Jste zde

Hry s erotickým podtextem - erotické hry

Hry s erotickým podtextem - erotické hry

Volné pokračování článku "Milostná předehra".

V dnešní době je celkem snadno dostupná celá řada erotických her, které mohou ozvláštnit nebo i oživit partnerský život. Někdy se hovoří o hrách se sexuálním podtextem, jindy o erotických hrách. V podstatě jsou to hry které nepatří mezi veřejně prezentovatelné. V partnerském životě je to vřele doporučovaná změna a oživení, které partnerský vztah přímo potřebuje! Přiznejme si však, že celkem dost erotických her se dá hrát i ve "větším" kolektivu přátel, kteří se více znají a mají k sobě i vyšší hladinu vzájemné důvěry.

Větší problém, než vymyslet nějakou erotickou hru, je najít lidi, kteří si ji s vámi zahrají...

Rozdíl mezi erotickou hrou a sexuální hrou je zásadní!

Erotická hra je takový erotický striptýz při kterém rozhodně nechybí zábava, legrace i lehké erotické osvěžení.

Zatímco sexuální hra jde dál, než je hranice nahoty. Hra je dále tvořena úkoly, které už mají výrazný sexuální podtext a i když jsou zpočátku jemně "nevinné", na konci vedou k formám sexuálního spojení a vyvrcholení. Součástí sexuálních úkolů jsou lehké doteky, líbání, hlazení prsou nebo pohlavních orgánů. V dalších kolech se jde dál a úkoly jsou stále více intimnější. nechybí orální sex, anální techniky nebo nepenetrační sexuální techniky. A nakonec v nejvyšších kolech úkolů se už jedná o klasický penetrační sex nebo i sex s výměnou partnerů, i sex s více partnery najednou. Každá hra má svá pravidla a některá přirozenou posloupnost hladiny kol úkolů moc neřeší. Zvláště pak, když se to od takové hry dopředu očekává.

V tomto článku se nechci zabývat hrami, které by obsahovaly jakékoli sexuální úkoly nebo témata. Budeme se zabývat výhradně hrami, při kterých se odkládají části oděvů, tedy "fanty". Takovéto hry by se daly zařadit spíš do kategorie "zábavný striptýz". Je však potřeba dodržet pravidla, která nesmí být překročena.

Sexuální hra může následovat po erotické

Aby to bylo "normální", přirozené, logické, tak je potřeba dodržet hlavní pravidlo - že se takovéto hry hrají pouze mezi partnery. Asi tím zklamu ty čtenáře, kteří doufali, že to ospravedlní jejich touhu po kolektivním sexu. Ale erotická hra, která přeroste v sexuální je přirozená opravdu jen mezi partnery. Pokud je prováděna ve větším kolektivu, pak, přestože je to jen hra, představuje určité a mnohdy i vysoké riziko pro všechny zúčastněné. Jedná se o riziko psychické újmy, výčitek, ztráty sebevědomí, možného ponížení a v neposlední řadě i rizika sexuálních chorob.

Erotické hry v partnerském životě

V partnerském životě přináší změnu, osvěžení, nové dimenze erotické milostné předehry. Naruší se klasický stereotyp. Obnoví se erotické představy a touhy, které partneři znali na počátku svého vztahu. I přes zub času, který na jejich tělech dlouhodobé partnerské soužití, nadváha nebo pozůstatky po těhotenstvích logicky zanechalo, jim dopřeje nové pohledy na partnera nebo partnerku. Ony ty pohledy i po letech mohou být stejně erotické, jako byly dříve. Vůbec nemusí být na závadu něco podobného prožívat znovu. Navíc se jedná o hry, které umí navodit příjemnou náladu, jsou zábavné a také i trochu "lechtivé". Umožní přidat i trochu erotiky, kterou si partneři často nedopřávají a to je partnerský striptýz. Je to také proto, že mají pocit, že se to moc nehodí a že není co ukazovat. Rozhodně to není pravda a erotická hra vám to potvrdí. Ženám dovolí přirozeně předvést nejen své vnady, ale také nejnovější kolekci erotického prádla, pro kterou by jinak žena musela hledat pozornost partnera jinou formou. Erotické hry prostě nejsou ničím, co by mělo být v partnerské erotice problémem. Právě naopak je lze jen doporučit.

Erotické hry pro více lidí

I sebekrásnější tělo se po letech běžného partnerského života "okouká". Je to přirozené a dá se to normálně lidsky pochopit. Není to o tom, že by žena muže nebo muž ženu už nevzrušoval. Je to o tom, že ve většině případů už je pohled na toho druhého tak trochu "normální". Tato část článku rozhodně není o tom někoho nabádat, aby dal dohromady partu lidí a začali hrát erotické hry. Na základě několika dotazů, zda touha něco takové zažít jsem se rozhodl k takové úvaze na téma, za jakých okolností taková kolektivní erotická hra nemusí být problémem a za jakých se jím může stát. 

Možná bych to neměl psát, ale některé "kolektivní" hry mohou nakonec přispět k tomu, že lidé, kteří mají problémy se svou nahotou nebo nahotou jiných lidí, se naučí překonat své rozpaky nebo komplexy. Mohou se jich dokonce i zbavit. To jim pak pomůže v jejich vlastním partnerském životě. Mnohdy je totiž představa, že mé tělo není krásné, zajímavé, že je naopak nedokonalé, nehezké.... tak silná, že i v partnerském životě se pak stydí i před svým intimním partnerem. Lidé , kteří nic takového nepoznali se mohou divit. Nedokáží však ani představit psychická muka, která lidé s komplexy ze svého těla prožívají. Překonání těchto komplexů pak může přinést neskonalou psychickou úlevu. Nesmí se to však nikdy přehnat a vždy to musí proběhnout výhradně na základě nevynucené dobrovolnosti.

Ani účast partnerů na erotické hře nemusí být pro jejich vztah problémem, naopak může to být ventil po touze jednoho z nich vidět jiného svlečeného muže nebo jinou svlečenou ženu. Takový ventil, který upustí z napětí sexuálních představ a může napomoci i oživení vlastního partnerského života. Znovu však apeluji na to, že je potřeba dodržet zásady slušného chování a nepřekračovat pravidla....

Když si uvědomíme, že řada lidí patří mezi vyznavače nudismu, pak můžeme takovou nenásilnou erotickou hru považovat za cestu, jak se připravit na to jak se stát nudistou. To je samozřejmě myšleno jako nadsázka. Nudismus s erotickými hrami má společné jen to, že v konečném výsledku jsou lidé bez oblečení a všichni navzájem rovni...

V dalších, navazujících článcích se budu zabývat nejen jednotlivými hrami, jejich "společenskými pravidly" a jemnostmi, ale riziky, která mohou představovat. Také se ovšem v jednom článku zaměříme na nepřekročitelná pravidla erotických her v "kolektivním" provedení. Než s podobnou zábavou začnete, zamyslete se na tím, zda Vám přinese to, co od ní očekáváte a nesnažte se jít dál, než jsou Vaše mantinely a morální zásady... Ušetříte si tak velké zklamání nebo dokonce "průšvih" větší, než si nyní možná dokážete představit...

Her s erotickou tematikou je více a proto bude jejich zpracování chvílí trvat...

 

Články s podobou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)