Jste zde

Tantrická masáž prsou jako milostná předehra před milováním

Tantrická masáž prsou jako milostná předehra před milováním

Hlavní téma: "Tantra".
Volné pokračování článku "Umění tantrické masáže".

Tento článek navazuje na článek "Tantrická masáž prsou" ve kterém jsou popsány základní techniky tantrické masáže ženských prsou. Další článek k podobné tematice je "Tantrická masáž prsou jako rituální masáž", kde je popsána rituální masáž prsou, její pravidla, techniky a postupy.

Tantrická masáž prsou, jako milostná předehra před milováním, vychází z klasické tantrické masáže prsou, ale používají se při ní i techniky tantrické rituální masáže.

To vše má jediný cíl - navodit sexuální vzrušení partnerky pro milování.

U dávajícího není kladen důraz na odmítání vlastního vzrušení. Při masáži je dovoleno masírovat, dráždit a laskat prsa rukama a v závěrečné fázi i ústy, jazykem, zuby, sáním, horkým dechem, olizováním a jinými něžnostmi. Možný je i kontakt těl dávajícího a masírované ženy. Po úvodní části masáže jsou dovoleny jakékoli jiné stimulace prsou vedoucí ke zvýšení ženina vzrušení. Po fázi milostné předehry může následovat spojení partnerů a milování. To je také zásadní rozdíl od tantrické rituální masáže prsou, kde je něco takového nepřípustné.

Milostná předehra před milováním může mít mnoho podob. Klidn ě to může být i masáž na masážním stole nebo na pasážní podložce na zemi. Pokud se rozhodnete pro masáž na masážním stole (a máte masážní stůl), bude to nejspíš por vás snadnější. Ale i masáž na masážní podložce na zemi je nádherná, jen je pro dávajícího fyzicky náročnější, protože ji musí "usedět na patách" nebo v "tureckém sedu"... Pokud nebudete používat mnoho masážního oleje, můžete masáž provádět i na posteli. Riziko, že nějaká kapka oleje skápne tam, kam nemá tady ale bude...

Před milováním to ale ani moc velká masáž být nemusí, dokonce ani ten masážní olej není potřeba. Suchá ruka na suché pokožce není nepříjemná a její hladivý pohyb zvlánete i nez olejů.

Milostná předehra je individuální záležitostí. V případě, že se rozhodnete pro masáž prsou, nejen pro jejich "klasické" pomačkání a pro zakroucení bradavkou, bude pro Vás oba velmi příjemným úvodem pro milování.

Nebudu popisovat všechno, co spolu můžte při milostné předehře dělat. Pokud se však rozhdnete pro tantrickou masáž prsou, musíte si rozdělit role. Žena bude přijímat doteky, nehu a hlazení a muž (žena) ji nude poskytovat. Tyto role se v průběhu masáže nemohou měnit a proto si jasně stanovte pravidla masáže a také je pak vzájemně dodržte.

Tantrická masáž prsou jako milostná předehra před milováním je jiná, než tantrická masáž prsou vedená jako rituální masáž. Můžete při ní kombinovat hlazení a masírování s orální stimulací. Jen je potřeba najít rozumnou hranici mezi technikami masáže prsou a jeich orální stimulací. pokud se o rozumný poměr těchto technik nebudete snažit, nebude to tantrická masáž, ale přehlídka všech možných druhů dráždění a stimulací. Také je potřeba dodržet hlavní cíl masáže a tím je masáž prsou. Jakmile začnete improvizovat a od masáže prsou si občas "odskočíte" jinam, nenaplníte hlavní cíl masáže a tím je navodit ženě vzrušení pomocí stimulace jejích prsou.

Techniky, které potřebujete znát jsou stejné, jao jsou popsané v článku "Masáže ženských prsou a jejich techniky" a článcích, které je rozšiřují. Úvodní část masáže je stejná, jako je popsaná v článku "Tantrická masáž prsou vedená jako rituální masáž". Při masáži prsou, s cílem navodit vzrušení při milostné předehře před milováním nebudu uvažovat o použití masážních olejů. Proto nebude problém masáž provést na posteli nebo podložce na zemi. Budete-li chtít použít masážní oleje, jejich použití najdete v technice tantrická masáže prsou vedené jako rituální masáž.

Pokud opravdu chcete, aby masáž měla "tantrický" podtext, musíte dodržet alespoň ty nejzákladnější pravidla.

Úvodní rituál masáže prsou

Úvodní rituál je nesmírně důležitý, neboť zklidnění a vizualizace oba připraví na zahájení masáže ženiných prsou. Žena se pohodlně položí a je v dolní polovině těla přikryta ručníkem nebo dekou. Muž si sedne zprava nebo se v případě použití masážního stolu zprava postaví. Na začátku masáže je provede sladění dávajícího a přijímajícího - navodí se vzájemné souznění a důvěra. Dávající položí levou ruku ženě na hrudník v oblasti srdce a pravou ruku na její joni. Oba dva si budou představovat tlukoucí srdce, prožívat teplo těla a představovat si, že teplo, které vnímají, je od ženského srdce ve kterém se probouzí horká energie (nebo se v něm rozhořívá plamínek). Vnímejte, jak energie proudí ze srdce do přiložené ruky, prochází dávajícím a vrací se přes joni do ženina těla. Jedná se o velice silný rituál při kterém dochází k propojování energií dávajícího a přijímajícího. Zároveň se oba pomalu postupně snaží dostat do stavu meditace, vizualizace představ o plameni, ohni, teplu a energii. Tato vizualizace partnery zklidní, změní jejich nepozornost v soustředění a zaměří ji na vnímání doteku a pocitů.

Zklidnění

Po přiložení rukou na ženin hrudník a joni oba partneři začnou zhluboka soustředěně dýchat. Soustředí se na proud vzduchu vstupující při nádechu do nosu. Veškerou pozornost zaměřte na tento proud vzduchu při nádechu a při výdechu. Přitom si vizualizujte srdce, teplo a proud energie tekoucí od ženina srdce do její joni přes ruce dávajícího. Zůstaňte tak dlouho, dokud se nezklidníte a zastavíte tok nesourodých myšlenek, které jste si sebou přinesli. Zklidnění a uvolnění dokážete procítit a bezpečně je poznáte. Teprve potom ruce lehce sejměte a může začít masáž prsou.

Hlazení a stimulace prsou

Teprve nyní, když je masáž prsou ve své druhé polovině si můžeme dovolit věnovat se dvorcům a bradavkám.
Budeme na jednom prsu pokračovat ve třech technikách najednou a teprve pak přejdeme na druhý prs.

Před zahájením masáže dvorce a bradavky, zopakujte techniku "Vypnutí dvorce, zvýraznění bradavky".
Pak může následovat:

Teprve až po dokončení tří fází stimulace bradavky můžeme přejít na druhý prs.

Ne všechny techniky masáže je vhodné prokládat orální stimulaci prsu, dvorce bradavky nebo bradavky. Kombinovaná stimulace prostě není možná a rozumná u všech technik. Proto jsem u popisů jednotlivých dílčích technik kombinaci manuální a orální stimulace rozepsal pro každou techniku, kde je vhodná.

tantrické masáže prsou vedené jako rituální masáž přichází po dokončení techniky na druhém prsu fáze zklidnění, kterou pak realizujeme na obou prsech postupně. Fáze zklidnění je spojena s pomalým jemným hlazením, které už nemá žádný cíl rozvíjení vzrušení. Jedná se pouze o hlazení které zklidní a nahromaděné vzrušení rozvede do celého těla.

Při tantrické masáži prsou vedené jako milostná předehra před milováním nastává ta správná chvíle pro to, aby se ke stimulaci prsou přidala další stimulace, tentokrát zaměřená na další erotogenní zóny ženského těla. Nejúčinnější samozřejmě bude kombinace orální stimulace prsou kombinovaná a technikami stimulace vulvy prsty - "prstěním".

Mezi osvědčené techniky kombinující orální stimulace pohlaví a stimulaci prsou rukou patří technika popsaná v článku "Cunnilingus - současná orální stimulace a hlazení prsou". Při technikách masáží ve trojici je to pak technika popsaná v článku "Současný cunnilingus a laskání prsou ve skupinovém sexu".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)

Štítky: