Jste zde

Poloha 69 pro vzájemné laskání prsou

"Poloha 69 pro vzájemné laskání prsou"

Hlavní téma "Lesbický sex".
Volné pokračování článku "Lesbický sex - vzájemné doteky prsou".

Je obecně známé, že velmi silnou erotogenní zónou ženy jsou její prsa. Jakákoli stimulace ženských prsou ženě přináší vzrušení

Lesbičky poloze, ve které si vzájemně mohou laskat prsa ústy nebo je vzájemně třít o sebe, říkají "poloha 69 pro vzájemné laskání prsou". Vzájemná stimulace prsu prsem, bradavky bradavkou, nemusí probíhat pouze v "Misionářské poloze". Jedna z žen zůstane ležet na zádech a druhá si muže sednout vedle ní nebo za její hlavu. Nakloní se nad její tělo a prsa může začít laskat například "šimráním" rozpuštěnými vlasy. Postupně přejde ke vzájemnému laskání prsou ústy a nakonec hlazení prsu prsem

Tato technika dá doplnit o polibky na bříško nebo o líbání prsou... Většinou se polibky postupně přenesou až na podbřišek a Venušin pahorek. Pak už sice nedochází k vzájemnému kontaktu prsou, ale snadno se dá přejít například do sexuální polohy 69 pro lesbický orální sex - cunnilingus.

Ani jsme zpočátku netušili, kolik možností skýtá na první pohled banální technika vzájemného kontaktu prsou žen. Také je překvapující, jak snadná technika to vlastně je a jak se jí dá využít pro přechod například k technikám "Tribbingu" - tření vulvy o stehno partnera (partnerky) nebo do sexuální polohy 69 pro lesbický orální sex - cunnilingus.

Technika je to vzájemně příjemná, velmi snadná a také něžná a intimní. Proto je vhodná jak pro zkušené milenky, tak (a to především) i pro "začátečníky"!!!

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje