Jste zde

Masáže ženských prsou a jejich techniky

Masáže ženských prsou a jejich techniky

Volné pokračování článku "Umění tantrické masáže". Tento článek navazuje na článek "Tantrická masáž prsou" ve kterém jsou popsány základní techniky tantrické masáže ženských prsou.

V článku "Ženská prsa a jejich vzrušení při stimulaci" jsme se zabývali vzrušením a pocity, které dotek na prsou nebo jejich sexuální stimulace ženě přinášejí. Je jasné, že hlazení, doteky i sexuální stimulace mohou být, a většinou jsou, ženě příjemné. Podobné pocity však může vyvolat i masáž prsou nebo kosmetika dekoltu. Ať už je za těmito příjemnými pocity cokoli, je každý "legální" dotek, masáž nebo stimulace prsou pro ženu kladem i ze zdravotního hlediska. Pokud je masáž navíc vedena jako lymfatická, pak jsou zdravotní dopady pro ženu přímo zásadní.

Když už pro nic jiného, už jen z tohoto zdravotního pohledu se ženě vyplatí nechat si hrudník pravidelně opečovávat. Nejlepší je to samozřejmě každodenně od partnera. Špatné to však není ani pravidelně do zkušeného maséra či masérky nebo od kosmetičky... Nejhorší je, když dotek na prsou žena vůbec nemá nebo si ho nedovolí dopřát...

Masáž prsou není nic složitého

Hned na úvod chci zdůraznit, že všechna ženská prsa jsou stejná. Nezáleží na jejich velikosti, tvaru, "kráse"... Prostě jsou to prsa Vaší ženy. Pokud někde najdete návody na masáž prsou, tantrickou masáž prsou, meditační masáž prsou, erotickou masáž prsou, senzuální masáž prsou, masáž prsou při milování a podobně, vždy se jedná o jedno a to samé - o cílené doteky na ženských prsou. Rozdíl proto nehledejte v technikách, ale v cíli těchto doteků! Důležitý je opravdu jen ten cíl a znalost techniky doteku. Bez znalosti techniky doteku masáž nikdy nebude ani tantrická, ale ani jakkoli jinak deklarovaná. Bude to jen "šáhnutí", "šmudlení" rukou tam a zpátky, improvizace bez hlavy a paty... Cíle masáže prsou si musí být vědomi oba - jak dávající (muž nebo žena), tak také přijímající žena... Pokud přijímající žena bude toužit po vzrušení, vzruší ji i masáž od kosmetičky...

Tak, jak se maséři a kosmetičky učí masírovat a ošetřovat ženský dekolt nebo se maséři učí lymfatické masáže prsou, měli by se všichni muži naučit alespoň základní techniky stimulace ženských prsou. Zcela jistě se jim to může hodit při milování nebo při každodenním partnerském doteku před usnutím a ráno při probuzení. Většině mužů však bohužel stačí, když si mohou "šáhnout" a moc nepřemýšlí o tom, že by to mohlo jít i jinak.

Schválně se zeptejte nějakého muže, jak se hodnotí v sexu. Zda si myslí, že je dobrý... Jsem zvědav kolik vám odpoví "No nic moc...". Předpokládám, že se spíše dovíte jak dobří jsou a jak úžasně se v sexu orientují...

Mnoho mužů sice ženská ňadra má za erotický symbol, erotogenní zónu ženy, ale chovají se spíše tak, že ženská ňadra jsou na ženě erotogenní zónou hlavně pro ně - pro muže. Chvíli se na ně těšit, pak je vybalit z podprsenky nebo župánku, pomačkat, přisát se na bradavku ... a jedeme dál... To je zhruba popis toho, co na ženských prsou zajímá převážnou většinu mužů. Přitom by si muž měl uvědomit, že ta prsa, která se mu tak líbí, patří jeho ženě a on jí jejich laskáním může navodit spoustu krásných pocitů. Ale kolik mužů tak uvažuje?

Pro ty muže, kteří chtějí pro svou ženu to nejlepší jsem vybral několik masážních a dotykových technik, které podporují uvolnění fyzického i psychického napětí, podporují sexuální vzrušení a měly by patřit do technik milostné předehry a milování.

Techniky masáže prsou není nutné "studovat" například někde v erotickém salonu nebo na tantrických kurzech za "dlouhé peníze"... Zkušenosti s nimi postupně získáte v partnerském životě tak, jak se váš vztah bude postupně rozvíjet. Předpokládám, že mladý pár si postupně najde svou vlastní cestu vzájemného doteku tak, aby se z muže stal mistr doteku. Opravdu není nutné trénovat nikde jinde než s vlastní ženou nebo partnerkou. Tu by asi moc nenadchlo, že umíte něco nového, když jí radostně sdělíte "včera večer mne Marie od naproti naučila perfektní masáž bradavek. Pojď ukážu Ti to..."

Techniky pro Vaše masáže

Takže - následující techniky jsou určené pro relaxační masáž, masáž pro zklidnění i pro masáž vedoucí ke vzrušení a případně vyvrcholení. Můžete je provádět s olejem nebo i bez něj. S olejem v případě masáže, bez oleje při tulení... O tom, jaké oleje jsou pro masáž prsou vhodné a jak je připravit se dočtete v článku "Tantrická masáž prsou". Stejně tak se tam dočtete i o tom, jak se na masáž prsou připravit a co k ní budete potřebovat. Pro hlazení ženy a jejích prsou večer před usnutím nepotřebuje nic...

Tyto, zde popsané techniky, naleznete i v jiných článcích webu www.milovani.cz, například:

V tomto článku se je pokouším soustředit všechny techniky prsou na jednom místě. Bude se jednat především o masážní techniky, které je možné využít při jakékoli celotělové masáži, při tantrické nebo erotické masáži. Své místo však (bez použití olejů) mohou mít v technikách hlazení v běžném partnerském životě, například večer před usnutím...

Technik masáže a stimulace prsou je hodně a proto je rozepíšu do samostatných článků. Bude pak snadnější některé techniky milování, které se na stimulaci nebo masáže prsou odkazují, s těmito konkretními postupy propojit.

Hlazení a stimulace prsou

Teprve nyní, když je masáž prsou ve své druhé polovině si můžeme dovolit věnovat se dvorcům a bradavkám.
Budeme na jednom prsu pokračovat ve třech technikách najednou a teprve pak přejdeme na druhý prs.

Před zahájením masáže dvorce a bradavky, zopakujte techniku "Vypnutí dvorce, zvýraznění bradavky".
Pak může následovat:

Teprve až po dokončení tří fází stimulace bradavky můžeme přejít na druhý prs.

Po dokončení techniky na druhém prsu přichází fáze zklidnění, kterou pak realizujeme na obou prsech postupně. Fáze zklidnění je spojena s pomalým jemným hlazením, které už nemá žádný cíl rozvíjení vzrušení. Jedná se pouze o hlazení které zklidní a nahromaděné vzrušení rozvede do celého těla.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)