Jste zde

Společný orgasmus při souloži s pomocí vibrátoru

Společný orgasmus při souloži s pomocí vibrátoru

Hlavní téma: "Prožitek a orgasmus"..
Pokračování článku "Společný současný orgasmus partnerů".

Současný orgasmus partnerů může, ale také nemusí být "dokonale současný", jinak řečeno simultánní. Vlastně je to hlavně otázka pohledu na to, co si pod současným orgasmem představujete. Ale už s ohledem na to jak dlouho trvá mužský a žensky orgasmus je jasné, že i kdyby oba orgasmy začaly současně, žena ho bude prožívat po delší dobu.

Většina párů by si však přála zažít milování při kterém by žena prožila vyvrcholení ve spojení s mužem. Je to také nejčastější přání většiny mužů. Ti ale tuší, že to tak lehce nepůjde...

Je tady jedna možnost, která se k uskutečnění tohoto přání nabízí. Vyžaduje však jistou spolupráci mezi partnery a také předpokládá, že muž nebude mít nic proto tomu, aby žena měla takové milování pod svou kontrolou. Nebude se jednat o klasickou soulož, ale o spojení muže a ženy při kterém žena pomocí stimulace klitorisu vhodným vibrátorem vyvrcholí. Dá se říct, že je to určitá forma masturbace, ale ve spojení s mužem. V každém případě se jedná o velmi příjemnou a nápaditou formu "soulože". 

Vibrátor můžete používat mnoha způsoby a ten, o kterém si nyní povíme, může být příjemný nejen ženě, ale i muži. Často se tato forma soulože využívá v poloze "Žena nahoře", "Na koníčka", základní "Tváří v tvář", ale častěji a pohodlněji v poloze "Na koníčka", základní, "Zády k muži", odvrácená varianta".

V obou polohách je možné, aby žena vibrátor použila v situaci, kdy se na muže pohodlně posadí a jeho penis v pochvě uvolní tak, aby "netlačil a aby byl co možná nejhlouběji, ale bez pocitu že by tlačil na stěnu pochvy.

Poloha "Žena nahoře", "Na koníčka", základní "Tváří v tvář"

Pokud se rozhodnete pro klasickou polohu "Žena nahoře", "Na koníčka", bude mít žena trochu ztížené podmínky pro přiložení vibrátoru na Venušin pahorek a na klitoridální kapuci, která kryje citlivý klitoris. Vibrace vibrátoru budou v této poloze také více stimulovat stydkou kost muže a kořen jeho penisu. Ne každý muž bude vibrace v této oblasti považovat za příjemné, ale určitě jsou muži, kterým se tato stimulace bude líbit. Muž je v pasivní roli a žena bude aktivní. Zpočátku se obejdete bez vibrátoru a vaše vzrušení bude narůstat jako při klasické souloži v poloze "na koníčka". Pak je důležité umět vystihnout ten správný okamžik, kdy s pohyby pánve přestat a přijít na techniku stimulace klitorisu vibrátorem ve spojení. Úplně se zastavte a další část milování prožívejte jako meditaci při které se soustředíte na pocity své i toho druhého.

Můžete použít vibrátor ve tvaru mužského penisu nebo vibrátor s vibrující hlavou. V tomto případě je vhodnější klasický "robertek" protože se s ním snadněji dostanete ke klitorisu. Žena se pomocí různě intenzivního přítlaku špičky vibrátoru a proměnné intenzity vibrací stimuluje oblast Venušina pahorku a jeho přítlakem přes klitoridální kapuci stimuluje i klitoris. Zpočátku nepřímo, později, až je hodně vzrušená, může přejít na jeho přímou stimulaci. Muž je pasivní a vnímá vzrušení ženy a stahy poševního vchodu a pochvy. Také vibrace, které se přenášejí do celého pánevního dna, působí na penis a udržují vzrušení. Pokud by muž vyvrcholil, nic se neděje, jen se musí snažit zůstat penisem uvnitř v pochvě. Žena se stimulací klitorisu vibrátorem vzrušuje tak dlouho, až prožije vyvrcholení. Pokud muž její vyvrcholení zvládl bez ejakulace, může v klidu pokračovat v pohybech pánví, nebo jej žena dovede k vyvrcholení pohyby své pánve. Není vyloučeno, že přitom prožije další vlnu orgasmu.

Odvrácená varianta polohy "Na koníčka"

Pokud se rozhodnete pro odvrácenou variantu polohy "Na koníčka", základní, "Zády k muži", neuděláte chybu. Pro tuto variantu platí vše, co je napsáno pro variantu polohy "Žena nahoře", "Na koníčka". Hlavní rozdíl spočívá v tom, že žena je k muži obrácena zády a to jí při spojení s mužem dává větší prostor pro stimulaci klitorisu. Navíc má otevřený přístup ke kořeni penisu a k varlatům. Pro tuto polohu je vhodnější vibrátor s vibrující hlavou, ale ani s vibrátorem ve tvaru penisu nebudou problémy. Žena se snadněji dostane ke klitorisu a tedy i jeho stimulace pro ni bude snadnější. Může využít více technik a pokud bude vibrátorem pohybovat od kořene penisu až na svůj Venušin pahorek, může se o vibrace podělit s partnerem. Nic nebrání ani v příjemné vibrační masáži varlat. Ta je nejen velmi příjemná ale také mimořádně uvolňující.

Později by se však už žena měla soustředit jen na sebe. Hlavně proto, aby muže nevzrušila příliš silně a rychle aby neprožil svůj orgasmus příliš brzy. Stimulací klitorisu nepřímo a později i přímo se žena vzruší až k vyvrcholení. Muž je pasivní, vnímá však nejen vibrace vibrátoru, které prostupují celé pánevní dno a pochvu, ale také stahy poševního svalstva a svalstva poševního vchodu, které jsou při orgasmu velmi silné. Pokud muž neprožije orgasmus společně se ženou, nic se neděje. Odvrácená varianta polohy "Na koníčka", základní, "Zády k muži" dovoluje, aby žena po prožití prvního orgasmu pokračovala v další stimulaci klitorisu a prožila další a další orgasmus. Je málo pravděpodobné, aby muž "ustál" několik jejích orgasmů bez ejakulace. Pokud vše vydrží, žena si už s jeho vyvrcholením zcela jistě poradí sama.

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)