Jste zde

Vaginální fisting - vkládání ruky do pochvy

Vaginální fisting - vkládání ruky do pochvy

Volné pokračování článku "Sexuální praktiky - přehled".

Lidská sexualita má mnoho podob. Proto se s určitostí nedá ani prohlásit, co je a co není ještě normální. Názory na sexuální praktiky se postupně vyvíjí a to, co bylo dříve nepředstavitelné, je v dnešní době středem pozornosti. Z pohledu obliby sexuálních praktik poměrně hodně záleží na době, geografických zvyklostech a tradicích. "Fisting", o kterém si nyní budeme psát, rozhodně patří mezi ty méně obvyklé až okrajové sexuální praktiky. Dokonce si myslím, že nebýt pornografie, pak by o něm skoro nikdo nepřemýšlel...

POZOR nezaměňujte vaginální fisting za stimulaci vulvy prsty - "prstění"!!!

Fisting je sexuální aktivita, založená na vkládání celé ruky převážně do pochvy. Tím se liší od stimulace vulvy prsty - "prstění", kdy jsou do pochvy ženy vkládány pouze prsty. Fisting je možné provádět jako vaginální, ale také jako anální (někdy se hovoří o fistingu análu), při kterém dochází k vkládání celé ruky do análu.

Tato sexuální praktika má své specifické sexuální techniky a vyžaduje vysokou míru opatrnosti a ohleduplnosti a přesto je na hraně toho, co ještě lidské tělo snese...

Provádí se také dvojitý fisting, kdy je fisting prováděn současně jednou rukou do análního otvoru druhou rukou do vagíny. Tato neobvyklá sexuální praktika může být provozována jako heterosexuální nebo i homosexuální.

Vzhledem k tomu, že je to praktika využívaná v opravdu specifické a úzké skupině lidí, nemusí být nutně dávající partner homosexuálně orientovaný.

Mnohdy se jedná o poskytování sexuální služby nebo SM praktiky. Přijímajícím může být jak muž, tak také žena. Dávajícím může být žena nebo muž. Ženy mohou být přijímajícím partnerem u dvojité penetrace.

Fisting se dělí na:

  • mělký fisting - při kterém se vsunuje ruka po zápěstí
  • hluboký fisting - při kterém se ruka vsune až po předloktí.

Fisting se užívá také jako forma masturbace spojená u mužů s intenzivní masáží prostaty. Je zřejmé, že tato technika vyžaduje pomalou a dlouhou přípravu a není až tak jednoduchá. Je potřeba si uvědomit, že pohlavní orgány ženy ani anál ženy nebo muže na na takovouto techniku připraveny nejsou uzpůsobeny...!!!

Pokud se někdo rozhodne pro realizaci fistingu, musí mít na zřeteli hlavně opatrnost a ohleduplnost, protože snadno může dojít k vážným zraněním s trvalými následky. Jestliže u análního sexu se lubrikační gel považuje za nutnost, pak u fistingu to platí dvakrát tolik. Samozřejmostí přípravy musí být dieta, klystýr a dodržování pravidel a zásad hygieny. Používaní latexových rukavic na straně dávajícího partnera je naprostou nutností!!! Ani tak ale není možné 100% zabránit přenosu například bakterií Escherichia coli nebo původců gastroenteritidy.

Dobrá rada
Tato technika není běžnou, ale rozhodně už ani ne "normální" sexuální praktikou. Následky mohou mnohonásobně překonat vaše představy o erotickém prožitku. Poševní vchod, pochva (vagina) a tím méně anál nejsou na takovouto zátěž připravené. U análního fistingu navíc může hrozit doživotní inkontinence stolice. Dobře tedy zvažte, zda tuto sexuální praktiku opravdu nutně musíte zažít! Když už jsem zmínil anální fisting, pak POZOR - nezaměňujute ho za "anální masáž"!!! Ta je naprosto o něčem jiném, než o vkládání ruky do análu!!!

Poznámka:
Fisting - název vychází z anglického slova fist – pěst, nebo fist fucking, což by se dalo přeložit jako sex pěstí. Dá se říci, že název vystihuje tuto neobvyklou sexuální praktiku. Vzhledem k obecné známosti této praktiky jako fisting, nemá v dnešní době ekvivalent v českém jazyce.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)