Jste zde

Hry s erotickým podtextem - erotické hry

Hry s erotickým podtextem - erotické hry

Volné pokračování článku "Milostná předehra".

V dnešní době je celkem snadno dostupná celá řada erotických her, které mohou ozvláštnit nebo i oživit partnerský život. Někdy se hovoří o hrách se sexuálním podtextem, jindy o erotických hrách. V podstatě jsou to hry které nepatří mezi veřejně prezentovatelné. V partnerském životě je to vřele doporučovaná změna a oživení, které partnerský vztah přímo potřebuje! Přiznejme si však, že celkem dost erotických her se dá hrát i ve "větším" kolektivu přátel, kteří se více znají a mají k sobě i vyšší hladinu vzájemné důvěry.

Větší problém, než vymyslet nějakou erotickou hru, je najít lidi, kteří si ji s vámi zahrají...

Rozdíl mezi erotickou hrou a sexuální hrou je zásadní!

Erotická hra je takový erotický striptýz při kterém rozhodně nechybí zábava, legrace i lehké erotické osvěžení.

Zatímco sexuální hra jde dál, než je hranice nahoty. Hra je dále tvořena úkoly, které už mají výrazný sexuální podtext a i když jsou zpočátku jemně "nevinné", na konci vedou k formám sexuálního spojení a vyvrcholení. Součástí sexuálních úkolů jsou lehké doteky, líbání, hlazení prsou nebo pohlavních orgánů. V dalších kolech se jde dál a úkoly jsou stále více intimnější. nechybí orální sex, anální techniky nebo nepenetrační sexuální techniky. A nakonec v nejvyšších kolech úkolů se už jedná o klasický penetrační sex nebo i sex s výměnou partnerů, i sex s více partnery najednou. Každá hra má svá pravidla a některá přirozenou posloupnost hladiny kol úkolů moc neřeší. Zvláště pak, když se to od takové hry dopředu očekává.

V tomto článku se nechci zabývat hrami, které by obsahovaly jakékoli sexuální úkoly nebo témata. Budeme se zabývat výhradně hrami, při kterých se odkládají části oděvů, tedy "fanty". Takovéto hry by se daly zařadit spíš do kategorie "zábavný striptýz". Je však potřeba dodržet pravidla, která nesmí být překročena.

Sexuální hra může následovat po erotické

Aby to bylo "normální", přirozené, logické, tak je potřeba dodržet hlavní pravidlo - že se takovéto hry hrají pouze mezi partnery. Asi tím zklamu ty čtenáře, kteří doufali, že to ospravedlní jejich touhu po kolektivním sexu. Ale erotická hra, která přeroste v sexuální je přirozená opravdu jen mezi partnery. Pokud je prováděna ve větším kolektivu, pak, přestože je to jen hra, představuje určité a mnohdy i vysoké riziko pro všechny zúčastněné. Jedná se o riziko psychické újmy, výčitek, ztráty sebevědomí, možného ponížení a v neposlední řadě i rizika sexuálních chorob.

Téma pokračuje články

Her s erotickou tematikou je poměrně hodně a proto jejich zpracování bude chvílí trvat...

 

Články s podobou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)