vzrušení ženy nejen udržet, ale i posunout vzhůru.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)