Jste zde

SEX v období dospívání

SEX v období dospívání

Hlavní téma: "Mládež a sexuální chování".

I když je jasné, že na sex v období dospívání myslí každý mladý člověk, je více než rozumné o něm nejdříve něco vědět. Vše nemusí probíhat tak, jak si myslíme nebo jak přejeme. Tento článek je zaměřený především na sexuální chování dívek. Nad jeho obsahem by se však měli zamyslet i mladí chlapci, kteří po svých kamarádkách "loudí"...

Nepřipravenost dívek na sexuální život s partnerem většinou vede k tomu, že dívka, která příliš brzy začne se sexuálním životem, není schopná při milování s partnerem dosáhnout orgasmu. Nezná své vlastní tělo a už je v roli někoho, kdo má zvládnout milování společně s někým jiným. Není vyzrálá, nevyzná se sama v sobě a najednou má sex, ale to, co od něho očekávala, nepřišlo. Zato přijde zklamání, pochybnosti, traumata a možná i nechtěné těhotenství... potrat a trauma na celý život... manželství s nejasným cílem .... svobodná matka ... a mnoho dalších variant, které mohou být i přímo tragické.

V lepším případě dívka nepřítomnost orgasmu při pohlavním styku začne nahrazovat jeho simulováním. A samozřejmě s kamarádkami začne mluvit o orgasmu jako o chlebu, o něčem, bez čeho se nedá žít ... atd. Čím větší bude její frustrace, tím silnější bude její verbální orgasmus, ale i možné následné deprese.... Kamarádky budou žasnout, přítel se bude dmout hrdostí a místo hledání cesty pro její uspokojení se rád spokojí s tím, jak krásně mu orgasmus dívka hraje. A to je cesta do pekla... Přitom mnohdy stačí počkat, až se z dívky stane žena schopná rozumět svému tělu a jeho potřebám.  Žena na úrovni myšlení a chování, ne ve smyslu, že již není panna.

Autoerotika je ideální cesta, jak své tělo poznat a jak se vyznat v jeho potřebách a touhách. Pokud máte pocit, že autoerotika Vám nestačí, poznejte výhody "Neckingu" a "Pettingu". Jedná se o techniky milostné předehry, které ani nemusí být zakončeny souloží nebo vyvrcholení. Dříve se tomu říkalo "mazlení" a doufám, že i dnes je tento pojem ještě používaný. Můžete se vzájemně poznávat i při společné masturbaci ve dvojici, případně ​při vzájemné masturbaci.

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)(O)