Jste zde

Masáž ženských prsou - vypnutí dvorce, zvýraznění bradavky

Masáž ženských prsou - vypnutí dvorců, zvýraznění bradavky

Volné pokračování článků "Milostná předehra", "Ženská prsa" a "Ženská prsa a jejich vzrušení při stimulaci".

Hlazením prsou se uvolní napětí jejich kůže, případně se vyhladí otlaky od spodního prádla a prsa se celkově "naladí" pro další techniky jejich stimulace. Některé ženy mají jednu nebo i obě bradavky "vpáčené" do dvorce. Prostě jsou ve dvorci "utopené", "zasunuté", "schované"... Bradavka je tak trochu skrytá před snahou o její dráždění... Není to vůbec žádný problém a nemusíte se tím vůbec trápit.

Technika vypnutí dvorců, zvýraznění bradavky se používá u všech žen, ne jen u těch, jejichž bradavka je při absenci vzrušení nebo při malém vzrušení "skrytá". Roztažením prstů totiž dochází k vypnutí dvorce a ke zvýraznění bradavky.

Začínáme tak, že ruku - prsty ruky přiložte shora kolem dvorce tak, aby se ho nedotýkaly, ruka je nad prsem, dlaň nad bradavkou. Lehce přitlačte prsty na prs okolo dvorců a nechte je klouzat po prsu od bradavky směrem k hrudi. Tah kůže napomůže vypnutí kůže dvorce a povytažení bradavky. Když prsty na prsu úplně rozevřete, dlaní se dotknete bradavky. Tu pak můžete zlehounka stimulovat o dlaň ruky. Ruka je na celém prsu, její prsty jsou roztažené, dlaň hladí bradavku.

Vypnutí dvorce zajistí zvětšení napětí v nervových zakončeních která jsou vyvedena v oblasti dvorců a bradavky i na povrchu prsu. Následné další laskání prsu, dvorce a bradavky je pak účinnější.

Technika se při milování nebo při erotických nebo i tantrických masážích dá velmi snadno a účinně kombinovat s orální stimulací prsou. Když ruku mírně odkloníte tak, aby vypnutý dvorec a bradavka byla přístupná ústům, můžete ji i dvorec stimulovat ústy a jazykem. Pomocí rtů a sání pak můžete bradavku

  • "nasát" mezi rty
  • "svírat" ji mezi rty
  • "masírovat" ji rty a špičkou jazyka po obvodu
  • při hlubokém nasátí do úst můžete bradavku a její dvorec současně laskat plochou jazyka na vrcholu.

Pomocí sání se bradavka i její dvorec mírně zvětší. Podtlak bradavku i její dvorec velmi účinně prokrví a to pomůže dalšímu zvýšení její citlivosti.

Je to velmi příjemná pozornost pro každou ženu.

Kombinace vypnutí dvorce, zvýraznění bradavky a orální stimulace nasátím bradavky mezi rty, je pro ženy které mají bradavku "vpáčenou" ve dvorci nejsnadnějším způsobem, jak bradavku ze dvorce "povytáhnout". Je to způsob nejsnadnější, nejrychlejší, nejpříjemnější a také nejúčinnější!

Tato kombinovaná technika masáže s orální stimulací prsou samozřejmě platí pouze pro masáže partnerské v rámci milostné předehry před milováním nebo mezi masáže "přátelské" ve třech... Rozhodně nepatří mezi techniky které se používají u tantrická masáže prsou provedené jako rituální masáž.

Technika vypnutí dvorce, zvýraznění bradavky je oblíbená také při erotických masážích ve chvílích, kdy žena je už "klasicky" namasírovaná a dalšími technikami ji už začínáte cíleně vzrušovat. Používá se i při technikách skupinového sexu, kdy současně dva muži (muž a žena, dvě ženy) přijímající ženu vzrušují laskáním prsou pomocí rukou nebo v kombinaci s orální stimulací. Proto se často s oblibou používá při erotické nebo tantrické masáži ve třech.

 

POZNÁMKA
Roztažením prstů dochází k vypnutí dvorce a ke zvýraznění bradavky. Tato technika je opakem techniky "Košíček", při které je namísto roztažení prstů provedeno svírání prstů tak dlouho, až bradavku uchopí, sevřou a stimulují.

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)