Jste zde

Orgasmus - jaké druhy orgasmů prožívá muž?

Jaké druhy orgasmů prožívá muž?

Hlavní téma: "Prožitek a orgasmus".
Volné pokračování článku "Orgasmus - jaké druhy orgasmů prožívá žena?".

Druhy mužského orgasmu

  • Při dráždění pohlavního údu
  • Při dráždění méně známé oblasti mužského - prostaty (ekvivalent ženského bodu G)
  • Kombinace stimulace pohlavního údu a prostaty
  • Vícenásobný orgasmus bez ejakulace (málo běžný prožitek orgasmu, který je výsledkem náhody nebo cílevědomého procvičování a posilování PC svalu)
  • Spontánní orgasmus
  • Noční poluce

Vícenásobné orgasmy u muže

Muži mohou dosáhnout orgasmu bez ejakulace, stejně tak je možná i ejakulace bez orgasmu. Muži, kteří zažívají vícenásobné orgasmy, jich většinou dosahují bez ejakulace. Někteří muži pociťují rozdíl mezi vyvrcholením s ejakulací a bez ní. Tvrdí, že orgasmus s ejakulací je silnější.

Vícenásobný orgasmus u mužů je však buďto opravdu šťastná náhoda nebo ve většině případů výsledek cílevědomého snažení na základech taoistických technik.

Orgasmy bez ejakulace

jsou definovány tak, že muž prožije orgasmus, ale nedochází při něm k výronu ejakulátu nebo je vypuzené ejakulační tekutiny jen velmi málo. Takto může být prožito několik "suchých" orgasmů za sebou, než je milování zakončeno klasickým orgasmem s ejakulací. Některé taoistické a tantrické přístupy k milování jdou tak daleko, že orgasmus s ejakulací vůbec nepřipouští a uchovanou mužskou energii rozvádí do energetického těla muže k dalšímu využití tělem a myslí. Pokud se nejedná o zdravotní problém, pak je tento průběh orgasmu něco, co je pro muže velkým darem, ale v naprosté většině se jedná o výsledek cílevědomého a dlouhodobého tréninku při tantrickém přístupu k milování, pod důslednou kontrolou a posilování PC svalu do stádia zvládnutí zadržování ejakulace.

Bližší informace vícenásobném orgasmu muže a orgasmu bez ejakulace naleznete v článku "Vícenásobný orgasmus u muže". o problémech s ejakulací mužů se více dovíte v článcích "Když orgasmus nepřichází ...", "Sexuální poruchy" a článku "Problémy s ejakulací spermatu".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Štítky: