Jste zde

Lesbický sex - jaké se používají sexuální pomůcky

Lesbický sex - jaké se používají sexuální pomůcky

Volné pokračování článků "Ženská homosexualita", "Bisexuálně "zvědavá" žena", "Lesbický sex"

Je známé, že lesbický sex je hodně dotykový a že lesbičky se častěji mazlí, než mají sex. Lesbické ženy nemají potřebu klasické soulože s mužem, jejich sex se proto bez mužského penisu docela dobře "obejde"... Neznamená to ale, že by se vaginální penetraci úplně vyhýbaly. Pokud po ní lesbické ženy touží, pomohou si použitím ​erotických pomůcek, jako jsou "robertky", dilda a další sexuální pomůcky k tomu vyrobené nebo i přírodní...

Nabízí se otázka, proč lesbické ženy nechtějí sex s mužem, kdy by penetrace penisem byla přirozená a nebylo by nutné používat jeho náhražku. Je to dáno tím, že pro lesbické ženy není sex s mužem přirozený. Ne, že by ho nebyly schopné, ale muž pro ně při milování není přirozeným partnerem, který by odpovídal jejich přirozené sexuální orientaci. Většina lesbických žen penetraci nebo vzájemnou penetraci ve svém sexuálním životě používá. Muž je pro ni, vzhledem k její sexuální orientaci, nepřijatelný, zatímco penetraci od ženy je pro ni nesrovnatelně přitažlivější. Tím důvodem, proč jim penetrace sexuálními pomůckami vyhovuje stejně, jako heterosexuálním ženám soulož s mužem, je vzájemná sexuální přitažlivost lesbických žen.

Erotická pomůcka je sice falického tvaru, ale v ruce ji drží žena, ne muž. Podobně je to s pomůckami pro současnou penetraci dvou žen nebo při použití připínacího penisu určeného pro lesbické ženy. Takováto pomůcka připevněná na těle je sice vizuálně velmi blízká muži s penisem v erekci, ale není "připojena" k muži a proto je pro lesbickou ženu přijatelná... Místo penisu používají sexuální pomůcky a to i takové, které jim umožňují současnou vzájemnou penetraci. Používají přitom stejné techniky jako heterosexuální páry. Rozdíl mezi heterosexuálními a lesbickými páry je ale v tom, že penetrace a stimulace pomůckou většinou není považována za hlavní cestu pro dosažení vyvrcholení.

Techniky penetrace se v lesbickém sexu používají k docílení podobných pocitů, jaké mají ženy při souloži. Nepředstavujme si však, že to hlavní, po čem touží je zrovna penetrace. Lesbické ženy nemají tak silnou potřebu milování zakončit souloží.

Ženy mají orální sex raději než soulož a většina z nich si najde techniku nebo kombinaci technik, kterými svou partnerku dovedou k vyvrcholení. Jestliže se předpokládá, že orální stimulací je schopno dosáhnout vyvrcholení 2x víc žen než při souloži, pak v případě lesbických žen bude tento poměr ve prospěch orálního sexu ještě mnohem lepší. Faktem je, že mnoho lesbických žen po přímé penetraci ani moc netouží

Podrobněji v článcích "Připínací penis - pomůcka pro lesbické ženy", "Vibrátory a didla", "Vakuová pumpa pro ženy", "Venušiny kuličky", "Vibrační vajíčko", "Anální kolík, didlo nebo-li umělý penis", "Umělé vagíny a masturbátory" pro ty ženy, které tyto pomůcky vzrušují... .

 

Články s podobnou tematikou

Štítky: