Jste zde

Technika hluboké penetrace

Technika hluboké penetrace

Hlavní téma: "Další způsoby penetrace při milování - Kámasútra".
Volné pokračování článku "Dosažení tantrického mistrovství".
Doporučené články: "Soulož se stimulací oblasti děložního čípku" a "Tantrická cvičení a meditace".

Potřeba sexu i sexuální touha se v průběhu života mění. Stereotypy v sexu časem přináší i únavu ze sexu a jeho zevšednění. Lidé, kteří v sexu experimentují, mají k sexu podstatně bližší vztah než lidé kteří k němu přistupují vlažně, tak trochu jako k povinnosti. Za nějakou dobu už všechno, i v sexu, děláte tak, aby to bylo za vámi s co nejmenší námahou a co největším užitkem. Jenže zrovna v sexu to není cesta, která vás dovede až na vrchol poznání. Spíš to může být cesta do údolí, odkud už toho moc neuvidíte...

Hluboká penetrace není vždy druh sexu, na který máte pokaždé náladu. Přestavuje totiž metodu ke které je potřeba přistupovat jako k tantrické technice a nelitovat ani času, ani zvýšené pozornosti. Navíc je to metoda která předpokládá dostatečnou erekci a umět se koncentrovat na vlastní pocity a vjemy. A to pro mnoho lidí představuje problém. Naučit se prožívat hluboké spojení propojené se vzrušením, které může vést až ve vyvrcholení, je relativně obtížné. Mnoho lidí potřebuje intenzivní stimulaci pohlaví, bez kterého jejich vzrušení nejdříve stagnuje a posléze "uvadá". Dá se říct, že vnímat vzrušení bez intenzivní stimulace pohlaví je nutné se pomalu učit a naučit se ho prožívat. Když se touto cestou vydáte, ocitnete se v nové dimenzi o které jste dříve nemuseli ani nic vědět.

Hluboké proniknutí muže do ženy je spojeno s pocitem dokonalého splynutí těl. Dovoluje partnerům vstoupit do propojené meditace ve spojení. Je umocněno velmi těsným kontaktem těl, fyzické i psychické blízkosti, tepla, napění v pohlavních orgánech jejich propojením. To vše dohromady navozuje pocity spojení v "jedno tělo".

Při hlubokém spojení řada mužů vnímá, že penis se v pochvě přizpůsobí a že pochva se přizpůsobí penisu. Muži tedy více vnímají především svůj penis. Naproti tomu ženy vnímají hluboké emocionální spojeni a fyzicky pevné propojení s pocitem vyplnění pochvy. Přitom prožívají úžasně hluboké pocity v pochvě doplněné o tlak na klitoris, vzrušení z bodu G a možná doposud nepoznané pocity od dráždění děložního čípku. Pro partnery je možná největším překvapením vzájemné vnímání naplnění pochvy, její nezvykle intenzivní obejmutí penisu a jeho jemná samovolná stimulace jejími nekontrolovanými stahy.

Pro ženy zpočátku nemusí být hluboké spojení nejpříjemnější. Jednak se s ním při běžné souloži setkají jen málokdy a také proto, že při něm dochází ke kontaktu penisu s děložním čípkem. Pocity tlaku nebo tření na děložním čípku se mohou u žen měnit v závislosti na periodě cyklu. Někdy taková stimulace může přinášet vysoké vzrušení, jindy mohou být pocity ve vagíně a na děložním čípku nezvyklé. Je tomu tak proto, že v různé periodě cyklu je i děložní čípek jinak citlivý a vnímavý.

Proto se některé ženy bojí, že při hluboké penetraci může penis muže vniknout až do dělohy. Nemůže! Obavy žen o nechtěnou penetraci děložního čípku jsou naprosto zbytečné. Při normální, ohleduplné souloži, stimulaci prsty nebo sexuální pomůckou, k jakékoli penetraci děložního hrdla dojít nemůže. Během pohlavního styku - soulože penis vstoupí skrze poševní vchod do pochvy (vaginy) a stimuluje poševní stěny, bod G a dokonce se může dotýkat děložního čípku. Nemůže však pochvu protrhnout nebo ji nějak mechanicky poškodit. Hlavním nebezpečím při souloži je nedostatečná přirozená lubrikace nebo dodatečná lubrikace, kdy může dojít k dojít k odření sliznice stydkých pysků, poševního vchodu, pochvy, klitorisu a samozřejmě i děložního čípku. To však platí pro každou stimulaci přirození ženy, ale i muže, není to tedy problém pouze hluboké penetrace!!!

Hluboká penetrace je cesta k nevšedním prožitkům

Pro ženy zpočátku nemusí být hluboké spojení úplně příjemné, protože takováto cílená stimulace děložního čípku může být nezvykle intenzivní. Na začátku (i v průběhu soulože) proto postupujte opatrně. Partner by měl být přinejmenším ohleduplný a penis do pochvy by měl zavádět opatrně a pomalu. Při hlubokém a pomalém zasouvání penisu do pochvy má žena čas na to, aby si prožila pocity vyvolané drážděním stydkých pysků, klitorisu, oblasti bodu G, sliznice pochvy a nakonec i děložního čípku. Proto k hluboké penetraci přistupujte vždy až tehdy, když je žena dostatečně vzrušená a přirozeně lubrikovaná. Pocity od tření žaludu o stěnu pochvy a nakonec o děložní čípek jsou pro některé ženy mimořádně vzrušující. Nejvíce nových hlubokých pocitů však většina žen vnímá právě při tlaku žaludu na děložní čípek a jeho okolí.

Musím připomenout, ře hluboké spojení se využívá při posilování svalů pánevního dna u mužů i žen a při cvičení pro posílení joni - svíráním lingamu. Žena která tyto techniky zvládne je schopna muže přivést k vyvrcholení pouhým svíráním pochvy. Metody a techniky pro ženy a páry jsou přehledně popsány v článku "Cvičení pro posílení joni - souhrnný přehled".

Čím častěji a po delší dobu se hluboké penetraci budete věnovat, tím více budete vnímat pocity a vzrušení které jste možná doposud nepoznali a neuměli ho přijmout. Nečekejte hned napoprvé, že musíte dosáhnout vyvrcholení. Nejedná se o klasický sex na který jste zvyklí. Bude Vám chybět intenzivní stimulace pohlaví, ale prožijete nové pocity, které Vás mohou až překvapit nebo zaskočit. Vzrušení totiž není navozeno přímou stimulací, ale souhrnem všech pocitů a doteků které přijímáte. Od objímání, hlazení, líbání, soustavného tlaku kořenu penisu na klitoris, naplnění poševního vchodu, vyplnění pochvy penisem a jeho obemknutím pochvou až po tlak žaludu na děložní čípek a tlak děložního čípku na žalud penisu. Prostě bude nově vnímat spoustu podnětů, které Vám mohly být při klasickém sexu skryté nebo je přehlušilo něco jiného. Dráždění oblasti děložního čípku a zadní stěny pochvy společně s drážděním oblasti horní stěny s bodem G, může ženě přivodit intenzivní prožitek vaginálního orgasmu. Některé ženy ho prožívají, jiné se s tímto orgasmem nesetkají nikdy.

Ne všechny ženy však při stimulaci oblasti děložního čípku prožijí orgasmus. V každém případě však většina žen takovouto pomalou a hlubokou soulož ocení.

Technika hluboké soulože, která se považuje za tantrické spojení se stimulací oblasti děložního čípku, je popsána v článku "Tantrický polibek - stimulace děložního čípku penisem".

Další článek je věnovaný sexuálním polohám které jsou vhodné pro hlubokou penetraci a ve kterých se můžete společně pohodlně učit vnímat pocity které jste možná ještě nikdy neprožili.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje